Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Ya Rafi fazileti

Ya Rafi fazileti

Ya Rafi fazileti , Ya Rafi, yükseltici, mertebeye erdirici, zilletten izzete götüren, dereceleri artıran, yukarı kaldıran, anlamındadır. Rafi esması sadece, fiziksel yükseklikleri, maddi zenginlikleri anlatmaz, şan, şöhret, makam mevki ve zamansal genişlemeleri de açıklar. “Kitap’ta İdris’i de zikret. Çünkü o, doğru olan bir peygamberdi. Biz onu Yüce bir mekan (makam)a yükseltmiştik. ( Meryem Suresi, 56-57). Ya Rafi esmasını hangi durumlar, hangi istekleriniz için kaç adet ve ne şekilde zikretmeniz gerektiğini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ya Rafi fazileti - ya rafi esmasının fazileti - ya rafi esmasının sırları - rafi esması - ya rafi havassı - ya rafi enerjisi
Ya Rafi fazileti

Esmaül Hüsna Sırları

Esmaların edebi ve ahlaki yönlerini hayatınıza uygularsanız, spiritüel pozitif enerjilerle donanır, fizik ve eterik bedene olumlu duygular yönlendirebilirsiniz. Kozmik alanda tüm bilgiler mevcuttur ve bu bilgiler genetik şifremize kodlanmıştır. Esmaların size yansıyan tecellileri de, ruhun tezahürüdür.

Esmaları, Allah’ın güzel sıfatlarını zikrederseniz, kozmik alanda titreşim meydana getirerek, esmaların görevlileri olan enerji kuvveleri (ruhaniler) size ilgili konularda yardımcı olurlar. Enerji tezahürleri karşısında aklınıza gelmeyecek maddi ve manevi güzellikler yaşarsınız.

Ya Rafi fazileti

  • “Ya Rafi” ism-i şerifini zikreden kimseler her türlü hayırlara vesile olur. Manevi yolda kendilerine hayır kapıları açılır. Her halde adalet üzere olurlar. Rızkı ve derecesi artar. Fakirlikten ve zalim şerrinden muhafaza olur.
  • Gece yarısı 100 defa “Ya Rafi” ism-i şerifini zikreden kimse insanlar arasında yüksek mertebelere ulaşır.
  • Günde 70 defa bu ism-i şerife devam eden kimse inatçı zalimlerin şerrinden muhafaza olunur.
  • Gece yarısı 351 defa “Ya Rafi” ism-i şerifini zikre devam eden kimse kalp huzuruna erişir, işlerinde kolaylık hissederek muradına nail ve zengin olur.
  • Cuma gecesi veya Pazartesi gecesi akşam veya yatsıdan sonra 440 defa “Ya Rafi” ism-i şerifini okuyan kimsenin düşmanlarının kalbinde korku ve ürperti meydana gelir.
  • Her gün ve gece 100 defa bu ism-i şerifi okumaya devam eden kimse insanlar arasında yüksek mertebe sahibi olur.
  • Zulmünden korkulan bir kimsenin yanına girmeden önce 70 defa “Ya Rafi” ism-i şerifini okuyan o kimsenin zulmünden emin olur.
  • “Ya Rafi” ism-i şerifinin vefkini Pazar günü güneş doğarken gümüş bir levha üzerine nakş edip boynunda taşıyan ve her gün 362 kere “Ya Rafi” diyerek okumaya devam eden kimse herkes tarafından sevgi ve hürmet görür. Vazifesinde az zamanda yükselir.
  • Hafızası zayıf olanlar bir bardak suya okuyup içmelidirler, hafızası güçlenir, ezberleme gücüne sahip olur Allah (c.c.)’ın izniyle.

Kaynak: “İlahi Enerjiler ve Metafizik Çözüm” ve “İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitapları www.hezarfenyayinlari.com

Not: Esmaül Hüsna zikirlerinde süreklilik önemlidir. Yukarıdaki terkiplerden bir tanesi seçilip en az 41 gün devam edilmelidir. Zikre başlamadan önce bir kereliğine 2 rekat hacet namazı kılınmalıdır. Günlük zikirler eğer zaman belirtilmemiş ise sabah namazı kılındıktan sonra yapılmalıdır. Her zikir öncesi ve sonrasında 3 kez Peygamber Efendimiz (s.a.v) salavat-ı şerife okunmalıdır. 

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kadim kozmik bitkilerin enerjilerinin tezahürü ile 2023 yılına siz de bolluk bereket içerisinde girmek ister misiniz? Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 200 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
Not: Koronavirüse karşı ağız çalkalama suyu başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/agiz-calkalama-suyu/
Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/
Tavsiye Yazılar 1

Tavsiye Yazılar 2

YA RAFİ ESMASI: Belirtilen sayı ve zamanlarda zikreden kişinin, rızkı ve derecesi artar, fakirlikten ve zalim şerrinden korunur, kalp huzuruna erişir, muradına nail olur, hafızası güçlenir, ezberleme gücü artar, herkes tarafından sevgi, hürmet görür.

ya rafi enerjisi , ya rafi okuyanlarin yorumlari , ya rafi fazileti , ya rafi okuyanların yorumları , ya rafi fazileti ve sırları , ya rafi okuyanların yorumlari , ya rafi esmasını okuyanlar , yâ râfi havassı . ya rafi esmasının fazileti , ya râfi havassı , ya rafi esması fazileti , ya rafi faziletleri , ya rafi esmasının faziletleri , ya rafi esması . ya rafi esmasi , ya rafi zikri , ya rafi kac defa okunur , ya rafi kaç kere okunur , ya rafi kaç kere okunmalı , rafi esmasının fazileti , ya rafi zikir sayısı

ya rafi celle celalühü fazileti , ya rafi isminin fazileti , ya rafi esmasının fazileti .

Ya Rafi fazileti , ya rafi sırları , Ya Rafi esmasının faziletiYa Rafi esmasının sırlarıRafi esmasıYa rafi havassı , Ya rafi enerjisi .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın