ga('send', 'pageview');
Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Ya Rafi fazileti

Ya Rafi fazileti

Ya Rafi fazileti , Ya Rafi, yükseltici, mertebeye erdirici, zilletten izzete götüren, dereceleri artıran, yukarı kaldıran, anlamındadır. Rafi esması sadece, fiziksel yükseklikleri, maddi zenginlikleri anlatmaz, şan, şöhret, makam mevki ve zamansal genişlemeleri de açıklar. “Kitap’ta İdris’i de zikret. Çünkü o, doğru olan bir peygamberdi. Biz onu Yüce bir mekan (makam)a yükseltmiştik. ( Meryem Suresi, 56-57). Ya Rafi esmasını hangi durumlar, hangi istekleriniz için kaç adet ve ne şekilde zikretmeniz gerektiğini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ya Rafi fazileti - ya rafi esmasının fazileti - ya rafi esmasının sırları - rafi esması - ya rafi havassı - ya rafi enerjisi
Ya Rafi fazileti

Esmaül Hüsna Sırları

Esmaların edebi ve ahlaki yönlerini hayatınıza uygularsanız, spiritüel pozitif enerjilerle donanır, fizik ve eterik bedene olumlu duygular yönlendirebilirsiniz. Kozmik alanda tüm bilgiler mevcuttur ve bu bilgiler genetik şifremize kodlanmıştır. Esmaların size yansıyan tecellileri de, ruhun tezahürüdür.

Esmaları, Allah’ın güzel sıfatlarını zikrederseniz, kozmik alanda titreşim meydana getirerek, esmaların görevlileri olan enerji kuvveleri (ruhaniler) size ilgili konularda yardımcı olurlar. Enerji tezahürleri karşısında aklınıza gelmeyecek maddi ve manevi güzellikler yaşarsınız.

Ya Rafi fazileti

  • “Ya Rafi” ism-i şerifini zikreden kimseler her türlü hayırlara vesile olur. Manevi yolda kendilerine hayır kapıları açılır. Her halde adalet üzere olurlar. Rızkı ve derecesi artar. Fakirlikten ve zalim şerrinden muhafaza olur.
  • Gece yarısı 100 defa “Ya Rafi” ism-i şerifini zikreden kimse insanlar arasında yüksek mertebelere ulaşır.
  • Günde 70 defa bu ism-i şerife devam eden kimse inatçı zalimlerin şerrinden muhafaza olunur.
  • Gece yarısı 351 defa “Ya Rafi” ism-i şerifini zikre devam eden kimse kalp huzuruna erişir, işlerinde kolaylık hissederek muradına nail ve zengin olur.
  • Cuma gecesi veya Pazartesi gecesi akşam veya yatsıdan sonra 440 defa “Ya Rafi” ism-i şerifini okuyan kimsenin düşmanlarının kalbinde korku ve ürperti meydana gelir.
  • Her gün ve gece 100 defa bu ism-i şerifi okumaya devam eden kimse insanlar arasında yüksek mertebe sahibi olur.
  • Zulmünden korkulan bir kimsenin yanına girmeden önce 70 defa “Ya Rafi” ism-i şerifini okuyan o kimsenin zulmünden emin olur.
  • “Ya Rafi” ism-i şerifinin vefkini Pazar günü güneş doğarken gümüş bir levha üzerine nakş edip boynunda taşıyan ve her gün 362 kere “Ya Rafi” diyerek okumaya devam eden kimse herkes tarafından sevgi ve hürmet görür. Vazifesinde az zamanda yükselir.
  • Hafızası zayıf olanlar bir bardak suya okuyup içmelidirler, hafızası güçlenir, ezberleme gücüne sahip olur Allah (c.c.)’ın izniyle.

Kaynak: “İlahi Enerjiler ve Metafizik Çözüm” ve “İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitapları www.hezarfenyayinlari.com

Not: Esmaül Hüsna zikirlerinde süreklilik önemlidir. Yukarıdaki terkiplerden bir tanesi seçilip en az 41 gün devam edilmelidir. Zikre başlamadan önce bir kereliğine 2 rekat hacet namazı kılınmalıdır. Günlük zikirler eğer zaman belirtilmemiş ise sabah namazı kılındıktan sonra yapılmalıdır. Her zikir öncesi ve sonrasında 3 kez Peygamber Efendimiz (s.a.v) salavat-ı şerife okunmalıdır. 

“İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi” kitabı+kişiye özel hazırlanacak olan ametist taşı bileklik kargo dahil 80 TL. Kapıda nakit ödeme sistemi ile sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp). www.hezarfenyayinlari.com

Not: Ametist doğal taş bileklik faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/ametist-dogal-tas-bileklik-faydalari/

Not: Bolluk bereket, sağlık, kısmet kesesi başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/bolluk-bereket-saglik-kismet-kesesi/

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Neden Siberian Wellness ürünlerini kullanmalısınız?

*Siberian Wellness firması, 1996 yılında Novosibirsk’te kurulmuştur. Tüm bu yıllar içerisinde en geniş kapsamlı patentli gıda takviyeleri ve cilt bakımı ürünleri geliştirmekte ve üretmektedir.
* Ürünlerinin temelinde uzun yıllar Baykal ve Gornıy Altay’da yetişen otların benzersiz özellikleri yatmaktadır.
* Siberian Wellness, firmasının ürünleri, doğal bitkisel ham maddeler kullanılarak üretilmekte ve dünyanın 65 ülkesinde satılmaktadır.
* Yüksek teknolojiler, doğal içerikler ve eko-yaklaşım ile üretilen ürünler, başta FDA olmak üzere uluslararası kabul görmüş kalite standartları firması tarafından onaylanmış, belgelere sahiptir.
* Bu nedenle, bizler ürünleri içimiz rahat güvenle ve memnuniyetle kullanıyor ve herkese şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bağışıklık Sistemini Güçlendiren, YORGUNLUK VE GRİP SAVAR MÜTHİŞ BİR ÜRÜN

SIBERIAN NOVAMIN TAKVİYE EDİCİ GIDA VE VİTAMİN KOMPLEKSİ

Siberian Novomin
Siberian Novomin
65 ülkede ürünleri satılan, dünyaca ünlü, SIBERIAN WELLNESS firmasından MUCİZEVİ bir ürün.
Ürün 23 yıllık klinik araştırmalar sonucunda Rus bilim adamı Vladimir Nikolaevich tarafından geliştirilmiştir.
2015 yılında ürün Profesör T. S. Morozkina tarafından tekrar güncellenmiştir.
🌍 Tüm vücutta şekli değişmiş bozulmuş hücreleri onarır ve
yoğun A,E,C vitaminleri içerir.
🌍 Bağışıklık sistemini güçlendirir.
🌍 Kronik yorgunluğa iyi gelir.
🌍 Grip ve soğuk algınlığına karşı vücut direncini
arttırır, hastalık durumunda hızlı iyileşme sağlar.
🌍 Enfeksiyonların vücuda girmesini engeller.
🌍 Güçlü antioksidan özelliği ile kanserden korur, yaşlanmayı önler.
🌍 Mide ve onikiparmak bağırsağı ülserinin önlenmesinde etkilidir.
🌍 Kalp sağlığını korur.
🌍 Sporcuların kaslarını daha iyi performans sunması için uyarır.
🌍 Nörolojik rahatsızlıkları olanlara rahatlatıcı etki yapar.
🌍 Göz ve merkezi sinir sisteminin fonksiyonlarının destekler.
🌍 Sindirimi destekler.
🌍 Kaslarda hücre hasarlarını onarır.
🌍 Egzersiz esnasında yağ yakımı arttırarak zayıflamayı hızlandırır.
🌍 Kemoterapi görmüş hastalarda bağışıklık çöker, karaciğer zarar görür😟 Novomin ise böyle durumlarda tam destek sağlar👍
🌍 Su – tuz dengesini sağlar.
*** Ürün fiyatı 60 TL.
*** Ürünü bizden almak zorunda değilsiniz, ararsanız, mesaj atarsanız nereden alabileceğiniz konusunda yardımcı oluruz.
*** Detaylı bilgi için 0212 284 19 41-0532 547 99 57 nolu telefonlardan bizi arayabilir, çağrı atabilir, WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.

*** Ürün fiyatı 45 TL.
*** Detaylı bilgi için 0212 284 19 41-0532 547 99 57 nolu telefonlardan bizi arayabilir, çağrı atabilir, WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.

ŞEKER HASTALARI NEDEN İNULİN KULLANMALI?

İNULİN NEDİR?
🌍Doğal inulin konsantresi”, Kudüs’ün enginarlarından oluşan muhteşem bir bitkinin biyolojik olarak aktif maddelerinden oluşan bir komplekstir. Bitki yumrularının% 20’sini içeren bu bileşenlerden en önemlilerinden biri inülindir.
🌍Gastrointestinal sisteme giren inulin, glukozun hücreler tarafından absorbe edilmediği durumlarda, örneğin diabetes mellitusta , tam olarak yer değiştiren fruktoza dönüşür ve fluktoza dönüşür . Fruktozun parçalanması, insülinin varlığını gerektirmez, böylece hücrelerin “enerji açlığından” kaçınır ve bu hastalıktan muzdarip insanların metabolizmasını Normalleştirir.
🌍Düzenli inülin alımı, kandaki şeker seviyesinin düşmesine neden olur.
🌍 Diyabet mellitus tip I ve II’nin önlenmesine katkıda bulunur.
🌍 Şeker hastaların durumunda önemli bir iyileşmeye yol açar.
🌍 Karbonhidrat metabolizmasının normalleşmesine yardımcı olur.
🌍 Kan kolesterol seviyelerini düşürmeye yardımcı olarak
🌍 Kilolu kişilerde yağ metabolizmasının Normalleşmesine katkıda bulunarak, yağ yakımını hızlandırır.
🌍 Mide ve bağırsak floryasının düzenlenmesine yarımcı olur.
🌍 Reflü Gaz sancısı gibi rahatsızlıklarda faydalıdır.

Tavsiye Yazılar 1

Tavsiye Yazılar 2

Not 1: Esmaül Hüsna faziletleri başklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/esmaul-husna-faziletleri/

Not 2: Ya Allah Esması Faziletleri başklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/ya-allah-esmasi/

Not 3: Ya Vedud Faziletleri başklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/ya-vedud-faziletleri/

Not 4: Ya Nur fazileti başklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/ya-nur-fazileti/

Not 5: Ya Latif Essmasının fazileti başklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/ya-latif-esmasinin-fazileti/

Ya Rafi fazileti , ya rafi sırları , Ya Rafi esmasının faziletiYa Rafi esmasının sırlarıRafi esmasıYa rafi havassı , Ya rafi enerjisi .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir