Ana Sayfa / Esmaül Hüsna / Ya Latif Esmasının Fazileti

Ya Latif Esmasının Fazileti

Ya Latif Esmasının Fazileti , lütuf, kerem ve inayeti hudutsuz olan, en ince işlerin bütün inceliklerini bilen. Bilinen bilinmeyen, görünen görünmeyen yollardan ve yerlerden kullarına türlü türlü ihsanlar veren ve faydalar bahşeden, lütfedici olan. “Allah, kullarına karşı lütuf sahibidir; dilediğini rızıklandırır. O, kuvvetlidir, azizdir.” (Şura Suresi, 19)  Esmaül Hüsna (Allah’ın sıfatları), dünya ve ahiret hayatında, sonsuz mutluluğa ve huzura açılan kapının anahtarıdır. Esmalar, her şeyin başlangıcı ve sonu olan, var oluşun, her zerresini, her aşamasını yaratan, Allah’ın (c.c.) yansımalarıdır. 

Esmaül Hüsna Sırları

Ya Latif Esmasının Faziletleri ve Sırları

Esmaül Hüsna’ın (Allah’ın sıfatları) insan ruhu ve bedeni üzerinde yaptığı etkiler, artık günümüzde yapılan bilimsel çalışmalar neticesinde de kanıtlanmıştır. Bu bilimsel çalışmalardan birisi de, vücut enerji ve frekans dalgalarını ölçme alanında icatları olan, Mısırlı Dr. İbrahim Abdülkerim tarafından yapılmıştır. Dr. Abdülkerim 3 yıl süren deneyleri sonucunda, Esmaül Hüsna’yı düzenli olarak zikretmenin, insanın ruhunda ve bedeninde olumlu etkileri olduğunu, vücuttaki biyoenerjiyi arttırarak organlara enerji verdiğini, güçlendirdiğini ve bedeni-ruhani birçok hastalığa şifa olduğunu tespit etmiştir.

Ya Latif Esmasının Fazileti - ya latif sırrı - ya latif faziletleri - ya latif havassı - ya latif zikri - ya latif fazileti ve sırları - ya latif isminin fazileti
Ya Latif Esmasının Fazileti

Ya Latif Esmasının Fazileti

  • “Ya Latif” ism-i şerifini zikre devam eden kimse huzura kavuşur, her şeyde başarılı olur.
  • İki rekat namaz kılıp ardından 100 defa “Ya Latif” ism-i şerifini zikreden kimsenin hacet ve dilekleri gerçekleşir.
  • Günde 129 defa “Ya Latif” ism-i şerifini zikreden kimse sıkıntı ve bunalımdan kurtulur.
  • Hasta olan bir kişi günde 100 defa “Ya Latif” ism-i şerifini okursa hastalıktan kurtulur. Yine aynı şekilde fakir olan bir kişi günde 100 defa “Ya Latif” ism-i şerifini okursa Allah’u Te’ala’nın keremi ile zengin olur.
  • Günde 698 defa (Bismillahi’l Latif) diye zikreden kimsenin her ne muradı varsa hasıl olur.
  • Günde 9 defa (Bismillahi’l Latif) diye zikreden kimsenin rızkı bol olur, ilahi tecellilere nail olur.

Ya Latif Esmasının Fazileti

  • 9 defa (Allahü Latifun biibadihi yerzuku men yeşaü ve hüvel Kaviyyu’l Aziz) ayet-i kerimesini okumaya devam eden kimseye Allah’u Te’ala işlerinde kolaylıklar ihsan eder, rızkını bol eyler.
  • Korkuya kapılan veya zulme uğrayan kimse günde 160 defa (Ya Latifü la tüdrikuhül ebsaru ve hüve yüdrikul ebsar, ve hüvel Latifu’l Habir) ayet-i kerimesini okumalıdır. Allah’ın izni ile devam ederse korktuklarından emin olur, uğradığı zulümden muhafaza olur.
  • Her gün 133 defa “Ya Latif” ism-i şerifini okuyanların zor işleri kolaylaşır.
  • Tıbbın tedavisinden ümit kestiği bir hastaya “Ya Latif” ism-i şerifinin vefkini hayırlı bir saatte yazılır ve hastanın üzerine takılır. Daha sonra da hastanın iyi olması maksadı ile 16.641 kere “Ya Latif” ism-i şerifini bir sürahi suya ve hastanın üzerine okunup üflenir. Bu su hastaya üç gün içirilirse Cenab-ı Hakk’ın izniyle hastanın eceli gelmemiş ise şifaya kavuşur.

Kaynak: “İlahi Enerjiler ve Metafizik Çözüm” ve “İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitapları www.hezarfenyayinlari.com

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tavsiye Yazılar

   YA LATİF ESMASI   rızık bolluğu, işlerinde başarılı olmak, sıkıntı ve bunalımdan kurtulmak, hastalıkların şifası, dileklerin gerçekleşmesi, huzura kavuşmak için belirtilen zaman ve sayılarda zikredilmeli

bismillahi latif , ya latif fazileti ve sırları , latif esmasının sırları , esmaül hüsna faziletleri , esmaül hüsna sırları , ya latif esmasının faydaları , ya latif esmasının faziletleri , ya latif esmasının sırları .

ya latif havassı , ya latif zikri , ya latif zikrinin fazileti , bismillahi ya latif , ya latif havası , ya latif sırları , bismillahi latif ne demek , bismillahi ya latif fazileti . ya latif zikir sayısı , ya latif zikri fazileti , ya latif anlamı ve fazileti , ya latif 129 fazileti .

psikolojik rahatsızlıklar için esmaül hüsna , allahın 99 ismi anlamı , esmaül hüsna .ya latif esması fazileti , 

Ya Latif Esmasının Fazileti , ya latif fazileti , ya latif sırrıya latif faziletleriya latif havassıya latif zikriya latif fazileti ve sırlarıya latif isminin fazileti .

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın