ga('send', 'pageview');
Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Diş ağrısını ne keser

Diş ağrısını ne keser

Diş ağrısına bitkisel çözüm , diş ağrısını ne geçirir, diş ağrısını ne keser ? Diş ağrısını çeken bilir, gerçekten vücuttaki bir çok ağrıdan çok farklı bir ağrıdır, diş ağrısı. Bu ağrıyı dindirmek için çoğu zaman hiçbir ilaç fayda sağlamaz. Aşağıda sizlerle ile paylaşacağımız doğal çözümler evde diş çürüğü tedavisi için ilaçlardan çok daha etkilidir. Bu ev yapımı macunlar doğal olup, etkili, hazırlaması kolay ve kullanım açısından sağlığa hiçbir zararı yoktur, çürükleri onaran diş macunu , çürükleri iyileştiren diş macunu olarak kullanabilirsiniz.

Aşağıda tarifini vereceğimiz macunların kullanımı yanı sıra, beslenmenize de özen göstermelisiniz. D ve K vitamini bakımından zengin doğal tavuk, krema, yağlı süt ve doğal tereyağı tüketimini arttırmalısınız. Diş çürüklerinin önlenmesinde diş kemiklerinizin kuvvetli olması çok önemlidir.

Diş ağrısına bitkisel çözüm - diş ağrısını ne geçirir - diş ağrısını ne keser
Diş ağrısını ne keser

Diş ağrısını ne keser

diş ağrısını ne keser , dis agrisina ne iyi gelir , diş ağrısına çözüm , diş ağrısı ne iyi gelir , aşağıda vereceğimiz tarifler ile bu sorularınıza yanıt bulabileceksiniz

 1. Hindistan cevizi ve zerdeçal ile hazırlayacağınız macun ile dişleriniz bembeyaz parlayacak:

Malzemeler:

 • Çeyrek çay kaşığı organik hindistan cevizi yağ,
 • 2 damla karanfil yağı,
 • Bir fiske tuz,
 • Çeyrek çay kaşığı toz zerdeçal.

Hazırlanışı: Malzemeleri bir kasede güzelce karıştırın ve diş fırçası yardımı ile dişlerinize sürün ve fırçalayın. Bu şekilde dişlerinizi yıkamadan 5 dakika bekletin. Sonrasında ılık su ile ağzınızı çalkalayın

 1. Nane ve karbonat ile dişlerde şaşırtıcı beyazlatıcı etki:

Malzemeler:

 • 3 damla nane yağı,
 • Yarım çay kaşığı karbonat,
 • 3 damla limon suyu,
 • Yarım çay kaşığı kurutulmuş nane tozu.

Hazırlanışı: Malzemeleri bir kasede karıştırın ve diş fırçası yardımı ile dişlerinize sürün ve fırçalayın. Bu şekilde dişlerinizi yıkamadan 5 dakika bekletin. Sonrasında ılık su ile ağzınızı çalkalayın.

 1. Kil ile beyaz gülüşler:

Malzemeler:

 • Çeyrek çay kaşığı meyan kökü tozu
 • Bir fiske bentonit kili tozu
 • 3 damla portakal yağı

Hazırlanışı: Malzemeleri bir kasede karıştırın ve diş fırçası yardımı ile dişlerinize sürün ve fırçalayın. Bu şekilde dişlerinizi yıkamadan 5 dakika bekletin. Sonrasında ılık su ile ağzınızı çalkalayın.

Kaynak http://www.naturalcuresandhomeremedies.com/

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Not: Zayıflatan zencefil çayı tarifi başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/zayiflatan-zencefil-cayi-tarifi/

çürükleri iyileştiren diş macunuçürükleri onaran diş macunudiş çürüğü evde tedaviçürüklere karşı en iyi diş macunudiş çürüklerine karşı en iyi diş macunuçürükler için en iyi diş macunu .

Yukarıdaki karışımlar dişleriniz için gerçekten çok etkili ve sağlıklı. Bu karışımlardan herhangi birisini dişlerinize uygulayarak kısa bir süre içerisinde dişlerinizdeki çürük oluşumu engellenmiş ve çok daha sağlıklı, beyaz dişlere sahip olmuş olursunuz. Diş ağrısına bitkisel çözüm , diş çürüklerini önleme , diş ağrısına ne iyi gelirdiş ağrısını ne keser .

 

 

 

 

Hakkında admin

9 comments

 1. krema mı?anlaşıldı tamam

 2. Nane tozu dediğiniz kuru nane mi ? Bu malzemeler her yapmada taze mi yapılacak bir kavonoz da yapıp saklana bilirmi ve normal diş fırçalama yerine mi yapılacak yoksa haftada 2 . 3 defa kafimi gelir şimdiden teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir