Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Diş ağrısını ne keser

Diş ağrısını ne keser

Diş ağrısına bitkisel çözüm , diş ağrısını ne geçirir, diş ağrısını ne keser ? Diş ağrısını çeken bilir, gerçekten vücuttaki bir çok ağrıdan çok farklı bir ağrıdır, diş ağrısı. Bu ağrıyı dindirmek için çoğu zaman hiçbir ilaç fayda sağlamaz. Aşağıda sizlerle ile paylaşacağımız doğal çözümler evde diş çürüğü tedavisi için ilaçlardan çok daha etkilidir. Bu ev yapımı macunlar doğal olup, etkili, hazırlaması kolay ve kullanım açısından sağlığa hiçbir zararı yoktur, çürükleri onaran diş macunu , çürükleri iyileştiren diş macunu olarak kullanabilirsiniz.

Aşağıda tarifini vereceğimiz macunların kullanımı yanı sıra, beslenmenize de özen göstermelisiniz. D ve K vitamini bakımından zengin doğal tavuk, krema, yağlı süt ve doğal tereyağı tüketimini arttırmalısınız. Diş çürüklerinin önlenmesinde diş kemiklerinizin kuvvetli olması çok önemlidir.

Diş ağrısına bitkisel çözüm - diş ağrısını ne geçirir - diş ağrısını ne keser
Diş ağrısını ne keser

Diş ağrısını ne keser

diş ağrısını ne keser , dis agrisina ne iyi gelir , diş ağrısına çözüm , diş ağrısı ne iyi gelir , aşağıda vereceğimiz tarifler ile bu sorularınıza yanıt bulabileceksiniz

 1. Hindistan cevizi ve zerdeçal ile hazırlayacağınız macun ile dişleriniz bembeyaz parlayacak:

Malzemeler:

 • Çeyrek çay kaşığı organik hindistan cevizi yağ,
 • 2 damla karanfil yağı,
 • Bir fiske tuz,
 • Çeyrek çay kaşığı toz zerdeçal.

Hazırlanışı: Malzemeleri bir kasede güzelce karıştırın ve diş fırçası yardımı ile dişlerinize sürün ve fırçalayın. Bu şekilde dişlerinizi yıkamadan 5 dakika bekletin. Sonrasında ılık su ile ağzınızı çalkalayın

 1. Nane ve karbonat ile dişlerde şaşırtıcı beyazlatıcı etki:

Malzemeler:

 • 3 damla nane yağı,
 • Yarım çay kaşığı karbonat,
 • 3 damla limon suyu,
 • Yarım çay kaşığı kurutulmuş nane tozu.

Hazırlanışı: Malzemeleri bir kasede karıştırın ve diş fırçası yardımı ile dişlerinize sürün ve fırçalayın. Bu şekilde dişlerinizi yıkamadan 5 dakika bekletin. Sonrasında ılık su ile ağzınızı çalkalayın.

 1. Kil ile beyaz gülüşler:

Malzemeler:

 • Çeyrek çay kaşığı meyan kökü tozu
 • Bir fiske bentonit kili tozu
 • 3 damla portakal yağı

Hazırlanışı: Malzemeleri bir kasede karıştırın ve diş fırçası yardımı ile dişlerinize sürün ve fırçalayın. Bu şekilde dişlerinizi yıkamadan 5 dakika bekletin. Sonrasında ılık su ile ağzınızı çalkalayın.

Kaynak http://www.naturalcuresandhomeremedies.com/

Para dişil bir enerjidir. Annesine saygı duymayan bir erkek karısına saygı duyamıyor. Karısına saygı duyamayan bir erkek de para üretemiyor. Paranın oluşturulması dişil enerji yani kadınlar tarafından olur. Ama paranın kazanılması eril enerji dediğimiz harekete geçme enerjisi ile olmaktadır.

Cüzdanınız önemli

Cüzdanınız keyifli olmalı. Sahte olmasın, eğer, üzerinde bir marka varsa ve gerçek değilse markayı sökün. Korsan bir ürün kullanıyor gibi olursunuz ve bu durumda para enerjisi pek kolay aktif olmaz. Atatürk resimleri mutlaka üst üste gelsin. Cüzdanınız derli toplu olsun.

En önemlisi cüzdanınızın içinde fatura, fiş olmasın. Fiş ve faturalar geçmiş zaman harcamaları olduğu için para değil paranın çıkış şeklini temsil eder.

Cüzdanınıza kendi fotoğrafınızı koyabilirsiniz. Çünkü, kimin fotoğrafını koyarsanız para ona harcanır.

Koli bantı ile 9 kat sarılmış dualar koyabilirsiniz.

Mutfağınız önemli

Evinizde paranın geldiği yer olan mutfağınız derli, toplu, temiz olmalı. Lavaboda ya da tezgahta kirli bulaşık olmamalı. Çöplerinizi mutlaka her gün dışarı çıkarıp çöpe atmalısınız. Lavabonuz tıkalı olmamalı, temiz olmalı. Mutfakta çalışmayan elektronik cihaz, işe yaramayan kap olmamalı varsa atın, evinizde saklamayın. Yanmayan lamba, damlatan çeşme olmamalı. Tüm bunlar enerjinin döngüsünü olumsuz etkiler.

Banyo ve tuvaletler

Paranın çıkış yeri olan banyo ve tuvaletler çok temiz olmalı. Su damlatan, bozuk çeşmeler olmamalı. Boşa akan su farkında olmadan boşa harcadığınız para anlamına geliyor. Banyonuzdaki çöp kutusunu da her gün boşaltmalısınız. Çöp kutusunun içi temiz olmalı.

Evin güneydoğu köşesi

Evin güneydoğu köşesi kıble yönüdür. Bu bölge bolluk, bereket, zenginlik, talih, şans bölgesidir. Evinizde o bölge kapalı ise yani balkonda kombi olabilir, gardolap olabilir, bu durumda o bölgede enerji dönmez. Para ile ilgili, şans ile ilgili sıkıntı yaşama olasılığınız artar. Evlerinizdeki kıble yönünün pırıl pırıl, keyifli olması gerekir. Bu bölgeye canlı, büyüyen bir çiçek, para çiçeği koyabilirsiniz, saksı içerisine farklı ülkenin madeni paralarını koyabilirsiniz. Ayrıca, dualar da koyabilirsiniz.

Borçlarınızı ödeyin

Borcunuz varsa ve bilinçli ödemiyorsanız, para oluşumunda engel oluşturursunuz. Borcunuz varken para enerjisini çalıştırmak çok kolay olmuyor. Bir an evvel borçlarınızı bitirmeye çalışın, taksitlendirin.

Paylaşırsan çoğalır

Para öyle bir enerjidir ki, paylaşırsan çoğalır. Kabın hep dolması için onu boşaltmak gerekir. Parayı varken değil, yokken paylaşmak değerli. İslam dininde paylaşım konusu sadaka, fitre ile özendirilmiş, zekat ile farz kılınmıştır. Bu dini vazifeleri yapmakla birlikte ihtiyacı olan kişilere her zaman yardımda bulunmak ile paramız azalmaz çoğalır.

Paraya dokunmak lazım

Para kirlidir kavramını bilinçaltımızdan silmeliyiz. Ayrıca, kredi kartı kullanımını bırakıp harcamalarımızda nakit para kullanmalıyız. Ayrıca, kredi kartı size ihtiyacınız olmayan şeylere gereksiz harcamanıza neden olur.

Kendiniz için harcayacağınız para ayırın

Ev, çoluk çocuk, kira vs zaruri harcamaların yanı sıra kendiniz için harcayacağınız bir miktar para ayırın. Ama bu para gereksiz kıyafet vs şeyler için harcamayı. Kendinize kitap alabilir, gezilere katılabilir, cilt bakımı yaptırabilir, eğitime katılabilirsiniz. Kendinizi değerli hissettirecek şeyler için harcamalısınız.

Gardolaplarınızı doldurmayın

Bir sezon giymediğiniz kıyafetlerinizi ihtiyacı olana verin. Enerji hareket ister dolu gardolaplar enerji hareketini bloklar, para gelişine engel olur. Enerji hareketi sever.

Atalardan gelen karmayı temizleyin 

“Dede erik çaldı torunun dişi kamaştı” atasözü bunu çok güzel açıklar. Atalarımız içerisinde hak yeme, sahtekarlık, vs varsa bu para enerjimizi bloke edebilir. Atalardan aktarım var bunların temizlenmesi gerekir ama kişinin kendisine verilmiş bir idrak var, farkındalık var, ayrı bir ruh var. İnsan her ne yapıyorsa, başına her ne geliyorsa, kendi eliyle, diliyle yapar. Örneğin, babanız öldü 100.000 TL miras kaldı. Ama biliyorsunuz ki babanızın bir başkasına 10.000 TL borcu var. Eğer, siz babadan bu 100.000 TL mirası alır, tümünü yer, 10.000 TL babanızın borcunu ödemezseniz, otomatik olarak atalardan gelen hak yeme, vs olumsuz davranışları siz de uygulamış olursunuz. Eğer, siz babanızın kime borcu var, araştırıp öderseniz, genetik kod çözülmüş olur. Atalardan gelen olumsuz karmalar  size aktarılmamış olur. Atalardan gelen bir günah aktarımını siz kesmiş olursunuz. Bu farkındalık ile, bilinç ile atalardan gelen düğümü çözmüş olursunuz.

Kaynak: Çağla Yüksel https://www.youtube.com/watch?v=C7QsXikVtsk

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Diş Macunu Siberian Propolis, Doğal koruma

Sibirya’nın şifalı otları ve arı propolisinin eşsiz konsantresini içeren doğal diş macunu antibakteriyel, anti-enflamatuar ve yara iyileştirici etkiye sahip olan bileşenleri içermektedir.
Bu bileşenler diş etinde kanama ve şişliklerin azalmasını, ağız mukozasının iyileşmesini teşvik eder, diş çürüğünün oluşmasını önlemeye yardımcı olur.

ÜRÜN SİTESİNE GİT

MUHTEŞEM BİR ÜRÜN Sipariş için tel 0532 547 99 57 .

FDA onaylı, % 98.7 oranında doğal içerik 100ML
Doğal koruyucu diş macunu, en sıkı çevresel güvenlik ve doğallık gereklilikleri dikkate alınarak geliştirilmiştir.
Arı propolisinin antibakteriyel ve antiinflamatuar etkileri vardır. Oral mukozaya verilen hasarın hızlı iyileşmesinin yanı sıra diş etlerinin kanamasını ve şişmesini azaltmaya yardımcı olur.
Endemik Sibirya bitkilerinin özleri ve yağları, hoş olmayan bir koku ve tazeleme nefesiyle başa çıkmaya yardımcı olur.
Tütsü ve adaçayı özleri diş çürümelerinin önlenmesine ve etkili bir şekilde diş minesinin temizlenmesine katkıda bulunur.
Dişlerinizi ve diş etlerinizi korumanın üç prensibi:
GÜVENLİK: Sert sentetik antiseptikler, agresif şişirme ajanları ve vücuda zarar verebilecek diğer bileşenleri içermez.
KALİTE: AB ülkelerinde ve çoğu BDT ülkesinde başarıyla onaylanmıştır.
EŞSİZLİK: Özel yazarın tariflerine göre geliştirilmiştir ve MAKSİMUM OLASI yararlı bileşenleri içerir.
Uluslararası standart GMP kozmetik ve ISO 9001 standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
uygulama
Dişlerinizi ve bitişik diş etlerinizi günde en az iki kez fırçalayın.

Sipariş için tel 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 ya da doğrudan kendiniz üye olup firmanın web sitesinden satın alabilirsiniz Satın almak için bu linke tıklayın lütfen https://tr.siberianhealth.com/tr/bc/index/?ref=2401333219

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/
Not: Zayıflatan zencefil çayı tarifi başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/zayiflatan-zencefil-cayi-tarifi/

çürükleri iyileştiren diş macunuçürükleri onaran diş macunudiş çürüğü evde tedaviçürüklere karşı en iyi diş macunudiş çürüklerine karşı en iyi diş macunuçürükler için en iyi diş macunu .

Yukarıdaki karışımlar dişleriniz için gerçekten çok etkili ve sağlıklı. Bu karışımlardan herhangi birisini dişlerinize uygulayarak kısa bir süre içerisinde dişlerinizdeki çürük oluşumu engellenmiş ve çok daha sağlıklı, beyaz dişlere sahip olmuş olursunuz. Diş ağrısına bitkisel çözüm , diş çürüklerini önleme , diş ağrısına ne iyi gelirdiş ağrısını ne keser .

 

 

 

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın