ga('send', 'pageview');
Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Diş ağrısını ne keser

Diş ağrısını ne keser

Diş ağrısına bitkisel çözüm , diş ağrısını ne geçirir, diş ağrısını ne keser ? Diş ağrısını çeken bilir, gerçekten vücuttaki bir çok ağrıdan çok farklı bir ağrıdır, diş ağrısı. Bu ağrıyı dindirmek için çoğu zaman hiçbir ilaç fayda sağlamaz. Aşağıda sizlerle ile paylaşacağımız doğal çözümler evde diş çürüğü tedavisi için ilaçlardan çok daha etkilidir. Bu ev yapımı macunlar doğal olup, etkili, hazırlaması kolay ve kullanım açısından sağlığa hiçbir zararı yoktur, çürükleri onaran diş macunu , çürükleri iyileştiren diş macunu olarak kullanabilirsiniz.

Aşağıda tarifini vereceğimiz macunların kullanımı yanı sıra, beslenmenize de özen göstermelisiniz. D ve K vitamini bakımından zengin doğal tavuk, krema, yağlı süt ve doğal tereyağı tüketimini arttırmalısınız. Diş çürüklerinin önlenmesinde diş kemiklerinizin kuvvetli olması çok önemlidir.

Diş ağrısına bitkisel çözüm - diş ağrısını ne geçirir - diş ağrısını ne keser
Diş ağrısını ne keser

Diş ağrısını ne keser

diş ağrısını ne keser , dis agrisina ne iyi gelir , diş ağrısına çözüm , diş ağrısı ne iyi gelir , aşağıda vereceğimiz tarifler ile bu sorularınıza yanıt bulabileceksiniz

 1. Hindistan cevizi ve zerdeçal ile hazırlayacağınız macun ile dişleriniz bembeyaz parlayacak:

Malzemeler:

 • Çeyrek çay kaşığı organik hindistan cevizi yağ,
 • 2 damla karanfil yağı,
 • Bir fiske tuz,
 • Çeyrek çay kaşığı toz zerdeçal.

Hazırlanışı: Malzemeleri bir kasede güzelce karıştırın ve diş fırçası yardımı ile dişlerinize sürün ve fırçalayın. Bu şekilde dişlerinizi yıkamadan 5 dakika bekletin. Sonrasında ılık su ile ağzınızı çalkalayın

 1. Nane ve karbonat ile dişlerde şaşırtıcı beyazlatıcı etki:

Malzemeler:

 • 3 damla nane yağı,
 • Yarım çay kaşığı karbonat,
 • 3 damla limon suyu,
 • Yarım çay kaşığı kurutulmuş nane tozu.

Hazırlanışı: Malzemeleri bir kasede karıştırın ve diş fırçası yardımı ile dişlerinize sürün ve fırçalayın. Bu şekilde dişlerinizi yıkamadan 5 dakika bekletin. Sonrasında ılık su ile ağzınızı çalkalayın.

 1. Kil ile beyaz gülüşler:

Malzemeler:

 • Çeyrek çay kaşığı meyan kökü tozu
 • Bir fiske bentonit kili tozu
 • 3 damla portakal yağı

Hazırlanışı: Malzemeleri bir kasede karıştırın ve diş fırçası yardımı ile dişlerinize sürün ve fırçalayın. Bu şekilde dişlerinizi yıkamadan 5 dakika bekletin. Sonrasında ılık su ile ağzınızı çalkalayın.

Kaynak http://www.naturalcuresandhomeremedies.com/

Diş Macunu Siberian Propolis, Doğal koruma

Sibirya’nın şifalı otları ve arı propolisinin eşsiz konsantresini içeren doğal diş macunu antibakteriyel, anti-enflamatuar ve yara iyileştirici etkiye sahip olan bileşenleri içermektedir.
Bu bileşenler diş etinde kanama ve şişliklerin azalmasını, ağız mukozasının iyileşmesini teşvik eder, diş çürüğünün oluşmasını önlemeye yardımcı olur.

Ürün fiyatı: 20 TL

ÜRÜN SİTESİNE GİT

MUHTEŞEM BİR ÜRÜN Sipariş için tel 0532 547 99 57 .

FDA onaylı, % 98.7 oranında doğal içerik 100ML
Doğal koruyucu diş macunu, en sıkı çevresel güvenlik ve doğallık gereklilikleri dikkate alınarak geliştirilmiştir.
Arı propolisinin antibakteriyel ve antiinflamatuar etkileri vardır. Oral mukozaya verilen hasarın hızlı iyileşmesinin yanı sıra diş etlerinin kanamasını ve şişmesini azaltmaya yardımcı olur.
Endemik Sibirya bitkilerinin özleri ve yağları, hoş olmayan bir koku ve tazeleme nefesiyle başa çıkmaya yardımcı olur.
Tütsü ve adaçayı özleri diş çürümelerinin önlenmesine ve etkili bir şekilde diş minesinin temizlenmesine katkıda bulunur.
Dişlerinizi ve diş etlerinizi korumanın üç prensibi:
GÜVENLİK: Sert sentetik antiseptikler, agresif şişirme ajanları ve vücuda zarar verebilecek diğer bileşenleri içermez.
KALİTE: AB ülkelerinde ve çoğu BDT ülkesinde başarıyla onaylanmıştır.
EŞSİZLİK: Özel yazarın tariflerine göre geliştirilmiştir ve MAKSİMUM OLASI yararlı bileşenleri içerir.
Uluslararası standart GMP kozmetik ve ISO 9001 standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
uygulama
Dişlerinizi ve bitişik diş etlerinizi günde en az iki kez fırçalayın.

Sipariş için tel 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 ya da doğrudan kendiniz üye olup firmanın web sitesinden satın alabilirsiniz Satın almak için bu linke tıklayın lütfen https://tr.siberianhealth.com/tr/bc/index/?ref=2401333219

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Not: Zayıflatan zencefil çayı tarifi başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/zayiflatan-zencefil-cayi-tarifi/

çürükleri iyileştiren diş macunuçürükleri onaran diş macunudiş çürüğü evde tedaviçürüklere karşı en iyi diş macunudiş çürüklerine karşı en iyi diş macunuçürükler için en iyi diş macunu .

Yukarıdaki karışımlar dişleriniz için gerçekten çok etkili ve sağlıklı. Bu karışımlardan herhangi birisini dişlerinize uygulayarak kısa bir süre içerisinde dişlerinizdeki çürük oluşumu engellenmiş ve çok daha sağlıklı, beyaz dişlere sahip olmuş olursunuz. Diş ağrısına bitkisel çözüm , diş çürüklerini önleme , diş ağrısına ne iyi gelirdiş ağrısını ne keser .

 

 

 

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir