ga('send', 'pageview');
Ana Sayfa / Dua / En tesirli rızık açma duası

En tesirli rızık açma duası

En tesirli rızık açma duası , bu yazımızda sizler ile paylaşacağımız dualar ile kısa zamanda hayatınızdaki olumlu değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz. İster Müslüman olsun ister gayri müslüm olsun, bir insanın hayatındaki en önemli silahı “DUA“dır. İnsanın ruhani ve bedeni hayatında duanın ne kadar tesirli olduğu, tüm dünyada yapılan bilimsel çalışmalar ile de ispatlanmıştır. 

Dünyanın çeşitli yerlerinde yapılan bilimsel araştırmalarda duanın hastalıkları iyileştirme konusundaki olumlu katkısı ortaya konmuştur. Amerika’da yapılan bir araştırmada dua eden hastaların %40 daha hızlı iyileştikleri ve taburcu oldukları tespit edilmiştir.

En tesirli rızık açma duası
En tesirli rızık açma duası

Günümüzün moda kavramlarından birisi de olumlamalardır. Olumlamaların ruhani ve bedeni hayatımızdaki olumlu etkilerini inkar etmiyoruz fakat yeterli olmadığını belirtmek isteriz. Önemli olan, Yüce Yaratıcımızın ilahi kanunlarını çok iyi kavrayıp, bunlara uygun bir hayat yaşamak. Burada olumlama kavramından şunun için bahsettik: Artık günümüzde hemen hemen herkes pozitif düşünmenin, pozitif konuşmalar yapmanın ruh ve beden sağlığımızı olumlu etkilediğini biliyor. Vücudumuzun % 70’inden fazlası su. Vücudumuzdaki su, ağzımızdan çıkan sözleri kaydediyor ve beynimiz de bu bilgileri okuyup ve ona göre organlarımıza komutlar veriyor. Bu bilgiler de hemen hemen herkes tarafından biliniyor.

Yapılan olumlamalar ile hayatlarının değişebileceğine pek çok insan inanıyor. Gayet güzel, buna itirazımız yok. Fakat, sıra dua okumaya, düzenli esma zikirleri yapmaya gelince, bazı insanlar “dua etmekle, zikir etmekle, hayat mı değişir” tarzı söylemler ile ders kitapları, romanla dışında başka kitaplar okumayan , araştırmayan insanların bilinçli olarak aklını çeliyor. Sesinizin suya ulaşabileceği bir sesle Besmele okuyarak içtiğiniz suyun ruhumuza ve bedenimize nasıl şifa olduğu, Besmele’nin suyun yapısını nasıl olumlu değiştirdiği bilimsel araştırmalar ile ortaya çıkarılmıştır.

En tesirli rızık açma duası 1

Aşağıdaki dua terkiplerinin deneyerek en etkili olduğunuz hissettiklerinizi günlük vird haline getirebilirsiniz.

1. Kim bu ayeti her gün 41 defa okursa Allah c.c. onu kısa zamanda mülk sahibi yapar.

 “Kulilahümme malikel mülki tü’til mülke men teşaü ve tenziulmülke mimmen teşaü ve tüızzü men teşaü ve tüzillü men teşaü bi yedikel hayr, inneke ala külli şey’in kadiyr.”

2. Kim, evine girerken, evde kimse yoksa bile selam verip ardından İhlas Suresi’ni okursa, Allah c.c. o eve rızık yağdırır.

Eve girince, evdekilere selam vermeli, evde kimse yoksa, Esselamü aleynâ ve alâ ibadillahissalihin [Allah’ın selamı bizim ve salih kulların üzerine olsun] demelidir! Çünkü Müslümanın evinde rahmet melekleri bulunur. Kendi üzerimizde de melekler vardır. Hepsine selam vermiş oluruz. Evine giren kimse, selam verince, şeytan, (Artık benim bu evde duracak yerim kalmadı) der. (B. Arifin)

3. 129 kere Ya Latif ismi şerifi okunarak sonunda 

“Allahü latıyfün bi ıbadihi yerzüku men yeşaü ve hüvel kaviyyül aziz.”

En tesirli rızık açma duası 2

4. Her gün 20 defa bu dua okunursa kısa zamanda zenginlik kapıları açılır. ُ

“Ya ilahel alihetir rafiı celaluhu.”

5. Kim, Meryem Suresi’ni cam bir kaba yazıp, bu kabı evin bir köşesinde saklarsa, o evin bereketi ve rızkı artar.

6. Her gece, Vakıa Suresi’ni okuyan kişi, fakirlik yüzü görmez.

7. Kim, sabah evinden çıkarken bu ayeti okumayı adet haline getirirse, Allah c.c. onun rızkını bol bol verir ve kısa zamanda zenginlik kapılarını açar.

“Vellezi hüve yudımüni ve yeskıyn.”

8. Kim, sabah namazlarından sonra 121 defa Ya Melikü ismi şerifini okumayı vird edinirse, Allah c.c. kısa zamanda, ona kazanç ve rızık kapıları açar.Not: Bronzit taşının faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Not: Bolluk bereket, sağlık, kısmet kesesi başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/bolluk-bereket-saglik-kismet-kesesi/

Ayrıca, esmaül hüsna faziletleri başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/esmaul-husna-faziletleri/

Kaynak: “Duanın Gücü ve Sırların Şifresi” kitabı. www.hezarfenyayinlari.com

En tesirli rızık açma duasırızık bolluğu için okunacak duarızık için okunacak duaen tesirli zenginlik duası

Hakkında admin

Bir yorum

  1. Allah razı olsun dualar çok etkili

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir