Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Bilinçaltının gücü şükretme tekniği

Bilinçaltının gücü şükretme tekniği

Bilinçaltının gücü şükretme tekniği , şükran duyan bir kalp, her zaman evrenin yaratıcı gücüne, Yüce Allah’a çok daha yakındır. Kozmik etki ve tepki yasasına bağlı olarak, şükreden insan, sayısız nimetin kendisine doğru akmasını sağlar. Bir kişi, bu tekniği kullanarak, bana yaşadığı deneyimi anlattı;

“İşsiz ve beş parasızdım. Doyurup, giydirmem gereken üç küçük çocuğum vardı. Ne yapacağımı bilmiyordum. Sonra sizin daha dileklerimiz gerçekleşmeden şükran duymamız gerektiğini söylediğinizi anımsadım. Birden uyanmıştım, bunu denemem gerektiğini biliyordum.”

Bilinçaltının gücü şükretme tekniği

Bu kişi her gece ve her sabah şu sözleri yaklaşık üç hafta kadar tekrar etti:

“Allah’ım, zenginliğim için sana şükürler olsun!”

Bunu gevşemiş, huzurlu bir halde yapıyordu, şükran duygusu, zihninde baskın hale gelene kadar devam ediyordu. Tinsel algıyı (bilinçten bağımsız olarak var olanı) iç gözüyle görüyor, ihtiyaç duyduğu para, konum ve yiyecekle ilişkili olarak zenginliğe dair düşünce imgesinin şekil aldığını fark edebiliyordu.

Teşekkür ederim

Düşünce duygusu, zenginliğinin öncel koşul tarafından engellenmeyen özüydü. Sürekli “teşekkür ederim.” diye tekrarladığında kişinin zihni ve yüreği kabul noktasına yükseliyordu. Aklına yoksulluk, fakirlik ve sıkıntı düşünceleri geldiğinde, yine “teşekkür ederim” diyordu; bunu gerekli oldukça yapıyordu. Şükran duyan tutumunu koruduğu sürece, zihnini zenginlik fikrine koşullandıracağını biliyordu. Öyle de oldu.

Bu kişinin dileği ilginç bir sonuç doğurdu, bir gün yolda yirmi yıldır görüşmediği eski patronuyla karşılaştı. Patronu ona yüksek ücret alacağı, iyi bir pozisyon teklif etti, hemen 500 dolar avans bile verdi. Bugün bahsettiğimiz şahıs Mr. Broke bu şirketin genel müdür yardımcısı konumunda. Daha bir süre önce kendisi ile görüşme imkanım oldu ve bana şu sözleri söyledi; “Şükretmemin mucizevi gücünü hayatım boyunca unutmayacağım, çünkü ben bunu bizzat yaşadım”.

Kaynak: Bilinçaltının Gücü kitabı – Joseph Murphy, http://www.infethiye.net/turkish/notlar/bilincaltinin-gucu-joseph-murphy.htm

Önemli not: Şükretme tekniği sadece bolluk, bereket, para için uygulanacak bir teknik değildir. Hayatınızda olmasını istediğiniz bütünün hayrına olan her şey için bu tekniği uygulayabilirsiniz. Örneğin, siz ya da bir yakınınız hasta aynı şekilde mevcut durumuna, yaşadığına şükrederek bundan çok daha iyisi nasıl olur, daha nasıl sağlıklı olur diye dua edebilirsiniz. Hastaların şifası için 1000 adet Ya Selam Ya Şekür zkretmek Allah’ın izniyle şifa için çok etkilidir. Hangi durumda olursak olalım dilimizi şükre alıştırıp daha iyisi için dua etmeliyiz.

Not: Access consciousness ile izin ver başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/access-consciousness-ile-izin-ver/

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın