Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Bağırsak temizleme detoksu ile sağlığınıza kavuşun

Bağırsak temizleme detoksu ile sağlığınıza kavuşun

bağırsak temizleme detoksubağırsakları temizlemek için bitkisel kür , artık günümüzde bağırsaklar, “vücudun ikinci beyni” olarak adlandırılıyor. Sağlıklı bir beyin için sağlıklı bir bağırsak sistemine sahip olmamız gerektiği uzmanlar tarafından önemle belirtiliyor. Kişinin ruh halini, iştah ve duygu durumlarını etkileyen serotonin, endorfin gibi nörotransmitterler beyin ve bağırsaklarda bulunmaktadır. Bağırsaklar tıkalı olduğu zaman, düzenli olarak çalışmaz, diğer organlara daha fazla yük biner, netice olarak vücudumuzda çeşitli hastalıkların ortaya çıkmasına sebep olur. Ruhsal ve bedensel olarak sağlıklı bir şekilde hayatımıza devam edebilmemiz için bağırsaklarımızın sağlıklı bir şekilde çalışması çok önemlidir. bağırsak temizleme detoksu nasıl yapılırbağırsak temizleme kürü bitkiselbağırsakları temizlemek içindoğal yollardan bağırsak temizliğidoğal yollardan kolon temizliğibağırsak detoksubağırsak temizliğibağırsakları temizlemekbağırsakları boşaltmak için ne yapmalı .

bağırsak temizleme detoksu - bağırsak temizleme detoksu nasıl yapılır - bağırsak temizleme kürü bitkisel - bağırsakları temizlemek için - doğal yollardan bağırsak temizliği - doğal yollardan kolon temizliği - bağırsak detoksu , bağırsak temizliği - bağırsakları temizlemek - bağırsakları boşaltmak için ne yapmalı
bağırsak temizleme detoksu

Kolon (kalın bağırsak) , sindirim sisteminin son bölümüdür ve yediğimiz sindirilmiş gıdaları, su ve vitaminlerden ayırarak dışkıya dönüştürme görevini yerine getiren bir organdır. Kolon-kalın bağırsağın fonksiyonunu tam olarak yerine getirebilmesi için tıkalı olmaması gerekir ve zaman zaman kolon temizliğinin yapılması sağlığımız için çok önemlidir. Kalın bağırsakta meydana gelen tıkanıklık, zararlı maddelerin birikmesi zamanla kolon kanseri başta olmak üzere çeşitli sağlık problemlerine sebep olmaktadır.

Günümüzde, işlenmiş gıdaların tüketimi artmıştır. Bu işlenmiş gıdaların çoğu sağlığımız açısında zararlı kimyasallar içermektedir, Bunun neticesinde, kolon zarar görmekte işlevini tam olarak yerine getirememektedir.

Kolonun-kalın bağırsağın işlevini tam yerine getiremediğinin belirtileri

 • Zayıflamış bağışıklık sistemi,
 • Deride ortaya çıkan kızarıklıklar,
 • Kas ve eklem ağrısı,
 • İshal, hazımsızlık, gaz, şişkinlik, kabızlık, mide ağrısı,
 • Vajinal enfeksiyon,
 • Depresyon, ruh halinde dalgalanmalar, kaygı, endişe bozuklukları,
 • Bitkinlik, yorgunluk,
 • Hafıza kaybı

Bağırsak temizleme detoksu

Evimizin, kıyafetlerimizin, bedenimizin genel temizliğine çoğumuz gereken önemi gösteriyoruz ama organlarımızın temizliğine gelince hiç önem vermiyoruz. Önemli olan hastalanmadan önce organlarımızın sağlığın, temizliğine özen göstermek. Bu nedenle aşağıda vereceğimiz bağırsak temizleme detoksu tarifi ile kalın bağırsak temizliğini doğal bir şekilde yapabilecek, organlarınızın işlevini tam olarak yapmasını sağlayacaksınız.

Malzemeler:

 • 2 yemek kaşığı organik akçaağaç şurubu (grade B),
 • 1 adet taze sıkılmış organik limon,
 • yarım çay kaşığı organik kırmızı acı biber,
 • 1,5 su bardağı su (1 büyük kupa)

Hazırlanışı

Yukarıdaki malzemeleri karıştırın. Bu karışımı günde 3 kez olmak üzere 2 hafta boyunca içiniz.

Kolon temizliği, sindirim sisteminin ve kalın bağırsağın fonksiyonunu daha iyi yerine getirmesine yardımcı olacak, cilt sağlığımızı iyileştirecek ve genel vücut sağlığımız için çok faydalı olacaktır.

Bağırsak temizleme detoksu süresince baş dönmesi olabilir, kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Bu nedenle, aşırı, yorucu hareketlerden kaçınmalısınız. Bağırsak temizleme detoksu sonrasında vücudunuzdaki aşırı su, ödem atılmış olur. Bu şekilde birkaç kilo verebilirsiniz, eğer, sonrasında sağlıklı beslenmeye özen göstermezseniz verdiğiniz kiloları tekrar alırsınız. (http://bimaktuel.net/)

Siberian PARACLEANCE Parazit Temizleme Seti

bağırsak temizleme detoksu

 • İnsan vücudundaki Parzitlerin vücuttan atılmasına ve sonrasında bağırsak florasının yeniden düzenlenmesinde ve vücuttaki eksik eser elementlerin tamamlanmasında kullanılan bitkisel kombinasyonlardan oluşturulmuş Patentli özel bir settir.
 • Set kimyasal ürünlerden farklı olarak parazitleri vücutta öldürmez, doğrudan dışarı atılmasını sağlar.
 • Kimyasal ürünlerin oluşturduğu yan etkileri oluşturmaz.
ÜRÜN SİTESİNE GİT

Neden Siberian Wellness ürünlerini kullanmalısınız?

*Siberian Wellness firması, 1996 yılında Novosibirsk’te kurulmuştur. Tüm bu yıllar içerisinde en geniş kapsamlı patentli gıda takviyeleri ve cilt bakımı ürünleri geliştirmekte ve üretmektedir.
* Ürünlerinin temelinde uzun yıllar Baykal ve Gornıy Altay’da yetişen otların benzersiz özellikleri yatmaktadır.
* Siberian Wellness, firmasının ürünleri, doğal bitkisel ham maddeler kullanılarak üretilmekte ve dünyanın 65 ülkesinde satılmaktadır.
* Yüksek teknolojiler, doğal içerikler ve eko-yaklaşım ile üretilen ürünler, başta FDA olmak üzere uluslararası kabul görmüş kalite standartları firması tarafından onaylanmış, belgelere sahiptir.
* Bu nedenle, bizler ürünleri içimiz rahat güvenle ve memnuniyetle kullanıyor ve herkese şiddetle tavsiye ediyoruz.

Not: Bağırsak temizleme detoksu öncesi mutlaka doktorunuza danışmalısınız.“İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi” kitabı+kişiye özel hazırlanacak olan ametist taşı bileklik kargo dahil 90 TL.Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp). www.hezarfenyayinlari.com

Not: Ametist doğal taş bileklik faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/ametist-dogal-tas-bileklik-faydalari/

bağırsakları temizlemek için detoksbağırsakları boşaltmak için bitkisel kür  ile ilgi bu yazımızı okuduktan sonra mutlaka canlı su nasıl elde edilir başlıklı yazımızı da okumanızı önemle tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/canli-su-nasil-elde-edilir/ 

bağırsak detoksu nasıl yapılır , bağırsak temizleme ilacı , bağırsak temizleyici , kalın bağırsak temizliği , bağırsakları temizleyen ilaç .

bağırsak temizleme detoksu nasıl yapılırbağırsak temizleme kürü bitkiselbağırsakları temizlemek içindoğal yollardan bağırsak temizliğidoğal yollardan kolon temizliğibağırsak detoksubağırsak temizliğibağırsakları temizlemekbağırsakları boşaltmak için ne yapmalı ,

Hakkında admin