Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / En güçlü bitkisel antibiyotik

En güçlü bitkisel antibiyotik

En güçlü bitkisel antibiyotik , doğal antibiyotik yapımı ,Antibiyotikten 10 kat daha güçlü üstelik doğal ev yapımı mucize karışım. Bu karışım mutlaka her evde hazır bulunmalı. Endüstri yapımı ilaç olarak satılan antibiyotiklerin çeşitli yan etkilerinin olduğu, bir bölgedeki iltihaplanmayı tedavi ederken bazı organlarımıza zarar verdiği bugün hemen hemen artık herkes tarafından bilinmektedir. Bu yazımızda tarifini sizler ile paylaşacağımız bitkisel antibiyotik, soğuk algınlığı, grip, mevsimsel alerji, akciğer, astım, bronşit gibi solunum yolu hastalıklarının tedavisinde oldukça etkilidir.

Zerdeçalın sağlığımız açısından çeşitli faydalarını mutlaka duymuşsunuzdur. Ev yapımı en güçlü bitkisel antibiyotik karışımını hazırlarken kullanacağımız gıdalardan biri de zerdeçal. Aşağıda sizler ile paylaşacağımız tarif, Ayurveda tıbbında da en güçlü bitkisel antibiyotik olarak kabul edilmektedir.

En güçlü bitkisel antibiyotik - en güçlü bitkisel antibiyotik - doğal antibiyotik evde nasıl yapılır - evde doğal antibiyotik tarifi - en güçlü doğal antibiyotikler - doğal antibiyotik yapımı - doğal antibiyotik tarifi - doğal antibiyotik nasıl yapılır
En güçlü bitkisel antibiyotik

En güçlü bitkisel antibiyotik faydaları

 • Bu doğal antibiyotik, bakteriler ve virüslerin neden olduğu enfeksiyonlar ile mücadelede çok etkilidir.
 • Bağışıklık sistemimizi güçlendirerek vücutta ortaya çıkan enfeksiyonların, iltihapların giderilmesinde, mevsimsel olarak görülen alerjik rahatsızlıkların tedavisinde çok faydalıdır.
 • Ayrıca, bağırsak florası için faydalı olup, sindirim sistemimizin fonksiyonlarını  daha iyi yerine getirmesine yardımcı olur.

Yapılan bilimsel araştırmalarda, arıların “defensin-1” olarak bilinen bir proteini ürettikleri ortaya çıkmıştır. Bu protein balın içerisinde bulunmaktadır. Bu protein enfeksiyonlar ile mücadele etmektedir.

En güçlü bitkisel antibiyotik

Evet, bağışıklık sistemimizi güçlendiren adeta atom olarak adlandırabileceğimiz ev yapımı doğal antibiyotik tarifini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Malzemeler:

 • 1 yemek kaşığı toz zerdeçal (mümkünse kök olarak alın, kullanacağınız zaman rendeleyin),
 • 500 gram organik bal,
 • 1 çay kaşığı taze çekilmiş toz karabiber. (Karabiber, zerdeçalın emilimini ve faydalarını arttırır),
 • 2 yemek kaşığı organik elma sirkesi,
 • 1 adet limon suyu

Hazırlanışı:

Zerdeçal, karabiber ve balı cam bir kavanozda iyice karıştırın. Organik sirke ve limon suyunu da katarak tekrar karıştırın. Kavanozun kapağı da mümkünse cam olsun ve hava almasın. Bu karışımı 2 hafta bekletin. Bu karışımı  hazırlarken ve tüketirken metal kaşık kullanmayın, tahta kaşık kullanın.

Kullanımı:

 • Soğuk algınlığı, boğaz ağrısı ve grip tedavisinde aşağıdaki şekilde kullanmalısınız:
  • 1. gün: Her saat 1 çay kaşığı,
  • 2. gün: Her 2 saatte bir 1 çay kaşığı,
  • 3. gün: Günde 3 kez aç karna 1 çay kaşığı.
 • Mevsimsel alerjik rahatsızlıklarda ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için:
  • Günde 1 kez 1 yemek kaşığı, aç karna.
 • Astım, bronşit gibi akciğer rahatsızlıkları için:
  • Günde 3 kez 1 çay kaşığı, aç karna.
 • Sindirim sistemi, hazımsızlık için:
  • Öğün esnasında 1 tatlı kaşığı.
 • Böbrek ve kolon rahatsızlıkları için:
  • Öğünlerden sonra 1 tatlı kaşığı.

Önemli: Karışımı ağzınıza aldıktan sonra hemen yutmayın, ağzınızda, dilinizin üzerinde tamamen çözünene, eriyene kadar bekletin. 

Bu karışımı salatalarınıza da ekleyebilirsiniz. 1 bardak ılık su içerisine bu karışımdan 1 yemek kaşığı koyarak, karıştırıp sabahları aç karna da içebilirsiniz. (www.hezarfenyayinlari.com)

Uyarı:

 1. Safra kesesi rahatsızlığı olanların zerdeçalı kullanmaması tavsiye olunur. Uzmanlar, zerdeçalın safra kesesi kaslarında büzülmeye neden olduğunu belirtiyorlar,
 2. Zerdeçal, kan şekerini ve kan basıncını düşürme etkisine sahip olduğu için kan şekeri ve kan basıncı rahatsızlığı olanlar zerdeçalı tüketmekten kaçınmalıdır.

Kaynak:https://www.healthyfoodhouse.com/turmeric-honey-mixture-strongest-natural-antibiotic/

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 150 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Tavsiye Yazılar

 1. Rahim kanseri belirtisi başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/rahim-kanseri-belirtisi/
 2. Durduk yere diş eti kanaması başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/durduk-yere-dis-eti-kanamasi-hangi-kanserin-belirtisi/
 3. Mide kanser belirtileri başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/mide-kanser-belirtileri-nelerdir/
 4. Akciğer kanserinin ilk belirtileri başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/akciger-kanseri-ilk-belirtileri/

evde doğal antibiyotikdoğal antibiyotik yapımı bitkiselevde doğal antibiyotik nasıl yapılırevde doğal antibiyotik yapımıboğaz iltihabı için doğal antibiyotik .

en güçlü bitkisel antibiyotikdoğal antibiyotik evde nasıl yapılırevde doğal antibiyotik tarifien güçlü doğal antibiyotiklerdoğal antibiyotik yapımıdoğal antibiyotik tarifidoğal antibiyotik nasıl yapılır

Hakkında admin

× Mesaj atın