Ana Sayfa / Esmaül Hüsna / Ya Allah Esması Faziletleri

Ya Allah Esması Faziletleri

Allah Esması, Ya Allah Esması , Lafza-i Celal, Allah’ın en güzel isimlerini içinde toplayan, arşı alemde ve yeryüzünde bütün kainatın ve her zerrenin her canlı ve cansız bütün alemlerin Rabbi, öncesi ve sonrası olmayan demektir. Esmaül Hüsna (Allah’ın sıfatları), dünya ve ahiret hayatında, sonsuz mutluluğa ve huzura açılan kapının anahtarıdır. Esmaül Hüsna zikirleri ile maddi ve manevi anlamda huzurlu bir hayat yaşayabiliriz. Esmalar, her şeyin başlangıcı ve sonu olan, var oluşun, her zerresini, her aşamasını yaratan, Allah’ın (c.c.) yansımalarıdır.

Yüce Mevla’nın en güzel isimlerinin en şümullüsü (kapsamı geniş olan, birçok şeyi etkileyen veya içine alan) ve muazzam ismi şeriftir. Bütün isimlerin özü ve en önemlisidir. Allah ism-i şerifi, bütün esmaların özelliklerini içerir. O’na mahsus olarak kullanılan özel bir isimdir. Esmaların sultanıdır. Allah, ism-i a’zam, yani en büyük isimdir. Bütün ilahi ve güzel sıfatları cem (bir arada toplar) eder ve Zatın remzidir; bütün mevcudatın varoluş kaynağıdır. 

Ya Allah Esması - Ya Allah isminin fazileti - Ya Allah fazileti - esmaül hüsna sırları - esmaül hüsna faziletleri - allah zikri - Allah ismi - Ya allah zikri - ya allah zikrinin fazileti
Ya Allah Esması

Allah ism-i şerifi İsm-i Azam’dır denilmiştir. O’ndan başkasına asla takılamaz. Hacılar hac mevsiminde Harem-i Şerifin içinde toplandıkları gibi, bütün isimler de bu Allah lafzı içerisinde toplanmış demektir. Kur’an’ın tüm manası Fatiha’da, Fatiha’nın manası da Besmele’de birleştiği gibi, en güzel esmaların özü de Lafza-i Celal’in içerisine toplanmıştır.

Ya Allah Esması Havassı ve Faziletleri

Allah ismi; ruhi hastalıklardan, kalp katılığından, küfürden, maddi ve manevi bataklıktan, nefsin istek ve arzularından kurtulmak, düşmanlarını yenmek, merhamet sahibi olmak, Allah’ın istediği şekilde hayat sürmek, son nefeste imanlı ölmek, kalbin nurlanması, imanlı olması ve şifa bulmak, güç, kuvvet ve rızık kazanmak, gizli sırlara vakıf olmak için zikredilir.

  • Her kim her namazdan sonra 66 defa YA ALLAH ismi şerifini zikrederse, o kişi Esmaül Hüsna’nın tamamını zikir etmiş gibi olur. şeytan ondan uzaklaştırır ve şeytanın o kişi üzerindeki gücünü kırar.
  • “Allah” ism-i şerifini insanlardan uzak, tenha bir yerde abdestli olarak zikredene; Meleklere mahsus alemlerin kapıları açılır. Maneviyatı güçlenir. Yüksek makamlara ulaşır, nurlanır.
  • Her kim her gün bu ismi şerifi bin kere okursa, Cenab-ı Hakk o kişiyi yakin ehlinden (ahireti görür gibi iman edenlerden) yapar.
  • Her kim Cuma namazından evvel 1.000 kere lafza-i celali okumaya devam ederse işleri fevkalade genişler. Bolluk ve refaha kavuşur. Rızık ve kazancı artar.
  • Yüce Allah’ın bu cami(toplayıcı) ve şerefli ismi bir hastaya  (200) defa okunsa,hastanın eceli gelmemişse şifaya kavuşur.
  • Her kim bu yüce ismin zikriyle meşgul olursa, kalbinde Allah sevgisinden başka her şey silinir. Gönlüne ilahi tecelliler ve nurlar dolar. İnsan, cin, hayvan gibi, hiç bir şerli ve zararlı varlık kendisine zarar veremez.
  • Her namazdan sonran (100) kere Kelime-i tevhidi (LA İLAHE İLLALLAH) okuyan kimse, gaflet, unutkanlık ve kalp kasvetliğinden kurtulur

Kaynak: “İlahi Enerjiler ve Metafizik Çözümve “İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitapları www.hezarfenyayinlari.com

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kadim kozmik bitkilerin enerjilerinin tezahürü ile 2023 yılına siz de bolluk bereket içerisinde girmek ister misiniz? Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 200 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tavsiye yazılar

YA ALLAH ESMASI     şeytanın şerrinden korunmak, dileklerin kabul olması, kazancın artarak bolluk ve refaha, mutluluğa kavuşmak, hastalıkların şifası, kalbinin nurlanması, maneviyatının artması için belirtilen zaman ve sayılarda zikredilmelidir.

mucize yaratan esmalar , kendi isminin esmasını bulmak , kendi isminin esmasını okumak .

Allah zikri faziletiallah zikrinin faziletiya allah zikri sırlarıallah anlamıallah isminin faziletiya allah fazileti , ya allah fazileti ve sırları , allah esması fazileti , allah isminin fazileti . ya allah esması fazileti , allah zikrinin fazileti , ya allah zikri fazileti , ya allah zikrinin fazileti , ya allah zikrinin faydaları , ya allah esmasının fazileti .

Ya Allah isminin fazileti , Ya Allah faziletiesmaül hüsna sırlarıesmaül hüsna faziletleriallah zikri , Allah ismiYa allah zikriya allah zikrinin fazileti , Ya Allah Esması

Hakkında admin

× Mesaj atın