Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Uyumak için ne yapmalıyım

Uyumak için ne yapmalıyım

Uyumak için ne yapmalıyım, uyku getiren şeyler , uyumak için ne yapmalı , uyuyamıyorum ne yapmalıyımhemen uyumak için ne yapmalı , uyuyabilmek için ne yapmalı , aşağıda vereceğimiz doğal muhteşem tarif, bir bebek gibi kaliteli bir gece uykusu uyumanıza yardımcı olacak ve gün içerisinde işlerinizi çok daha enerjik bir şekilde yapmanızı sağlayacaktır. Sağlıklı bir gece uykusu, beden ve ruhsal sağlığımız için çok önemlidir, gün içerisinde vücudumuzun tüm fonksiyonlarını ve genel sağlığımızı olumlu etkiler. Maalesef, modern yaşam tarzında insanların problemleri, stres kaynakları her geçen gün artıyor. Dengesiz beslenme, ailevi ve iş hayatından kaynaklanan problemler nedeni ile yoğun stres ortamı, insanlarda uykusuzluk, uyuyamama ya da sağlıksız uyuma gibi problemlerin ortaya çıkmasına neden oluyor.

Stres kaynaklarını azaltın

Maalesef, modern dünyada insanların problemleri her geçen gün artıyor. Artık, insanoğlu daha çok tüketmek için çalışıyor; daha çok kazanmak, daha çok biriktirmek için yaşıyor. Maneviyattan uzak bir hayat yaşayınca da, ailevi problemler, iş ile ilgili problemler ve daha pek çok problem insanı içinden çıkılamayan stresli bir yaşamın içerisine sürüklüyor. Tüm bu olumsuzluklar, insanların gece uykularını olumsuz etkiliyor, kaliteli ve yeterli uyku uyuyamamalarına sebep oluyor. (http://bimaktuel.net/)

Aşağı tarifi uygulamanın yanı sıra hayatımızı, bizi depresyona, uykusuzluğa iten sebepleri bir sorgulamalıyız. Hayatta karşılaştığımız sorunları bir imtihan meselesi olarak algılamalıyız. Ayrıca,bu yaşadığımız sıkıntıların sebebi ilahi kurallara, yaratılış gayemize uygun yaşamamızdan kaynaklanıyor olabilir mi ya da birilerine haksızlık mı yapıyoruz, zulüm ediyoruz, sorgulamalıyız. Bu sorgulama neticesinde kendimize çeki düzen vermeye çalışmalıyız. Gün içerisinde açık havada yürüyüş, topluma faydalı faaliyetler içerisinde bulunmak, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek, stres kaynaklarının ve depresyonun ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır.

Uyumak için ne yapmalıyım - uyku getiren şeyler - uyumak için ne yapmalı - uyuyamıyorum ne yapmalıyım -  hemen uyumak için ne yapmalı - uyuyabilmek için ne yapmalı
Uyumak için ne yapmalıyım

Günümüzü sağlıklı ve zinde sürdürebilmek, günlük faaliyetlerimizi sağlıklı bir şekilde yapabilmek için, vücudumuzun dinlenmeye, yenilenmeye ve şarj olmaya ihtiyacı vardır. Yeteri kadar ve kaliteli bir gece uykusu uyuyamadığımız zaman, ertesi gün kendimizi yorgun hissederiz, adeta kafamız sersem gibi olur. Bu durum her gün tekrar ederse, bir çok sağlık sorunlarına zemin hazırlanmış oluruz. 

Son zamanlarda yapılan bir araştırmada, günde 6 saatten az uyuyan kişilerde kalp hastalığına yakalanma riskinin yüksek olduğu ortaya çıkmıştır. Başka bir araştırmada da, uykunun kan basıncını düşürdüğü, uykusuz kalındığı zaman da, kan basıncının arttığı tespit edilmiştir. Anlaşıldığı üzere, sağlıklı ve yeteri kadar uykunun sağlığımız açısından önemi çok büyüktür.

Uyumak için ne yapmalıyım

Aşağıda vereceğimiz tarif ile uyumak için ne yapmalıyım konusundaki sorularınıza doğal bir çözüm bulmuş olacaksınız.

Malzemeler:

  • 1 çay kaşığı pembe Himalaya deniz tuzu
  • 5 çay kaşığı doğal bal

Hazırlanışı:

Cam bir kavanoza balı ve Himalaya tuzunu koyun, karıştırın. Bu karışımı daha çok hazırlamak isteyenler 1:5 oranını kullanabilirler.

 Kullanımı:

Yatmadan önce dilinizin altına bu karışımdan 1 çay kaşığı kadar koyup ağzınızda yavaş yavaş yayılmasını, erimesini bekleyin, birden yutmayın.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kadim kozmik bitkilerin enerjilerinin tezahürü ile siz de bolluk bereket içerisinde bir hayat yaşamak ister misiniz? Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 200 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Tavsiye yazılar

 

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

Corona virüsünden korunmak için neler yapılmalı başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

karaciğer yağlanmasına kesin çözüm başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/karaciger-yaglanmasina-kesin-cozum/

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

“İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi” kitabı+kişiye özel hazırlanıp yazarımız tarafından kozmik bolluk bereket şifa enerji frekansları ile kodlanan ametist taşı bileklik kargo dahil 90 TL. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp).  ametist erkek bileklik  , ametist bileklik bayan , bu bileklik hem erkeklerin, hem de bayanların kullanımı için uygundur.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Not: Ametist doğal taş bileklik faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/ametist-dogal-tas-bileklik-faydalari/

 FORMULA 4 NOVAMIN:

🌍Tüm vücutta şekli değişmiş bozulmuş hücreleri onarır ve yoğun A, E, C vitaminleri içerir.
🌍 Bağışıklık sistemini güçlendirir.
🌍 Kronik yorgunluğa iyi gelir.
🌍 Grip ve soğuk algınlığına karşı vücut direncini arttırır, hastalık durumunda hızlı iyileşme sağlar.
🌍 Enfeksiyonların vücuda girmesini engeller.
🌍 Güçlü antioksidan özelliği ile kanserden korur, yaşlanmayı önler.
🌍 Mide ve onikiparmak bağırsağı ülserinin önlenmesinde etkilidir.
🌍 Kalp sağlığını korur.
🌍 Nörolojik rahatsızlıkları olanlara rahatlatıcı etki yapar.

 

Neden Siberian Wellness ürünlerini kullanmalısınız?

*Siberian Wellness firması, 1996 yılında Novosibirsk’te kurulmuştur. Tüm bu yıllar içerisinde en geniş kapsamlı patentli gıda takviyeleri ve cilt bakımı ürünleri geliştirmekte ve üretmektedir.
* Ürünlerinin temelinde uzun yıllar Baykal ve Gornıy Altay’da yetişen otların benzersiz özellikleri yatmaktadır.
* Siberian Wellness, firmasının ürünleri, doğal bitkisel ham maddeler kullanılarak üretilmekte ve dünyanın 65 ülkesinde satılmaktadır.
* Yüksek teknolojiler, doğal içerikler ve eko-yaklaşım ile üretilen ürünler, başta FDA olmak üzere uluslararası kabul görmüş kalite standartları firması tarafından onaylanmış, belgelere sahiptir.
* Bu nedenle, bizler ürünleri içimiz rahat güvenle ve memnuniyetle kullanıyor ve herkese şiddetle tavsiye ediyoruz.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Not: Bronzit taşının faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

az uyumak için ne yapmalı , iyi uyumak için ne yapmalı , uyku uyumak için ne yapmalı .

hemen uyumak için ne yapmalı , uyuyabilmek için ne yapmalı , uyumak için ne yapmalıyım , uyku getiren seyler , hemen uyumak için ne yapılır .

Umarız, yukarıda vermiş olduğumuz doğal tarif ile uykusuzluğa ne iyi gelir, uyumak için ne yapmalıyım gibi sorularınıza yanıt bulmuş, uykusuzluk probleminizi gidermiş olacaksınız.

Hakkında admin

× Mesaj atın