ga('send', 'pageview');
Ana Sayfa / Esmaül Hüsna / Ya Vedud faziletleri

Ya Vedud faziletleri

Ya Vedud faziletleri , Ya Vedud,  sevilmeye en çok layık, kullarına hayırları dileyen. Onları rahmet ve rızasına erdiren. “O, çok bağışlayandır, çok sevendir.” (Büruc Suresi, 14) Esmaü’l Hüsna (Allah’ın sıfatları), dünya ve ahiret hayatında, sonsuz mutluluğa ve huzura açılan kapının anahtarıdır. Esmalar, her şeyin başlangıcı ve sonu olan, var oluşun, her zerresini, her aşamasını yaratan, Allah’ın (c.c.) yansımalarıdır. 

Ya Vedud Faziletleri - ya vedud fazileti - ya vedud  ya vedud zikri - ya vedud esması - ya vedud kaç kere okunmalı - ya vedud faziletleri
Ya Vedud Faziletleri

Esmaü’l Hüsna’ın (Allah’ın sıfatları) insan bedeni ve ruhu üzerinde yaptığı etkiler, artık günümüzde yapılan bilimsel çalışmalar neticesinde de ispatlanmıştır. Bu bilimsel çalışmalardan birisi de, vücut enerji ve frekans dalgalarını ölçme (biyogeometri bilim dalı) konusunda icatları olan, Mısırlı Dr. İbrahim Abdülkerim tarafından yapılmıştır. Dr. Abdülkerim 3 yıl süren deney sonucunda, Esmaü’l Hüsna’yı düzenli olarak zikretmenin, insanın ruhunda ve bedeninde olumlu etkileri olduğunu, vücuttaki biyoenerjiyi arttırarak organlara enerji verdiğini, güçlendirdiğini ve birçok hastalığa şifa olduğunu tespit etmiştir.

Ya Vedud faziletleri

Ya Vedud” ism-i şerifini zikreden kişiyi bütün insanlar sever, sayar, hürmet görür. Kalbi nurlanır, huzura kavuşur. ya vedud kaç kere okunmalı . 

  • Bir yemeğin üzerine 1.001 defa “Ya Vedud” ism-i şerifi okunur da o yemek bir karı-kocaya yedirilirse o çift arasında aşırı derecede bir sevgi hasıl olur ve birbirlerine olan muhabbetleri artar.
  • Farz namazların ardından 400 defa “Ya Vedud” ism-i şerifini okuyan kimse insanların sevgisini kazanır.
  • Ya Vedud” ism-i şerifini okumaya devam eden kişi başkalarına tesir eder ve karşısındakini hükmü altına alır.
  • Günde 270 defa “Ya Vedud” ism-i şerifini zikreden borçlarından ve fakirlikten kurtulur.
  • Sabah namazından veya öğlen namazından sonra 1000 defa “Ya Vedud” ism-i şerifini bir bardak suya ve biraz da tatlı bir şey üzerine okuyan eşlerden biri aynı suya ve tatlıya 7 gün aynı saatte okumalı. Toplam yedi bin defa okunmuş olacak. Yedinci günün sonunda okunan sudan ve tatlıdan eşine yedirmeli ve kendisi de yemelidir. Her gün okumanın sonunda “Ya Rabbim, eşim ile aramıza sevgi ve muhabbet ver’ diye dua etmelidir. (Cumartesi günü başlanmalı, Cuma günü bitirmelidir.)

Kitabımız+kişiye özel hazırlanacak olan bronzit taşı bileklik kargo dahil 80 TL. Kapıda nakit ödeme sistemi ile sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp). Kredi kartı ile satın almak için tıklayın https://www.epttavm.com/item/52247129_ilahi-dokunus-ve-sifanin-sifresi

Esmaül Hüsna Faziletleri başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/esmaul-husna-faziletleri/

Kaynak:İlahi Enerjiler ve Metafizik Çözüm” ve “İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitapları www.hezarfenyayinlari.com

ya vedud faziletiya vedud anlamıya vedud zikriya vedud esmasıya vedud kaç kere okunmalıya vedud faziletleri , ya vedud kaç kere çekilmeli , ya vedud esmasi , ya vedud esmasının fazileti .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir