Ana Sayfa / Esmaül Hüsna / Ya Vedud faziletleri

Ya Vedud faziletleri

Ya Vedud faziletleri , Ya Vedud,  sevilmeye en çok layık, kullarına hayırları dileyen. Onları rahmet ve rızasına erdiren. “O, çok bağışlayandır, çok sevendir.” (Büruc Suresi, 14) Esmaü’l Hüsna (Allah’ın sıfatları), dünya ve ahiret hayatında, sonsuz mutluluğa ve huzura açılan kapının anahtarıdır. Esmalar, her şeyin başlangıcı ve sonu olan, var oluşun, her zerresini, her aşamasını yaratan, Allah’ın (c.c.) yansımalarıdır. 

Ya Vedud Faziletleri - ya vedud fazileti - ya vedud  ya vedud zikri - ya vedud esması - ya vedud kaç kere okunmalı - ya vedud faziletleri
Ya Vedud Faziletleri

Esmaü’l Hüsna’ın (Allah’ın sıfatları) insan bedeni ve ruhu üzerinde yaptığı etkiler, artık günümüzde yapılan bilimsel çalışmalar neticesinde de ispatlanmıştır. Bu bilimsel çalışmalardan birisi de, vücut enerji ve frekans dalgalarını ölçme (biyogeometri bilim dalı) konusunda icatları olan, Mısırlı Dr. İbrahim Abdülkerim tarafından yapılmıştır. Dr. Abdülkerim 3 yıl süren deney sonucunda, Esmaü’l Hüsna’yı düzenli olarak zikretmenin, insanın ruhunda ve bedeninde olumlu etkileri olduğunu, vücuttaki biyoenerjiyi arttırarak organlara enerji verdiğini, güçlendirdiğini ve birçok hastalığa şifa olduğunu tespit etmiştir.

Ya Vedud faziletleri

Ya Vedud” ism-i şerifini zikreden kişiyi bütün insanlar sever, sayar, hürmet görür. Kalbi nurlanır, huzura kavuşur. ya vedud kaç kere okunmalı . 

  • Bir yemeğin üzerine 1.001 defa “Ya Vedud” ism-i şerifi okunur da o yemek bir karı-kocaya yedirilirse o çift arasında aşırı derecede bir sevgi hasıl olur ve birbirlerine olan muhabbetleri artar.
  • Farz namazların ardından 400 defa “Ya Vedud” ism-i şerifini okuyan kimse insanların sevgisini kazanır.
  • Ya Vedud” ism-i şerifini okumaya devam eden kişi başkalarına tesir eder ve karşısındakini hükmü altına alır.
  • Günde 270 defa “Ya Vedud” ism-i şerifini zikreden borçlarından ve fakirlikten kurtulur.
  • Sabah namazından veya öğlen namazından sonra 1000 defa “Ya Vedud” ism-i şerifini bir bardak suya ve biraz da tatlı bir şey üzerine okuyan eşlerden biri aynı suya ve tatlıya 7 gün aynı saatte okumalı. Toplam yedi bin defa okunmuş olacak. Yedinci günün sonunda okunan sudan ve tatlıdan eşine yedirmeli ve kendisi de yemelidir. Her gün okumanın sonunda “Ya Rabbim, eşim ile aramıza sevgi ve muhabbet ver’ diye dua etmelidir. (Cumartesi günü başlanmalı, Cuma günü bitirmelidir.)
  • Aralarında soğukluk olan kimseler, karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allâh rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır. Kalbini celp etmiş olur.
Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Not: Hematit taşının faydaları başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/hematit-tasinin-faydalari/

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Eşler arası muhabbet, borçlardan, fakirlikten kurtulmak, maddi zenginlik, insanların sevgisini kazanmak, insanlara sözünüzü geçirmek için  Ya Vedud Esması belirtilen sayı ve terkiplerle okunmalı

vedud esmasının fazileti , el vedud esması , suya ya vedud okumak , ya vedud esması fazileti , ya vedud kaç kere , ya vedud kac kez cekilmeli , ya vedud kaç defa okunmalı , 5000 ya vedud fazileti .

ya vedud kaç defa okunur , sevgi için ya vedud kaç kere okunmalı , sevgi icin ya vedud , ya vedud zikri kaç kere çekilir , ya vedud faziletleri , ya vedut ne için okunur , ya vedud sevgi için .

ya vedud ne için okunur , ya vedud esması kaç kere okunur , ya vedud duası kaç defa okunmalı , ya vedud , el vedud kaç kere okunmalı , ya vedud fazileti , ya vedud kaç kere okunur .

ya vedud kaç kere okunmalı , ya vedud günde kaç kere okunmalı , ya vedud sevgi için kaç kere okunmalı .

ya vedud faziletiya vedud anlamıya vedud zikriya vedud esmasıya vedud kaç kere okunmalıya vedud faziletleri , ya vedud kaç kere çekilmeli , ya vedud esmasi , ya vedud esmasının fazileti .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın