Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Nazara karşı en etkili dualar

Nazara karşı en etkili dualar

Nazara karşı en etkili dualarbir söz vardır, “nazar deveyi kazana, insanı mezara sokar” diye. Bazıları, o kadar da değil, diye düşünebilirler, fakat bu söz doğrudur. Çünkü, nazar ile ilgili çok tecrübeler yaşanmıştır. Hangi dine mensup olursa olsun, hemen hemen tüm toplumlarda kendine yer bulan nazar inanışı, İslam dininde de yeri olan bir olgudur. İnsanlık tarihi boyunca, nazarın ruhsal ve bedensel olarak insanı etkilediğine, insana zarar verdiğine inanılmaktadır. Nazarın ani ruh ve bedensel rahatsızlıklara sebep olduğu, birden bire oluşan ağrıya veya ön belirtisi olmadan ortaya çıkan hastalıklara neden olduğu düşünülmektedir. Nazar, insanların maddi manevi kısmetlerinin kapanmasına da sebep olabilir.

Nazara karşı en etkili dualar - nazardan korunmak için dua - nazara karşı okunacak dua - nazardan korunma duası - nazardan korunmak için okunacak dua - nazar duası arapça - nazar değmemesi için okunacak dua - nazar duası türkçe - nazar için okunacak dua ve ayetler - kem gözlerden korunma duası
Nazara karşı en etkili dualar

Nazar, bir insanın bedenindeki biyoenerjinin bir başkasına bakış yoluyla aktarılmasıdır. Sadece insanlara değil bazen de hayvanlara, hatta eşyalara da nazar değer. Yoğun duygular içerisinde bir vücuttan diğerine aktarılan enerji, bakışa maruz kalanın biyoenerji dengesini bozarak çeşitli rahatsızlıklara sebep olur. Kuran’da geçen bazı ayetlerde de nazara işaret edilmektedir. Kalem suresinde geçen “Doğrusu inkâr edenler, Kur’an’ı duydukları vakit (sana olan düşmanlıklarından dolayı) neredeyse gözleri ile seni yere sereceklerdi!” 

Nazara karşı en etkili dualar

Bazı insanlar diğer insanların enerjilerinden çok daha fazla etkilenebilirler. Özellikle, her gün evden çıkarken, tanımadığımız kişilerin bulunduğu ortamlara girerken mutlaka bu duaları, ayetleri, zikirleri okumayı ihmal etmemeliyiz. Nazara karşı en etkili dualar ı aşağıda bulabilirsiniz.

  • Kendisine çabuk nazar değen kişi, Perşembe gecesinden başlayarak bir hafta boyunca geceleri ve gündüzleri 70 defa “hasbiyallahü hasiybü” duasını okumalıdır.
  • Hümeze Suresi’ni yirmi bir kere okuyan kişi hasetçilerin şerlerinden korunur. Nazardan korunmak ve nazara uğrayan kişiye okunursa Allah’ın izni ile nazar geçer.
  • Nazardan korunmak için her gün Adiyat Suresi’ni okumak son derece faydalıdır. Nazara karşı Adiyat Suresi üç kere okunmalıdır.

Nazara karşı en etkili dualar 2

  • Aşağıdaki ayet-i şerifeyi nazar değmiş kişi üzerine 25 kere okumak son derece faydalıdır. 

“Ve in yekadüllezine keferu leyüzlikuneke bi ebsarihim lemma semiuzzikra ve yekulune innehü le mecnün. Ve ma hüve illa zikrun lil alemiyn.”  

  • Çocukları nazardan ve şeytanların şerrinden korumak için bu dua okunur.

“Üıyzüke bi kelimatillahit tammeti min külli şeytanin ve hammetin ve min külli ayni lammeh.”

  • Kim, her gün kendisine bir çubuk ile daire çizermiş gibi yapıp, o dairenin içine girdikten sonra sağına, soluna, üstüne, altına, önüne, arkasına ve en son kendi üzerine birer Ayet-el Kürsi okuyup nefes (üflerse) ederse, o kişiye sihir, nazar ve benzeri şeyler dokunamaz.
  • Nazar değen kişi Felak ve Nas surelerini okumak çok faydalıdır.

Kaynak: “Duanın Gücü ve Sırların Şifresi” ve “İlahi Enerjiler ve Metafizik Çözüm” kitapları  www.hezarfenyayinlari.com

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Not: Hematit taşının faydaları başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/hematit-tasinin-faydalari/

Bağışıklık Sistemini Güçlendiren, Yorgunluk ve Grip Savar MÜTHİŞ BİR ÜRÜN

SIBERIAN NOVAMIN TAKVİYE EDİCİ GIDA VE VİTAMİN KOMPLEKSİ

 

65 ülkede ürünleri satılan, dünyaca ünlü, SIBERIAN WELLNESS firmasından MUCİZEVİ bir ürün.
Ürün 23 yıllık klinik araştırmalar sonucunda Rus bilim adamı Vladimir Nikolaevich tarafından geliştirilmiştir.
2015 yılında ürün Profesör T. S. Morozkina tarafından tekrar güncellenmiştir.
🌍 Tüm vücutta şekli değişmiş bozulmuş hücreleri onarır ve yoğun A, E, C vitaminleri içerir.
🌍 Bağışıklık sistemini güçlendirir.
🌍 Kronik yorgunluğa iyi gelir.
🌍 Grip ve soğuk algınlığına karşı vücut direncini arttırır, hastalık durumunda hızlı iyileşme sağlar.
🌍 Enfeksiyonların vücuda girmesini engeller.
🌍 Güçlü antioksidan özelliği ile kanserden korur, yaşlanmayı önler.
🌍 Mide ve onikiparmak bağırsağı ülserinin önlenmesinde etkilidir.
🌍 Kalp sağlığını korur.
🌍 Sporcuların kaslarını daha iyi performans sunması için uyarır.
🌍 Nörolojik rahatsızlıkları olanlara rahatlatıcı etki yapar.
🌍 Göz ve merkezi sinir sisteminin fonksiyonlarının destekler.
🌍 Sindirimi destekler.
🌍 Kaslarda hücre hasarlarını onarır.
🌍 Egzersiz esnasında yağ yakımı arttırarak zayıflamayı hızlandırır.
🌍 Kemoterapi görmüş hastalarda bağışıklık çöker, karaciğer zarar görür, Novomin ise böyle durumlarda tam destek sağlar.
🌍 Su – tuz dengesini sağlar.
*** Detaylı bilgi için 0212 284 19 41-0532 547 99 57 nolu telefonlardan bizi arayabilir, çağrı atabilir, WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.

Neden Siberian Wellness ürünlerini kullanmalısınız?

*Siberian Wellness firması, 1996 yılında Novosibirsk’te kurulmuştur. Tüm bu yıllar içerisinde en geniş kapsamlı patentli gıda takviyeleri ve cilt bakımı ürünleri geliştirmekte ve üretmektedir.
* Ürünlerinin temelinde uzun yıllar Baykal ve Gornıy Altay’da yetişen otların benzersiz özellikleri yatmaktadır.
* Siberian Wellness, firmasının ürünleri, doğal bitkisel ham maddeler kullanılarak üretilmekte ve dünyanın 65 ülkesinde satılmaktadır.
* Yüksek teknolojiler, doğal içerikler ve eko-yaklaşım ile üretilen ürünler, başta FDA olmak üzere uluslararası kabul görmüş kalite standartları firması tarafından onaylanmış, belgelere sahiptir.
* Bu nedenle, bizler ürünleri içimiz rahat güvenle ve memnuniyetle kullanıyor ve herkese şiddetle tavsiye ediyoruz.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Not: Bronzit taşının faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca, esmaül hüsna faziletleri başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/esmaul-husna-faziletleri/

nazardan korunmak için duanazara karşı okunacak duanazardan korunma duasınazardan korunmak için okunacak duanazar duası arapçanazar değmemesi için okunacak duanazar duası türkçenazar için okunacak dua ve ayetlerkem gözlerden korunma duası

nazardan kurtulmak için okunacak dualarnazar değdiğinde okunacak dualarnazar değmemesi için duanazardan kurtulmak için ne yapmalınazardan korunmak için okunacak dualarnazar ve göz değmesi için okunacak duanazardan korunmak için ne yapmalıen iyi nazar duası ,  nazar değmesin diye okunacak dua

Nazara karşı en etkili dualar , yukarıdaki duaları okuyarak nazara karşı korunabilir ve nazar değmesinin olumsuz etkilerinden Allah’ın izni ile kurtulabilirsiniz. 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın