Ana Sayfa / Dua / Unutkanlık için okunacak dua

Unutkanlık için okunacak dua

Unutkanlık için okunacak duaErbaini idrisiyye altıncı ismi şerif fazileti , Allah-u Te’ala, İdris (a.s.) a kırk ismi şerif-i öğretmiştir. Bu ismi şerifler ile yapılan duaların,  hızlı bir şekilde tesir ettiği, ulema, evliya ve kutuplar tarafından da belirtilmektedir. Bu isimleri düzenli olarak zikredenler hayatlarında belirgin bir şekilde maddi manevi zenginliklerin ortaya çıktığı gözlemlenmektedir. 40 Erbaini İdrisiyye’nin her birinin farklı havassı, faziletleri vardır. Bu yazımızda, Erbaini idrisiyye altıncı ismi şerif fazileti nedir, ne şekilde zikredilmesi gerekiyor, onu anlatacağız.

Unutkanlık için okunacak dua-zihin açmak için edilen 2 dua hangisi -  unutkanlığa iyi gelen dua - zihin açma duası - unutkanlık için dua - erbaini idrisiyye altıncı ismi şerif -, erbaini idrisiyye altıncı isim fazileti
Unutkanlık için okunacak dua

Allah-u Te’ala bu isimleri İdris ((Aleyhisselam) a indirmiş, bunların bereketiyle kavmine karşı ona yardım etmiş. Onu kavminin yanlış işlerinden kurtarmış, onlar da ona tabi olarak feraha ermişlerdir. Sonra, Allah (c.c.) bu isimleri İsa (a.s.) ve Peygamber Efendimiz (s.a.v.) e öğretmiştir. Bu isimler evliyaların adeta silahıdır.

Bunlardan her biriyle yapılan duaya icabet çok çabuk olacağından her biri ismi azam olarak kabul edilmiş, Hepsine ise Esma-i Azam (En büyük isimler) olarak adlandırılmıştır. Evliyaullahtan birçoğu en yüksek makamlara sadece bu isimlerin bereketiyle vasıl olmuşlardır. Ebu Talip Elmekki ks. bu isimleri Cuma günü okunacak dört kıymetli zikirden biri olarak beyan etmiştir.

Bu isimleri zikretmekle meşgul olanların üzerinde bu isimlerin bereketi süratle belirgin olur. Ancak bunun şartı takvaya riayet ve halis niyettir. Bu isimleri okuyacak kimseler, öncelikle niyet ve itikat (bunların tesirine inanç) ları güzel olmalıdır. 

Bu ismi şerifleri zikretmeye başlamadan önce en az 100 kere tövbe, istiğfar ve salavat-ı şerife okunmalıdır.

Unutkanlık için okunacak dua

Yâ Kayyumu fela yefütü şey’ün min ılmihi vela yeudühü, Yâ Kayyum.

  • Okuduğu bir yazıyı ya da kendisine söylenenleri çabuk unutan kişiler yukarıda belirtilen Erbaini idrisiyye altıncı ismi şerif-i 41 gün boyunca günde 21 kere zikretmelidir. Ara vermeden sabah namazından sonra zikredilmesi tavsiye olunur.
  • Hafızası zayıf olanlar ve anlama güçlüğü çekenler, bu ism-i şerifi her gün sabah namazının sünnetiyle farzı arasında 27 kere, diğer bir rivayete göre sabah namazından sonra 100 kere okumalıdır. Bu zikre devam edilirse Allah-u Te’ala kişinin kalbini nurlandırır. Artık o kişi işittiği her şeyi kolaylıkla kavrar, ezberlediğini unutmaz, hatta insanlara öğretmeye başlar.

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kadim kozmik bitkilerin enerjilerinin tezahürü ile 2023 yılına siz de bolluk bereket içerisinde girmek ister misiniz? Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 150 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 150 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

Not: Bronzit taşının faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Tavsiye Yazılar

unutkanlığa iyi gelen dua , unutkanliktan kurtulmak için dua ,

zihin açıklığı için okunacak dua , hafızayı güçlendiren dua , zihin açıklığı için okunacak dua , zihin açıklığı duası , zihin açıklığı için dua , erbaini idrisiye 6. ismi şerif , erbaini idrisiye altıncı ismi şerif , unutkanlık duası .

zihin açmak için edilen 2 dua hangisi ,  unutkanlığa iyi gelen dua , zihin açma duası , unutkanlık için dua , erbaini idrisiyye altıncı ismi şerif , erbaini idrisiyye altıncı isim fazileti .

unutkanlık için okunacak dua , erbaini idrisiyye altıncı ismi şerif fazileti , esmai idrisiyye altıncı ismi şerif fazileti , erbain idrisiye duası , altıncı ismi şerif faziletierbaini idrisiyyeerbaini idrisiyye fazileti .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın