Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Rızkın artması için dua

Rızkın artması için dua

Rızkın artması için dua . Maddi zorluklar, işlerin kapalı olması ve çeşitli sıkıntılar herkesin başına gelebilir. Yani bazen dünya bize yüz çevirmiş gibi hissedebilir, çok bunalıp isyan ediyor olabiliriz. Rızık Allah’tandır ve zenginlik sadece onun dilediği kişilerde olur. Bizler her durumda olduğu gibi maddi sıkıntılardan bunalmış olduğumuzda, bu sıkıntılardan bir türlü kurtulamadığımızda Allah’a daha çok sığınmalı ve dua etmeliyiz. Aşağıda paylaşacağım okuma Melaike-i Kiramın zikridir ve güneş doğarken okunması çok çok faydalıdır.

Darlıktan kurtulmak, işlerin açılması ve rızık bolluğu için aşağıda yazacağım dua sabah güneş doğarken günlük 100 defa okunmalı. Okumaya gün saymadan devam edilmelidir. Gün sayısı olmadan okumaya devam eden kişinin işleri açılır ve düzelir. Rızık kapıları açılır ve dünya o kişiye teveccüh eder.

Rızkın artması için dua

” Sübhânnalâhi vebihamdihî sübhânallâhil azim estağfirullah ”
Özellikle sabah namazını kıldıktan sonra 100 kere okunanızı tavsiye ederiz.

Kur’an ayetleri, Esma-ül Hüsna, Celcelûtiyye ve Erba’în-i İdrîsiyye her türlü sorun sıkıntı ve isteklerimiz için bizlere birer şifa kaynağıdır. Allah (CC) tarafından verilmiş bir hediye ve bir lütuftur. 

Kaynak: mutlusanalp https://www.instagram.com/p/CVhwlUjNDwq/

Tavsiye yazılar

 

rızık genişliği için okunacak zikir , rızık genişliği için zikir , rızkın artması için esmaül hüsna , rizik genisligi icin dualar , rızkın artması için okunacak dua , rızkın artması için dua

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın