Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Bu karışımı içen hasta olmayı unutsun!

Bu karışımı içen hasta olmayı unutsun!

Kabızlığa engel olur, enerjiyi arttırır, konsantrasyonu arttırır, kilo verdirir. Obez veya kilolu görünmeyen kişilerin bile boşaltım sisteminde 10 kiloya kadar atık maddenin birikebileceğini biliyor musunuz? Bu zehirli maddeleri vücutta taşımak daha fazla kilo, stres ve sağlık problemi olarak bize dönebilir. Kabızlık, ishal ve bağırsak sağlığı ile ilgili pek çok rahatsızlık bağırsaklardaki toksinlerden kaynaklanır. Bu tür rahatsızlıklar aslında beslenme rejimizin dengesiz olmasının bir sonucudur. Vücudu temiz tutan gıdalar yemeyi ihmal ettiğimizde sindirim sisteminde toksinler birikir. Sindirim sistemini temizleyen gıdalar yedikçe vücudumuz doğal olarak sağlıklı kalır.

Sindirim sistemini sağlıklı tutmak ve özellikle bu üçlü karışımı içmenin bize sağladığı faydalar şunlardır:

  1. Kabızlığa engel olur
  2. Enerjiyi arttırır
  3. Konsantrasyonu arttırır
  4. Kilo verdirir

1. Kabızlığa engel olur

Kirli bir kolonun en göze çarpan belirtilerinden biri kronik kabızlıktır. Sindirim sisteminin çalışma hızının düşmesi daha çok toksinin birikmesi anlamına gelir. Kabızlık ayrıca hemoroit ve varis oluşumuna zemin hazırlar.

2. Enerjiyi arttırır

Düzenli kolon temizliği bedenin enerji seviyesinde gözle görülür bir artışa neden olur. Biriken ve katılaşan atık maddelerin boşaltımı normalden çok daha fazla enerji gerektirir. Temiz bir kolon ile bu enerji bedenin kendini iyileştirmesinde kullanılır. Ayrıca temiz bir sindirim sistemi vitamin ve besin maddelerinin daha kolay emilmesini sağlar. Yüksek enerji ayrıca kan dolaşımını hızlandırır.

3. Konsantrasyonu arttırır

Beslenme rejiminin yeterli olduğu bir durumda bile bağırsak çeperi ile besin maddeleri arasına giren toksinler bu maddelerin vücuda aktarılmasını engelleyebilir. Bu durum konsantrasyon eksikliği ve kafa karışıklığına neden olur. Temiz bir kolon ile zihniniz berraklaşır ve daha kaliteli uyursunuz.

4. Kilo verdirir

Lif yönünden zayıf gıdalar lifli gıdaların ancak çeyreği kadar bir hızla sindirim sisteminde ilerler. Gıdaların yavaş ilerlemesi bağırsak duvarlarına ekstra bir mukus tabakasının yapışmasıyla sonuçlanır. Bu tabakadan kurtulduğumuzda ciddi miktarda bir ağırlığı atmış oluyoruz. Ayrıca temiz bir kolonla metabolizma daha hızlı çalışacağı için vücudun kilo vermesini kolaylaşacaktır.

Kolon temizliği için şu kolay ve etkili tarifi kullanabilirsiniz.

Zencefil, Elma, Limon kürü

Malzemeler

1- Yarım limonun suyu
2- Yeşil elma
3- Bir ceviz büyüklüğünde zencefil
4- Katı meyve sıkacağı

Hazırlanışı:

Tüm malzemeleri katı meyve sıkacağından geçirin ve için. Sabahları kahvaltıdan 40 dk. önce içmeniz tavsiye edilir. Haftada 2-3 kere içmeniz yeterlidir. Tarifi uygularken gün boyu 2 litre su içerek toksinlerin atılmasını hızlandırabilirsiniz.

Kaynak: https://sifabulun.com/bu-karisimi-icen-hasta-olmayi-unutsun-elma-limon-zencefil-kuru/

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

🍀 Hematit Taşının Faydaları 🍀
🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
🍀 Anemi (kansızlık) hastalığını tedavi eder.
🍀 Böbreği sağlıklı tutar.
🍀 Hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder.
🍀 Bel soğukluğunu önler ve iyi gelir.

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın