Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Eklem ağrılarına doğal çözüm

Eklem ağrılarına doğal çözüm

Eklem ağrılarına doğal çözümeklem, kas, diz ve romatizmal ağrılar, genç yaşlı hemen hemen her yaş grubunda yaygın olarak görülmektedir. Aşağıda tarifini vereceğimiz karışım ile kısa sürede eklem, diz, kas ve romatizmal ağrılara mucizevi bir şekilde şifa bulabilirsiniz. Bu karışım yürüme zorluğa çeken felçli hastalar üzerinde uygulanmıştır ve gerçekten harika sonuçlar elde edilmiştir. Bu karışımı evinizde kolayca ve ucuza doğal malzemeler kullanarak hazırlayabilirsiniz.

Eklem ağrılarına doğal çözüm
Eklem ağrılarına doğal çözüm

Limon kabuğu neden özellikle eklem ağrısına iyi gelir?

  • Limonda bulunan yararlı besin maddelerinin neredeyse yarısı limonun kabuğunda bulunur. Acımsı tadından dolayı, çoğu insan kabuğunu atıp sadece limonun suyunu kullanır. Ancak limonun kabuğunu attığınızda aslında genel sağlığınıza oldukça faydalı ve eklem ağrısıyla mücadele edecek çok sayıda besin maddesini de atmış olursunuz.
  • Limon kabuğunda bulunan esans yağları, kan damarlarını rahatlatıp ağrı hissini önemli ölçüde azaltan iltihap sökücü bir etki yaparak eklem ağrılarını azalttığı görülmektedir.
  • Limonun kabuğu, kan damarlarını yatıştıran ve anti-iltihap özelliklere sahip zengin özlü yağlarla doludur. Sinir ağrısını yok etmek için mükemmeldir.

Eklem ağrılarına doğal çözüm

Malzemeler:

  • 1 çay bardağı doğal sızma zeytinyağı,
  • 2 büyük organik limon,
  • Kapaklı küçük bir kavanoz,
  • 10 tane aspirin,
  • Temiz bir sargı bezi

Hazırlanışı:

Limonunu dışındaki sarı kabuklarını soyarak kavanozun içine koyun. Zeytinyağı, aspirin ve limonları da sıkarak kavanozun içine koyun. Tahta kaşık ile aspirinleri ezin. Kavanozu sıkıca kapatın ve karışımı iki hafta bekletin.

İki hafta geçtikten sonra, karışımınızı sargı bezinin üzerine dökün ve ağrı duyduğunuz bölgenin üzerine yerleştirin. İdeal olarak bu tedaviyi gece uygularsanız bu merhem siz uyurken cildinize iyice işleyebilir.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Not: Ametist doğal taş bileklik faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/ametist-dogal-tas-bileklik-faydalari/

Eklem, kas, romatizma ağrılarına, felç kaynaklı yürüme güçlüğü çekenlere mucizevi bir çözüm


diz ağrılarına bitkisel çözüm
, diz ve eklem ağrılarına doğal çözüm , kas ve eklem ağrılarına bitkisel çözüm , diz kapağı ağrısı bitkisel tedavi , diz ağrısına bitkisel çözüm saraçoğlu

Eklem ağrılarına doğal çözüm , kısa sürede mucizevi iyileşmelere yaşayacağınızı umuyoruz.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın