Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Akciğer kanserine bitkisel tedavi

Akciğer kanserine bitkisel tedavi

Akciğer kanserine bitkisel tedaviakciğer kanserini önleyici kürler, aşağıda detaylı olarak kürlerin hazırlanışını ve kullanımını bulabilirsiniz. Akciğer kanseri tüm kanser türleri içerisinde erkeklerde ölüme sebep olan birinci, kadınlarda ise ikinci kanser türüdür. Dünyada her yıl yaklaşık 1.3 milyon kişi akciğer kanseri nedeniyle ölmektedir. Sağlıksız yaşam koşulları, sağlıksız beslenme, hava kirliliği, sigara ve genetik gibi faktörler akciğer kanserini tetiklemektedir. Bu beden bize emanet ona iyi bakmakla yükümlüyüz. Aşağıdaki kürleri hastalığı önleyici kür olarak hastalanmadan önce mutlaka yapmanızı tavsiye ederiz.

Isırgan, içerisinde kanseri önleyici, tümörü yok edici ve vücudumuzdan kanserojen maddeleri atıcı etkin maddeler vardır. Fakat, akciğer kanserinin tedavisinde ısırganın tek başına başarılı olma gücü çok azdır. Isırganın, akciğer kanserini hem önleyici hem de tedavi edici gücünü arttıran bitki ebegümecidir. Isırgan-ebegümeci birlikte kullanılarak hazırlanan kürlerde bazı akciğer kanseri hastalarında tedavi başarı oranı %3-5’e kadar yükselmektedir. Tek başına ebegümeci de akciğer kanserini önleyici, durdurucu veya tedavi edici etkisi yoktur. Ebegümeci, ısırgan ile birlikte karıştırılarak bir kür uygulandığı zaman ısırganın kansere karşı etkin olan maddelerinin vücudumuz tarafından emilmesini arttırır ve bu etkin maddelere medyatör ve işlev arttırıcı bir rol kazandırır.

Akciğer kanserine bitkisel tedavi - akciğer kanserinden tamamen kurtulmak - akciğer kanserinden nasıl kurtulunur - akciğer kanserine iyi gelen bitkiler - akciğer kanserine iyi gelen yiyecekler - akciğer kanserine iyi gelen besinler - akciğer kansere iyi gelen bitkiler
Akciğer kanserine bitkisel tedavi

Akciğer kanserine bitkisel tedavi edici ve önleyici kür 1

Malzemeler

  • 1 bardak klorsuz kaynamış su,
  • 1 tatlı kaşığı ısırgan,
  • 1 tatlı kaşığı ebegümeci.

Hazırlanışı

1 bardak kaynamış suyun içerisine 1 tatlı kaşığı ısırgan ve 1 tatlı kaşığı ebegümeci konarak 6 dakika kısık ateşte demlenir. Sonrasında sıcakken bitkiler süzülür.

Kullanımı

Ilıdıktan sonra sabah kahvaltısından 15 dakika önce akşam yemeğinden 2 saat sonra olmak üzere sabah ve akşam aç karna içilir. Her sfibroz doku eferinde taze hazırlanmalı. Aç karnına içtikten sonra en az 20 dakika hiçbir şey yenilmemelidir.

  • 1 ay sonrasında kanserli hastalar 3 ay boyunca sabah kahvaltısında 15 dakika önce olmak üzere 1 su bardağı içilmelidir. 3 ay sonunda 15 gün ara verilir ve tekrar 3 ay boyunca 1 gün ara verilerek aynı şekilde sabahları 1 su bardağı içilir.
  • Önleyici kür olarak haftada 3-4 gün sabah kahvaltısından 15 dakika önce 1 su bardağı içilerek 1 ay boyunca uygulanır.

Akciğer kanserine bitkisel tedavi edici ve önleyici kür 2

Akciğer kanseri hastalarında radyoterapiye bağlı olarak fibroz doku oluşabilmektedir. Bu da hastada ödeme ve öksürüğe sebep olmaktadır. Özellikle radyoterapi öncesi ve sonrası aşağıda tarifini vereceğimiz keçiboynuzu kürü uygulanmalıdır. Keçiboynuzu kürü, akciğerde oluşan ödemi uzaklaştırmada ve oluşmasını engellemede çok etkilidir.

Malzemeler

  • Orta büyüklükte 6-7 adet keçiboynuzu,
  • 1,5 bardak kaynamış su.

Hazırlanışı

Keçiboynuzlarını 3-4 parçaya ayırarak kaynamakta olan suya atılır. 3-4 dakika kaynatılıp, 20 dakika soğumaya bırakılır.

Kullanımı

Akşam yemeklerinden 2 saat sonra 1 ay boyunca içilir.

Dikkat: Tüm bu kürleri kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus; bitkinin raf ömrüdür. İkincisi bitkinin doğru zamanda toplanmış olmasıdır. Üçüncüsü ise bitkinin nasıl kurutulmuş olduğudur. Her bitkinin özelliğine göre uygun koşullarda kurutulmuş olması gerekir. Bazı bitkiler gölgede, bazıları güneşte, bazıları ise karanlıkta kurulması gerekir. En önemlisi ise kullanacağınız bitkinin mutlak surette doğru tür olmasıdır. Eğer doğru bitki türü değil ise kürün etkisini büyük oranda azaltmaktadır. (www.bimaktuel.net)

Not: Hekiminizin verdiği ilaçlar varsa mutlaka onları kullanınız. Buradaki uygulamayı bir destekleyici olarak kullanmalısınız. Kullanacağınız bitkiye karşı alerjinizin olup olmadığını mutlaka öğrenmelisiniz.. Bu konuda hekiminize danışınız. Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, bu bilgilerle kendi kendinizi tedavi etmeye kalkmayınız. Buradaki bilgiler kesinlikle bir hastalığı teşhis amaçlı değildir.

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=_R0cKouuNiE

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kadim kozmik bitkilerin enerjilerinin tezahürü ile siz de bolluk bereket içerisinde bir hayat yaşamak ister misiniz? Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 150 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

“İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi” kitabı+kişiye özel hazırlanıp yazarımız tarafından kozmik bolluk bereket şifa enerji frekansları ile kodlanan ametist taşı bileklik kargo dahil 80 TL. Kapıda nakit ödeme sistemi ile sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp).  ametist erkek bileklik  , ametist bileklik bayan , bu bileklik hem erkeklerin, hem de bayanların kullanımı için uygundur.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Not: Ametist doğal taş bileklik faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/ametist-dogal-tas-bileklik-faydalari/

Siberian Wellness’tan Muhteşem 4 Ürün

*** Detaylı bilgi almak ve sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57

1) FORMULA 4 NOVAMIN:

🌍Tüm vücutta şekli değişmiş bozulmuş hücreleri onarır ve yoğun A, E, C vitaminleri içerir.
🌍 Bağışıklık sistemini güçlendirir.
🌍 Kronik yorgunluğa iyi gelir.
🌍 Grip ve soğuk algınlığına karşı vücut direncini arttırır, hastalık durumunda hızlı iyileşme sağlar.
🌍 Enfeksiyonların vücuda girmesini engeller.
🌍 Güçlü antioksidan özelliği ile kanserden korur, yaşlanmayı önler.
🌍 Mide ve onikiparmak bağırsağı ülserinin önlenmesinde etkilidir.
🌍 Kalp sağlığını korur.
🌍 Nörolojik rahatsızlıkları olanlara rahatlatıcı etki yapar.

2) DİŞ MACUNU

🌍 ALTAY YABANİ İĞDE YAĞI VE SUYU İğde ekstresi çok eski zamanlardan beri ağız mukozasının her türlü sorunlardan korunması için kullanılan en iyi şifalı doğal maddelerden biri olarak bilinmektedir. Diş eti kanamasını azaltır.
🌍 Bu bileşenler diş etinde kanama ve şişliklerin azalmasını, ağız mukozasının iyileşmesini teşvik eder, diş çürüğünün oluşmasını önlemeye yardımcı olur.

3) KIRIŞIKLIK GÖRÜNÜM AZALTICI ETKİLİ YÜZ SERUMU

🌍 Serum cildi yoğum bir şekilde nemlendirerel daha ışıltılı ve genç bir hale getirir.
🌍 Yüz kaslarına canladırıcı etki sağlayan kompleks ve cilt yapısını restore eden ginseng ekstresi ile zenginleştirilmiş olan bu ürün gözle görünen kırışıklıkları belirgin ölçüde azalır.

4) AHUDUDU & YER MINESI, EL KREMİ

🌍 Hafif bir dokuya ve olgun ahududu ile limonlu yer minesinin çekici aromasına sahip olan krem cilde rahatlık, beslenme ve yoğun nemlenme sağlar.

Neden Siberian Wellness ürünlerini kullanmalısınız?

*Siberian Wellness firması, 1996 yılında Novosibirsk’te kurulmuştur. Tüm bu yıllar içerisinde en geniş kapsamlı patentli gıda takviyeleri ve cilt bakımı ürünleri geliştirmekte ve üretmektedir.
* Ürünlerinin temelinde uzun yıllar Baykal ve Gornıy Altay’da yetişen otların benzersiz özellikleri yatmaktadır.
* Siberian Wellness, firmasının ürünleri, doğal bitkisel ham maddeler kullanılarak üretilmekte ve dünyanın 65 ülkesinde satılmaktadır.
* Yüksek teknolojiler, doğal içerikler ve eko-yaklaşım ile üretilen ürünler, başta FDA olmak üzere uluslararası kabul görmüş kalite standartları firması tarafından onaylanmış, belgelere sahiptir.
* Bu nedenle, bizler ürünleri içimiz rahat güvenle ve memnuniyetle kullanıyor ve herkese şiddetle tavsiye ediyoruz.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Not: Bronzit taşının faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Tavsiye Yazılar

akciğer kanserinden tamamen kurtulmakakciğer kanserinden nasıl kurtulunurakciğer kanserine iyi gelen bitkilerakciğer kanserine iyi gelen yiyeceklerakciğer kanserine iyi gelen besinler , akciğer kansere iyi gelen bitkiler .

ibrahim saraçoğlu akciğer kanseri tedavisiibrahim saraçoğlu akciğer kanseri kürüakciger kanserine iyi gelen meyvelerakciğer kanserine iyi gelen şeylerakciğer kanserini iyileştiren bitkiler .

akciğer kanserine bitkisel tedavi  , akciğer kanseri bitkisel tedavi ibrahim saraçoğluakciğer kanseri bitkisel tedaviakciğer kanserine ne iyi gelirakciğer kanserine bitkisel çözüm .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın