Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Suyun mucizesi ve sırrı

Suyun mucizesi ve sırrı

Suyun mucizesi ve sırrı , SU İÇMEDEN ÖNCE SUYA BU 7 KELİMEYİ SESLİ SÖYLEYİN! Su hayatımızı devam ettirebilmemiz için bedenimizin ve ruhumuzun gıdasıdır. Suyun mucizesi ve sırlarını bilip, hayatımızda uygularsak ruhsal ve bedensel olarak hayatımızda mucizevi olumlu gelişmelere şahit olabiliriz. Suyun mucizevi sırları, son yıllarda yeni yeni duyulmaya başladığımız bir kavram. Fakat, suyun mucizesi ve sırrı atalarımız tarafından biliniyor ve bu mucizeden günlük yaşamlarında  faydalanıyorlardı. Suya dua okuyarak içmeleri, suyun mucizesini bizlerden çok önce bildiklerini göstermektedir. Suyun gizemi ve pek çok konudaki kadim bilgiler insanlara bilinçli olarak batıl yaftası vurularak unutturulmuştur. Fakat, günümüzde yapılan bilimsel çalışmalar ile bu kadim bilgilerin doğruluğu tekrar ispatlanmaktadır.

Suyun mucizesi ve sırrı , suyun gücü ve sırları , niyetleri suya söylemenin gücü , suya dua okumak , su mucizesi , suyun iyileştirici gücü , su terapisi
Suyun mucizesi ve sırrı

Suyun mucizesi ve sırrı

Su ile ilgili en önemli çalışmayı, Japon bilim adamı Masaru EMOTO yapmış ve devrim niteliğinde bilgilere ulaşmıştır. EMOTO kısaca, su moleküllerini belli şartlarda dondurup elektron mikroskoplarıyla fotoğraflarını çekmiş ve her duygu ya da enerji yoğunluğunda farklı ve muhteşem sonuçlar almıştır. Bu çalışmaya göre su kendisine sunulan duygu, düşünce ya da enerji formuna farklı tepkiler vermiş ve iyi ya da kötü olarak molekül yapısını değiştirerek tepkisini ortaya koymuştur.

Suyu mucizesi ve sırrı , Tüm bu çalışmaların sonucunda kendilerine sevgi dolu sözcükler söylenen su örneklerinin çok parlak, yoğun motifli, simetrik ve çok renkli desenler oluşturdukları, buna karşılık kötü söz ve kelimelere maruz bırakılan su örneklerinde ise koyu renkli, asimetrik ve tamamlanmamış motiflerin oluştuğu gözlemlenmiş.

Bedenimizin %70’inden fazlasının su olduğunu, düşüncelerimizin, konuştuklarımızın, dinlediğimiz müziğin, izlediğimiz filmlerin bedenimizdeki suya kaydedildiğini hiçbir zaman unutmamalıyız. Dolayısı ile hayatımızda bizim düşündüğümüz ve konuştuğumuz şeyler gerçek olur ve o kalitede yaşarız. Sözün kısası, hayatımızı biz oluştururuz.

Ayrıca suya okuma ya da insanların üzerine dua okuyarak dertlerine çözüm bulmayla ilgili bir çok fenomen mevcuttur. Buradaki ana neden, insanın kelimelerden ve telkinden ne kadar etkilendiği ve bu gibi açık ya da kapalı telkinlere ne derece çabuk tepki verdiğidir. (İlahi Enerjiler ve Metafizik Çözüm kitabından alıntı, www.hezarfenyayinlari.com)

SU İÇMEDEN ÖNCE SUYA BU 7 KELİMEYİ SESLİ SÖYLEYİN

Suyu mucizesi ve sırrı , su kristallerine güzel sözlerle etki etmek mümkündür. Suya bu 7 şifalı kelimeyi söyleyin. Suyu şifalandırabilirsiniz. Dr. Masaru Emoto’nun yaptığı araştırma suyun güzel ve çirkin kelimelerden etkilendiğini gösteriyor. Su İçmeden önce bu kelimeleri suya söyleyin. Etkisini göreceksiniz. Öncelikle, Besmele-i Şerife okuyarak suyun içine üfleyin.

Seni seviyorum. Güçlü bir cümledir. Suya sevgi enerjisini gönderin ve kaynağa bağlayın. Çünkü sevgi yüksek enerjiye ve kaynağa bağlıdır.

Sağlıklıyım. Suya işleyeceğimiz ikinci kelime sağlık kelimesidir. Suya bu kelimeyi mutlaka söyleyin ve bedene sağlık kristallerini gönderin.

Şifalanıyorum. Suya söylemeniz gereken üçüncü kelime budur. Bedene şifa kristallerini gönderin.

Mutluyum. Suya söyleyeceğiniz en değerli kelimelerden biri de bu sudaki enerji ve güzellik kristallerini ortaya çıkaracaktır.

Şükürler Olsun. Şükretmek harika bir enerji ve güzelliktir. Suya şükür kristallerini yüklemelisin.

Huzurluyum. Suya göndereceğin bu mesaj bedeninde harika bir duygu durumu oluşturacaktır.

Teşekkür Ederim. Suya göndereceğiniz bu memnuniyet mesajı harika bir enerjinin oluşmasını ve kişinin kendini mutlu hissetmesini sağlayacaktır.

Önemli: Bu cümleleri suya duyacağınız bir ses tonu ile söyledikten sonra  duyacağınız şekilde bismillahirrahmanirrahim deyin. Bu işlemi lütfen sabah namazını kıldıktan sonra aç karna yapın. Her gün bir bardak suya bu harika cümleleri yükleyin. Kendinizdeki değişime inanamayacaksınız.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tavsiye yazılar

Suyun mucizesi ve sırrı. İçtiğimiz su canlıdır, bir alfabesi vardır  ve en büyük şifa vesilelerindendir. İçtiğimiz suyu bilinçli bir şekilde içer ve içerken bu kelimeleri söylersek, hayatımızı sağlık, bolluk bereket, huzur için kodlayabiliriz. 

suya okunan dua mucizesi , suyun gücü,mucizeler gerçek oluyor , suyun gücü mucizeler gerçek oluyor , suyun sırrı , suya okunan dua mucizesi , suya söylenen 7 kelimeler , suya niyet yüklemek . suya şifa yüklemek , suyun mucizeleri , suyun gizemli gücü , suya dua okumak , suyun sırları , suyun sırrı nedir , suyun bilinmeyen sırları .

Suyun mucizesi ve sırrı , suyun gücü ve sırlarıniyetleri suya söylemenin gücü , suya dua okumak , su mucizesi suyun iyileştirici gücüsu terapisi .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın