ga('send', 'pageview');
Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Cildinizdeki delikleri yok eden yüz maskeleri doğal evde yapılan

Cildinizdeki delikleri yok eden yüz maskeleri doğal evde yapılan

Yüz maskeleri doğal evde yapılan mı kozmetik ürünleri mi? Cildinizi sıkılaştıran, delikleri yok eden, pek çok kozmetik ürününü piyasada bulabilirsiniz. Bu kozmetik ürünleri hem çok pahalıdır, hem de cildinize geçici iyileştirme sağlasa da uzun vade de bazıları zarar veren kimyasallar içermektedir. En sağlıklısı doğal ürünler cilt bakımını yapmaktır.

Aşağıda sizler ile paylaşacağımız ev yapımı doğal yüz maskeleri tarifleri ile cildinizde mucizevi iyileşmeyi kısa süre içerisinde fark edeceksiniz.

Yüz maskeleri doğal evde yapılan - evde yapılan yüz maskeleri - evde yapılan yüz maskeleri - yuz maskeleri ev yapimi - ev yapımı yüz maskesi - doğal yüz maskeleri - delikli yüz için maske - yüzdeki delikler için maske - evde yapılan kolay yüz maskeleri - evde yapılan yüz maskeleri - yüz maskeleri evde yapılan
Yüz maskeleri doğal evde yapılan

Yüz maskeleri doğal evde yapılan

  • Karbonat:

Ciltteki lekeleri ortadan kaldırmak, cildi sıkılaştırmak için kullanabileceğiniz en iyi ve doğal madde karbonattır. 1 tatlı kaşığı karbonat içerisine birkaç damla su ve limon damlatarak macun haline getirip, cildinize sürdükten sonra 15 dakika bekletip, ılık su ile yıkamalısınız.

  • Yumurtanın Beyazı ve Limon Suyu

1 yumurtanın beyazının içerisine birkaç damla limon suyu damlatıp güzelce karıştırın ve yüzünüze sürün. Cildinizde kuruyana kadar yaklaşık 15 dakika kadar beklettikten sonra, ılık su ile yıkayın. Bu şekilde cildinizdeki deliklerin yok olduğunu, cildinizin sıkılaştığını, cildinizdeki aşırı yağlanmanın ortadan kalktığını, ve ölü derilerin atıldığını göreceksiniz.

  • Salatalık, Limon ve Gülsuyu

Yarım salatalığı rendeleyin ve güzelce ezin. İçerisine birkaç damla limon suyu ve gülsuyu ilave edip karıştırın. Yüzünüze maske halinde sürün, 10-15 dakika beklettikten sonra yüzünüzü soğuk su ile yıkayın.

  • Limon ve Ananas Suyu

Çeyrek fincan ananas suyu ve limon suyunu karıştırıp cildinize sürün, 5-10 dakika beklettikten sonra yüzünüzü soğuk su ile yıkayın. 

evde yapılan yüz maskelerievde yapılan yüz maskeleriyuz maskeleri ev yapimiev yapımı yüz maskesidoğal yüz maskeleridelikli yüz için maskeyüzdeki delikler için maskeevde yapılan kolay yüz maskelerievde yapılan yüz maskeleriyüz maskeleri evde yapılan . http://www.hurriyetaile.com/

yüz delikleri için maskeev yapımı yüz maskeleri , yüz için maske evde ,  cilt deliklerine ne iyi gelirevde yapılan doğal yüz maskeleriyuz maskelerı ev yapımıyüzdeki deliklere ne iyi geliryüz maskesi ev yapımıyüz maskeleri doğal evde yapılanevde yüz maskesi yapımıyüz maskeleri evde yapım .

Umarız yukarıda sizler ile paylaştığımız yüz maskeleri doğal evde yapılan cildinizde mucizevi iyileşme sağlar, sağlıklı, pırıl pırıl bir cilde sahip olursunuz.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir