Ana Sayfa / Kişisel Gelişim / Mutluluk için beynimize nasıl format atarız?

Mutluluk için beynimize nasıl format atarız?

Mutluluk için beynimize nasıl format atarız ? Günde sadece 5 dakikada beynini çok daha güzel bir hayata programlamak ister misin? Beynin en önemli görevlerinden biri, hayatta kalmak için bilinmeyeni çözmek ve işte bu yüzden sorulara cevap vermektir. Beyninde dönen iç sesini yani ne düşündüğünü, otomatik şekilde kendine sorduğun sorular belirler. “Sorular birer tohumdur…” Kendine sorduğun sorularla ne ekersen hayatında onu biçersin. Daha yararlı sorularını günde 2-3 kez pratik eder ve otomatik hale getirirsen yepyeni bir beyin, hayat seni bekler.

Bilinçaltının en önemli görevlerinden biri de, bilinmezleri bulmak ve sorulara cevap vermek. Bir başka deyişle, beynimize ne sorarsak onu alıyoruz. O bize sormayı bıraktıktan saatler sonra da cevap verebiliyor.

Hepimiz doğrudan kendimize sorduğumuz soruların cevaplarının inşaa ettiği bir hayat yaşıyoruz. Bazılarımız, “Nasıl daha fazla para kazanırım?” diye sorarken, bazılarımız “Beni neden sevmiyorlar?” diye düşünüyor.
Bir mucit, “Bu dünyada olmayan, kimsenin bilmediği ne geliştirebilirim?” diye sorarken, bir paranoyak “Arkamda kim var, beni neden takip ediyorlar?” sorusunun cevabını arıyor.

Mutluluk için beynimize nasıl format atarız?

Aslında sorularımız birer tohum. Her sorduğumuz soru ile, toprağa bir tohum dikiyoruz. Bazıları çok çabuk hasat veriyor. Bazıları ise bambu ağaçları gibi filizlenmeden 5 yıl bekleyip, 6 hafta içince 27 metre büyüyor.
Soruların bu gücü sayesinde, onları bilinçli olarak sormayı öğrenerek, hayatımızı yeniden yapılandırabiliriz. Aslında zaten bilinçaltımıza sorular soruyoruz. Burada tek yapmamız gereken, sorduğumuz soruları kontrol altına almaya çalışarak, hayatımızı iyi yönde değiştirecek cevapları elde etmek.

ÖRNEK SORULAR

“Hayatımda bugün ne gibi güzellikler olacak?”

“Bugün beni en çok mutlu eden, huzur veren, heyecanlandıran ne?”

“En çok hangi özelliklerimi seviyorum?”

“Çevremdeki insanların, ailemin, arkadaşlarımın en çok hangi özelliklerini seviyorum?”

“Gelecekte beni ne tür güzellikler, yeni mutluluklar bekliyor?”

“Bugün ve sonrasında hayatımda bereketimi arttırmak için neler yapabilirim?”

“Çevreme, aileme, sevdiklerime, topluma fayda sağlamak için neler yapabilirim?”

Kaynak: https://www.instagram.com/p/CrtFPlsAgjB/ neuroformat Barış Muslu

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Tavsiye yazılar

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın