Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / En etkili kırışık giderici krem

En etkili kırışık giderici krem

En etkili kırışık giderici krem , kırışıklıkları yok eden krem, doğal mucizevi bir krem ile yüzünüzdeki kırışıklıklardan kurtulabilirsiniz. Aşağıda tarifini vereceğimiz doğal ev yapımı krem ile yüzünüzdeki, özellikle göz çevrenizdeki kırışıklıkları yok ederek en az 5 yaş daha genç görünebilirsiniz. Bu doğal krem adeta silgi gibi kırışıklıkları silip, yok etmektedir. Bu doğal kremi ilk defa 54 yaşında İngiltere Brighton’da bir kadın kullanmıştır. 1 aylık bir kullanımdan sonra cildindeki kırışıklıkların yok olduğunu gözlemlemiş ve herkese tavsiye etmeye başlamıştır. Evde kırışıklık kremi yapımı , aşağıda tarifini bulabilirsiniz.

Yaş ilerledikçe ortaya çıkan yüzdeki kırışıklıklardan hemen hemen her kadın nefret eder. Kadınların yüzü güzelliklerini yansıtır, güzelliklerinin bir aynasıdır. Yaş ilerledikçe cilt elastikliğini kaybetmeye başlar, bunun sonucunda da kırışıklıklar oluşur.

En etkili kırışık giderici krem - en iyi yüz sıkılaştırıcı krem hangisi - kırışıklık için krem - kırışıklık maskesi - en etkili kırışıklık kremi - kırışıklık giderici maske - alın kırışıklığı krem - en iyi kırışıklık giderici krem - kırışıkları yok eden krem
En etkili kırışık giderici krem

En etkili kırışık giderici krem

Malzemeler:

 • 2 kapsül E vitamini
 • 2 damla kekik yağı
 • 1 yemek kaşığı Hindistan cevizi yağı

Hazırlanışı:

Malzemeleri cam bir kasede güzelce karıştırın. Küçük ağzı kapaklı cam bir kavanoza koyun ve buzdolabında saklayın.

Kullanımı:

Bu kremi yatmadan 2 saat önce kırışıklıkların olduğu göz çevrenize  fazla bastırmadan masaj yaparak sürün.

Alerjisi olanlar öncelikle ciltlerinde küçük bir bölgeye uygulayıp, etkileşimi gözlemlemeli, kullanıp kullanmamaya ona göre karar vermeli.

Bu müthiş etkili krem sayesinde 1 ay gibi kısa bir süre içerisinde cildinizdeki kırışıklar yok olacak, en az 5 yaş daha genç görüneceksiniz.

Kaynak: www.justamazingrecipes.com

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Neden Siberian Wellness ürünlerini kullanmalısınız?

*Siberian Wellness firması, 1996 yılında Novosibirsk’te kurulmuştur. Tüm bu yıllar içerisinde en geniş kapsamlı patentli gıda takviyeleri ve cilt bakımı ürünleri geliştirmekte ve üretmektedir.
* Ürünlerinin temelinde uzun yıllar Baykal ve Gornıy Altay’da yetişen otların benzersiz özellikleri yatmaktadır.
* Siberian Wellness, firmasının ürünleri, doğal bitkisel ham maddeler kullanılarak üretilmekte ve dünyanın 65 ülkesinde satılmaktadır.
* Yüksek teknolojiler, doğal içerikler ve eko-yaklaşım ile üretilen ürünler, başta FDA olmak üzere uluslararası kabul görmüş kalite standartları firması tarafından onaylanmış, belgelere sahiptir.
* Bu nedenle, bizler ürünleri içimiz rahat güvenle ve memnuniyetle kullanıyor ve herkese şiddetle tavsiye ediyoruz.

Siberian Experalta Platinum Cosmetellectual Serum 

en iyi yaşlanma karşıtı krem hangisi
en iyi yaşlanma karşıtı krem hangisi
 • Değerli yağlar ve kiraz özü ile birlikte hyaluronik asit kırışıklıkların anında yumuşatılması, pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olmanızı sağlar.
 • Anında yaşlanma karşıtı etki sağlar. Kırışıklıkları yumuşatır ve cildi iyileştirir. Özel kaplarda, mikrokürelerde “paketlenmiş” yüksek moleküler ağırlıklı hyaluronik asit , cildin daha derin katmanlarına nüfuz eder, burada serbest bırakılır ve iç kısımdaki kırışıklıkları anında yaşlanma karşıtı bir etki sağlar.
 • Erik, kızılcık ve tsubaki (Japon kamelyası ) değerli yağları belirgin bir beslenme ve antioksidan etkiye sahiptir, lipit bariyerinin durumunu iyileştirir, cildi yumuşatır.
 • Kiraz yaprağı ekstresi , anti-enflamatuar ve yatıştırıcı bir etkiye sahiptir, fotoya karşı korur ve UV ışınlarının etkilerini düzeltir.
 • Elmas tozu ile ilişkili peptit kompleksi, hücrelerin yaşam döngüsünü uzatan ve DNA’da biriken hataları düzelten güçlü bir antioksidandır.
 • Sülfatlar, parabenler, ftalatlar, mineral yağ, yapay renkler içermez. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Uygulama: Hafif okşama hareketleriyle yüz, boyun ve dekolte temiz cildine birkaç damla uygulayın. Tamamen emilene kadar bekleyin. Gerekirse, gündüz veya gece kremi ile bakım yapın.

*** Detaylı bilgi için 0212 284 19 41-0532 547 99 57 nolu telefonlardan bizi arayabilir, çağrı atabilir, WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Experalta Platinum Canlandırıcı Etkili Ultra Yoğun Gündüz Kremi, 50 ml

 • Gelişmiş yaşlanmayı önleyici formülü cildin esnekliğini arttırmaya yardımcı olur,
 • Nem rezervlerinin yenilenmesini ve dehirasyona karşı korunmasını teşvik eder.
 • Kremin içeriğinde yer alan doğal bileşenler cildi yoğun bir şekilde besleyerek ve nemlendirerek yaşa bağlı değişikliklerden korunmasına yardımcı olur,
 • Cildi pürüzsüzleştirir ve ışıldayan bir görünüme kavuşturur.

Sülfatlar, parabenler, ftalatlar, mineral yağlar, sentetik boyalar ve kokular ihtiva etmemektedir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Kullanım kuralları: hafif çarpma hareketleri ile sabah saatlerinde temiz yüze, boyun ve dekolte bölgelerine uygulanır. Hedef odaklı etki için konsantre-serumlar ile birlikte kullanın: cildinize uygulamadan önce ürüne 1-2 damla konsantreli serumu ekleyiniz.

*** Detaylı bilgi için 0212 284 19 41-0532 547 99 57 nolu telefonlardan bizi arayabilir, çağrı atabilir, WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.
ÜRÜN SİTESİNE GİT

Not: Bronzit taşının faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Tavsiye Yazılar

 1. Rahim kanseri belirtisi başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/rahim-kanseri-belirtisi/
 2. Durduk yere diş eti kanaması başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/durduk-yere-dis-eti-kanamasi-hangi-kanserin-belirtisi/
 3. Mide kanser belirtileri başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/mide-kanser-belirtileri-nelerdir/
 4. Akciğer kanserinin ilk belirtileri başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/akciger-kanseri-ilk-belirtileri/

en iyi kırışık karşıtı krem hangisiyüz kırışıklığı için kremyüz kırışıklık kremien iyi yaşlanma karşıtı krem hangisibitkisel kırışıklık kremikırışıklık kremi yapımıen iyi kırışıklık karşıtı krem , kırışıklık giderici maske .

en iyi kırışık giderici krem hangisidoğal kırışıklık kremiyüzdeki kırışıklıklar için kremkırışıklıkları yok eden kremkırışıklık kremikırışıklık gidericikırışık giderici krem , en iyi kırışıklık kremi , evde kırışıklık kremi yapımı .

en etkili kırışık giderici kremen iyi yüz sıkılaştırıcı krem hangisikırışıklık için kremkırışıklık maskesien etkili kırışıklık kremikırışıklık giderici maskealın kırışıklığı krem , en iyi kırışıklık giderici kremkırışıkları yok eden krem .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın