Ana Sayfa / Kişisel Gelişim / Çakra dengeleme çalışması

Çakra dengeleme çalışması

Çakra dengeleme çalışması . Çakralarımızı dengeleyerek şifalanabilir, sağlıklı, huzurlu, bolluk bereket içerisinde uzun bir yaşam sürebiliriz. Bizler canlı maddenin içinde sıkışmış ışığız. En dış katmanda fiziksel bedene yakıt sağlayan enerji bulunur. Hepimiz fiziksel bedenimizi saran ışıltılı enerji alanına sahibiz. Bedeninizin etrafında, kollarınızın genişliğinde mavi, yeşil, kızılımsı mor ve sarı renklerde titreşen yarı saydam çok renkli bir küre ile sarılı olduğunu hayal edin. Bu yaşam gücü haznesi sağlığımız için kanın taşıdığı besinler ve oksijen kadar elzem bir canlı enerji denizidir. Bu elzem yakıtı takviye ederek sağlığımızı ve canlılığımızı koruyabilir aktif ve sağlıklı geçireceğimiz yılları uzatabiliriz.

Bu ışıltılı enerji alanı, nasıl yaşadığımızın, yaşlandığımızın, şifalandığımızın ve ölebileceğimizin şablonunu içerir. Işıltılı enerji alanı çevresel ve duygusal kirliliğin bir sonucu olarak zehirli hale geldiği zaman çakralar tıkanır. Bu pistonlarına kirli motor yağı bulaşmış bir makineye benzer. Çakralar bu kalıntıları biriktirir ve ağır dönmeye başlar böylece enerjimiz olmaz, çabuk bunalır ve sinirleniriz.

Duygusal veya fiziksel stres altında olduğumuz zaman bu rezervleri hızla tüketiriz. Depolarımızdaki yakıt tehlikeli ölçüde azalır. Işıltılı enerji alanımız bir pil gibi kendini yenilemesi gerekir. Yaşadıkları travmatik bir olaydan sonra -mesela bir evliliğin yıkılmasından veya sevilen birinin kaybedilmesinden sonra- aniden yaşlanan insanları hepimiz görmüşüzdür. Işıltılı rezervleri ne kadar iyi koruduğumuz ve yenilediğimiz ne kadar uzun ve sağlıklı yaşayacağımızı belirliyor gibi görünüyor.

Çakra dengeleme çalışması

Çakralar ışıltılı enerji alanındaki izlerde bulunan geçmiş travmaların ve acıların bilgisini sinir sistemine iletir. Onlar nörofizyolojimizi şekillendirir, ruh halimizi ve duygusal ve fiziksel esenliğimizi etkiler. Çakralar aynı zamanda bütün insan davranışlarını düzenleyen iç salgı bezleriyle bağlantılıdır.

Işıltılı enerji alanımızdaki rezervleri artırmanın bir yolu çakralarımızı temizlemektir. İlk adım çakrada kabuk bağlamış olan tortuyu ve enerji kalıntılarını yakmaktır. Bu enerjileri bir çakrada aynen bir kesiği temizlediğimiz gibi temizlemeliyiz. Bir yerimizi kestiğimiz zaman hemen o bölgeyi yıkarız çünkü pisliğin içeriye girmesine izin verirsek iltihaplanır ve iyileşmez. Işıltılı enerji alanında da aynı süreç gerçekleşir. Tek fark bir kesiği su ve sabunla temizlerken bu karanlık enerjileri ateşle temizleriz.

Aydınlatma yöntemi bir izin etrafında hapsolmuş enerjileri yakar ve ışığa dönüştürür. Yani imajinasyon (hayal etme) ile bir ateş topu hayal ederek o bölgede tüm dengesiz toksik enerjilerin yakılarak temizlendiğini evrene yolladığınızı sevgiye dönüştüğünü imgeliyoruz.

Bir çakradaki toksik enerjiler yakıldığı zaman o çakranın doğal tohumları büyüyebilir. Artık kanımızda korku yaşamadığı zaman şefkat çiçeklenir; artık bir çakramızda kıtlık olmadığı zaman evrenin engin sevgisini deneyebiliriz. Artık çakramız da keder olmadığı zaman dünyayı değiştirebiliriz. Işıltılı mimarimiz değişir. Değişim önce çekirdek enerji seviyesinde gerçekleşir ve sonra zihin onu kavrar.

Çakrayı dengelemek

Bu sabahları duş alırken yapılır. Sol elinizi omurgamızın altında tutun ve sağ elinizi teninizin 5-6 parmak üstünde tutarak bir çakrayı arayın. Parmak uçlarınızla bir daire çizerek çakrayı 3 veya 4 kez saatin ters yönünde çevirin. (bedeninizin saatin ön yüzü olduğunu hayal edin) parmaklarınızı su ile temizleyin. Bu çakranın duvarlarını, yapışmış tortuyu ve toksinleri atar. Bunu birinden diğerine geçerken parmaklarınızı su ile temizleyerek 7 çakrada tekrarlayın. Çakraların üstünde yoğun pamuk helva gibi enerji hissetmeye çalışın. Şimdi birinci çakranıza geri dönerek onu saat yönünde 3 veya 4 kez döndürün. Bu egzersiz her bir enerji girdabının en iyi frekansta dönmesinde sağlayarak çakraların hızını artırır.

Artık temiz bir çakra ışıltılı enerji alanındaki rezervleri yeniden doldurmak ve sağlığımızı korumak için doğal enerjiyi çekebilir.

Kaynak: Şaman şifacı Bilge/ Dr Alberto Villoldo

Kaynak: https://www.milliyet.com.tr/pembenar/nur-demir/cakralar-nasil-dengelenir-2913000

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 200 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Kapıda nakit ödeme sistemi ile sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

🍀 Hematit Taşının Faydaları 🍀
🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
🍀 Anemi (kansızlık) hastalığını tedavi eder.
🍀 Böbreği sağlıklı tutar.
🍀 Hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder.
🍀 Bel soğukluğunu önler ve iyi gelir.

kök çakra nasıl dengelenir , kalp çakrası nasıl dengelenir , sakral çakra nasıl dengelenir , boğaz çakrası nasıl dengelenir , çakralar nasıl temizlenir .

çakraları dengelemek için ne yapılmalı , çakra dengeleme nasıl yapılır , çakra dengeleme çalışması , çakralar nasıl dengelenir .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın