Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Kansızlık için bitkisel kür

Kansızlık için bitkisel kür

Kansızlık için bitkisel kür , Tıp literatüründeki adı anemi olan kansızlık vücutta organ ve dokulara yeterli düzeyde oksijen taşımak için gerekli miktarda sağlıklı kırmızı kan hücresi bulunmadığı zaman ortaya çıkar. Kansızlık belirtileri aşırı yorgunluk, halsizlik, iştahsızlık, baş ağrıları gibi semptomlarla birlikte kendini gösterir. Tedavi edilmediği sürece daha ciddi sağlık problemlerine neden olan kansızlığa iyi gelen üzüm suyu kürünü aşağıda sizlerle paylaşacağız. 

Kansızlık için bitkisel kür

Kansızlık için üzüm suyu kürü 

 • Demir düşüklüğüne fayda sağlar.
 • Kansızlık sorunu yok eder.
 • Cildi güzelleştirir.
 • Bağırsakları çalıştırır.
 • Halsizlik ve yorgunlukta çok etkilidir.
 • Saçları ve tırnakları güçlendirir.
 • Karaciğeri temizler.
 • Uykusuzluğa çok faydalıdır.
 • Hamillerde çok fayda sağlar.
 • Çocukların gelişimine etkilidir.
 • Yoğun adet kanamalarında.
 • Beslenme eksikliği olan hastalarda ve yaşlılarda bedeni güçlendirir.

Hazırlanışı

1.5 litre suyu kaynatın, yarım kilo siyah yaş üzümü yıkayın elinizde iyice sapları ile beraber ezip kaynayan suyun içine atın kısık ateşte 25 dk kaynasın ocağı kapatın ılık olunca süzün buz dolabında saklayın. Günde 3 kez sabah öğle akşam 1 su bardağı aç olarak için.

Kullanımı

14 gün devam edin.

Kaynak: Instagram sayfası nuraykarpuzcu

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 200 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Tavsiye yazılar

en çabuk kan yapıcı , kan yapıcı ilaçlar , kan yapan mucize , en çok kan yapan yiyecekler , hamilelikte kan yapan yiyecekler , kan yapan içecekler , kan yapıcı meyveler .

Kansızlık için bitkisel kür , kan yapan yiyecekler ibrahim saraçoğlu , kan yapan yiyecekler , kan yapan besinler , kan yapıcı besinler , kan yapıcı yiyecekler .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın