Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Sabah aç karnına ılık limonlu su içmenin faydaları

Sabah aç karnına ılık limonlu su içmenin faydaları

Aşağıda faydalarını okuduktan sonra eminiz ki siz de güne ılık limonlu su ile başlayacaksınız. Sizler için özel tarifimizi de yazımızın sonunda bulabilirsiniz.Limon, yüksek oranda C vitamini içeren doğal bir antibiyotiktir. Sağlıklı ve uzun bir hayat yaşamak insanoğlunun en önemli vazifelerinden biri olmalıdır. Tabiat eczanesinden faydalanmasını bilirsek ruhsal ve bedensel olarak sağlıklı bir yaşam sürebiliriz.  Özellikle , sabah aç karnına ılık limonlu su içmenin faydaları çok daha fazla. 

Sabah aç karnına ılık limonlu su içmenin faydaları

 1. Malum “Su Hayattır!”. Limonlu su, zengin elektrolitleri ile (potasyum, kalsiyum ve magnezyum) bedenin her köşesine yayılarak muhteşem fayda sağlar.
 2. Bağışıklık sistemini güçlendirerek vücudumuzu hastalıklara karşı korur.
 3. Karaciğerin en sevdiğidir. Tüm yiyeceklerden daha fazla enzim üretmesine yardımcı olur.
 4. Limonlu su, vücudun pH değerini alkali yönünde yükseltir. Bedenin yüksek pH seviyesinde uzun süre kalmasını sağlar. Daha yüksek pH seviyesi, hastalıkların bedende yaşayamamasını sağlar. Kanser hücreleri bile alkali, ph değeri yüksek bir ortamda yaşayamaz.
 5. Karaciğeri toksinlerden temizler, arındırır. Yani limonlu su, süper bir detoks içeceğidir, diyebiliriz.
 6. Bedenin kendini iyileştirme mucizesini destekler.
 7. Vücutta serotonini yükseltir. İnsanların modunu mutluluğa çevirir.
 8. Stres savardır. Tüm endişeleri, negatif kuruntuları ve hatta depresyonu ortadan kaldırır.
 9. Beyne iyi gelir. Hafızayı kuvvetlendirir, dikkati canlandırır.
 10. Metabolizma ve sindirim sorunlarını giderir. Besinlerin vücudumuz tarafından daha iyi özümsenmesini sağlar. Bu da elbette kilo vermek demektir.
 11. Kemik erimesini önler.
 12. Enfeksiyonları hafifletir, giderilmesine yardımcı olur.
 13. Pektin lifi içeriği ile iştah kontrolü de sağlar. İştahı azaltır.
 14. Böbrek taşı, safra taşı, pankreas taşı ve kalsiyum birikimlerini eritir.
 15. Kanı, damarları, arterleri temizler. Bu da çok daha sağlıklı olmamız demek.
 16. Limonlu su, yüksek tansiyona iyi gelir. Düşük tansiyonluların dikkat etmesi gerekebilir. Düşük tansiyonu olanların limonlu suya Himalaya veya kaya tuzu eklenmesi önerilir.
 17. Eklemlerde biriken ürik asidi seyreltir. Eklem ağrılarına ve dizlere iyi gelir.
 18. Diş ağrılarına ve diş eti hastalıklarına da iyi gelir.
 19. Adeta bütün bedeni yeniler, gençleştirir.
 20. Müthiş bir antioksidandır. Cildin kolajen üretimini destekler. Çizgiler, sarkmalar yok olur. Çok daha sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Ilık limonlu su tarifi

Malzemeler

 • 1 bardak kaynamış su
 • Çeyrek limon
 • Yarım çay kaşığı toz zencefil
 • Çay kaşığının ucu ile kaya tuzu

Hazırlanışı ve kullanımı

 • 1 bardak kaynamış suyun içerisine limonun dış sarı kabuğunu soyun. Limonun suyunu da içine koyun. Sonrasında, toz zencefili ve kaya tuzunu koyun. Ilıyınca sabah aç karna için.


Satın almak için linki tıklayın
: shopier.com/14668678

Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 200 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

Corona virüsünden korunmak için neler yapılmalı başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

karaciğer yağlanmasına kesin çözüm başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/karaciger-yaglanmasina-kesin-cozum/

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Bim Aktüel Ürünler

Siberian Wellness Novamin ile sağlıklı yaşam başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/siberian-wellness-novamin-ile-saglikli-yasam/

Sabah aç karnına ılık limonlu su içmenin faydaları , mutlaka düzenli olarak içmenizi tavsiye ederiz.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın