Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Kandaki enfeksiyon bitkisel tedavi

Kandaki enfeksiyon bitkisel tedavi

Kandaki enfeksiyon bitkisel tedavi , zengin C vitamini, lif, kalsiyum ve antioksidan kaynağı olan dut, içerdiği yüksek düzeyde protein ve demir sayesinde alyuvar üretimini arttırdığı için sağlığımız açısından çeşitli faydaları vardır. Özellikle, kandaki, idrar yollarındaki iltihabın vücuttaki enfeksiyonların giderilmesinde çok etkili olan kuru dut suyu tarifini ve kullanımını aşağıda sizlerle paylaşacağız.

Dut Kurusunun Faydaları

 • Virüs ve bakterileri önler: Akciğer enfeksiyonlarından sorumlu olan influenza virüslerini ve bakterileri önler.
 • Enfeksiyon hastalıkları: Nişasta ve lif, dutun besin içeriğinde önemli yer tutar. Lifler, sindirim sistemi sağlığının korunması ve bağırsak hareketlerinin düzenlenmesinde önemlidir. Lif içeriği, aynı zamanda kolesterol seviyesinin düzenlenmesinde ve enfeksiyona bağlı hastalıklardan korunmada etkilidir.
 • Kandaki iltihaplanmayı giderir: Aşağıda tarifinin vereceğimiz kuru dut suyu kandaki CRP’yi düşürür. 
 • Kabızlığa iyi gelir: İçerisindeki yüksek lif sayesinde sindirim sistemi sağlığına destek olarak kabızlığa iyi gelir.
 • Kansere karşı korur: Antioksidan bir yapıya sahip olan dut kurusu, serbest radikallerle savaşır ve kansere karşı korur.
 • Vücut fonksiyonları: B vitamini açısından zengin bir içeriğe sahip olan dut kurusu vücut fonksiyonlarının düzgün çalışmasını sağlar.
 • Kalp sağlığı: Potasyum sayesinde kan basıncını düzenler ve kalp sağlığını korumada etkilidir
 • Kan hastalıkları: İçeriğindeki demir, anemi gibi kan bozukluklarını önler.
 • Kemik sağlığı: Kalsiyum ve magnezyum barındıran dut kurusu, kemik sağlığı için de oldukça önemlidir.
 • Cilt sağlığı: Cilt sağlığını destekler ve cilt için gerekli olan A vitaminini içerir.
 • Beyin sağlığı: Beynin kalsiyum ihtiyacını karşılar.
 • Göz sağlığı: Dutta bulunan flavonoid bileşiği, yaş ile birlikte ortaya çıkan bazı göz hastalıklarında iyileşmeye katkı sunabilir. Dutta bolca bulunan C vitamini de katarakt riskini azaltmaya yardımcı olabilir.

Kandaki enfeksiyon bitkisel tedavi

Kuru dut suyu kürü

Kandaki yüksek seviyedeki CRP’nin (iltihaplanmanın) düşürülmesinde, idrar yollarında ve vücudun çeşitli bölgelerindeki iltihaplanmanın ve genel enfeksiyonun giderilmesinde çok etkilidir.

Malzemeler

 • 1,5 su bardağı içme suyu
 • 1,5 yemek kaşığı kuru beyaz dut

Hazırlanışı

İçme suyu ve kuru beyaz dutu 1 cezveye koyun. Kaynamaya başladıktan sonra 5-6 dakika daha kaynatın. Süre ne fazla ne de az olmasın. Sonra ılımaya bırakın

Kullanımı

Hazırlamış olduğunuz bu ılık kuru dut suyunu sabah kahvaltıdan yarım saat önce için. Akşam tekrar aynı şekilde hazırlayın ve akşam yemeğinden yarım saat önce için. Bu küre ara vermeden 21 gün boyunca devam edin. İhtiyaç doğrultusunda 1 hafta ara verdikten sonra bu kürü tekrar uygulayabilirsiniz. Arzu ederseniz haşlanmış dutları da yiyebilirsiniz

Önemli not: Şeker hastalarının kan şekerini yükselteceğinden dolayı, bu kürü uygulamamaları gerekir. İltihap için yapılan dut kurusu kürü 3 yaş ve üzeri uygulanması önerilmektedir.

Kaynak 1: https://www.memorial.com.tr/saglik-rehberi/dut-kurusu-faydalari

Kaynak 2: https://www.medicalpark.com.tr/dut-kurusu-faydalari/hg-2923

Kaynak 3: https://www.profsaracoglu.com/beyaz

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 200 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Tavsiye yazılar

Kandaki enfeksiyon bitkisel tedavi , kuru dut suyunun faydaları , idrar yolu enfeksiyonu bitkisel tedavi , saraçoğlu idrar yolu enfeksiyonu bitkisel tedavi , idrar yolu enfeksiyonu doğal tedavi .

idrar yolu enfeksiyonu doğal çözüm , idrar yolu enfeksiyonuna bitkisel çözüm , idrar yolu enfeksiyonu evde tedavi , idrar yolu enfeksiyonuna hangi bitki iyi gelir

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın