Ana Sayfa / Doğal taşlar / Hematit doğal taş bileklik faydaları

Hematit doğal taş bileklik faydaları

Yeryüzünde hiç bir şey sebepsiz yere yaratılmamıştır. Canlı cansız tüm varlıklar, bizlerin bu dünya hayatını en hayırlı şekilde deneyimlememiz için bizlere vesile olması, hizmet etmesi niyetiyle Yüce Yaratıcımız tarafından yaratılmıştır. Günümüzde maalesef doğal taşlara gereken önemi vermiyoruz. Oysa ki, taşların fiziksel ve ruhsal sağlığımıza çeşitli olumlu etkileri, hastalıkları önleyici ve hastalıkları iyileştirici, şifa veren enerjileri vardır.

Şifalı taşların oluşumu

Kayaç, çeşitli minerallerin ve taş parçacıklarının bir araya gelmesinden ya da bir mineralin çok miktarda birikmesinden meydana gelen katı birikintilerdir. Yeryüzünün çekirdeğinde ergimiş halde bulunan kayaçlar magma olarak adlandırılmaktadır. Bu erimiş magma volkanik faaliyetler ile lav olarak yeryüzüne çıkmaya çalışır. Bu sırada gezegenin alt tabakasındaki yeraltı çatlaklarına akar. Bu erimiş kaya ve mineraller kütlesine, kaynayan sular, buhar ve gazlarda karışır. Gazlar soğurken yarıklarda biriken bu mineraller ile birleşerek, kristalleri ve değerli taşları meydana getirir.

Taşların şifa gücü nereden geliyor

Oluşum ve gelişim süreçleri milyonlarca yıl süren bu değerli taşlar, sürekli olarak içlerine, çok kuvvetli elektromanyetik enerji depolarlar. İnsanları, ruhsal ve fiziksel olarak olumlu yönde etkileyen, şifa veren güç, taşların içerisindeki mineral yapılarıyla birleşmiş olan bu elektromanyetik enerji kuvvetidir.

Hematit doğal taş bileklik faydaları

 • Hematit mars gezegenine aittir. bu nedenle fiziksel, zihinsel ve ruhsal ol’arak her seviyede başarı ve yenilmezliği destekleyen taştır.
 • Dikkat dağınıklığı, odaklanma eksikliği veya endişeye yatkın ol’anlar için harika bir arkadaştır.
 • Travmaları ve eski düşünce kalıplarını iyileştirerek dünya ana ile bağlantımızı yeniden senkronize eder. Yaşamın ol’umlu yönlerine odaklanmayı sağlar. Negatif enerjileri emerek topraklamaya yardımcı ol’ur. Stres ve endişe hallerinde denge sağlar. “MUHTEŞEM BİR KORUYUCULUK ÖZELLİĞİ BARINDIRIR.” negatiflerin pozitife dönüştürmesinde büyük rol oynar.
 • Sürdürülebilir ilişkilerin sağlanması için yine hematitlerden destek alabiliriz.
 • Baz istasyonlarından tomografi ve MR konularına kadar geniş alanda topraklanmayı son derece başarıyla yerine getirir.
 • Bu taş doğru yolda rehberlik yaparken düşünce ve eylemlerimizi bizim için en önemli ol’anlara yeniden odaklanmamıza katkı sağlar. Bunları bir mıknatıs gibi çekerken hedef erişimleri için ihtiyaç hissedilen frekansları çeker ve odağın dünyaya sabitlenmesi halinde tüm hedeflerin ulaşılabilir ol’duğunu gösterir.
 • Hematitler köklü ve derin travmaları ortaya çıkartma ve iyileştirme yeteneğine maliktir. gölge çalışması içindeymiş gibi bizleri gerçeklere yakınlaştıracaktır. Diğer koyu renkli taşların aksine hematit besleyici bir taş ol’up, bizi geçmişimizle yavaş ve nazikçe yüzleştirerek iyileşme kapılarını açar.
🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Spariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının fiziksel faydaları

 • Fiziksel rahatsızlıklar için şifa taşı ol’arak uzun bir geçmişe maliktir. Kalp ve dolaşım sistemi üzerindeki pozitif katkıları son derece yüksektir.
 • Bağımlılıklar, anemi, sırt ve bel sorunları, kan temizliği ve detoksu, dolaşım sorunları, detoksifikasyon, yüksek tansiyon, enflamasyon, uykusuzluk, böbrek sıkıntıları, kramplar, adet krampları ve menstruasyon sıkıntıları, MS, sinir bozuklukları, mineral ve vitamin emilimi, ağrılar, doku ve cilt sağlığı, eklem ağrıları konusunda iyileşmeler sağlar.

Hematit taşının ruhsal faydaları

 • Öfke kontrolü, cesaret, atalet halinden çıkmak, duygusal denge, özgüven, uyum, ruhsal korunma, yin ve yang dengesi için katkı sağlar.
 • Düşünce ve entellektüalizm taşı ol’arak meditasyonlarda yüksek benliğimizle rahat irtibat kurmayı, sembolizm ve vizyonların anlaşılır kılınmasına büyük katkı sağlar. Ayrıca irade, güvenirlilik, iyimserlik, istikrar konularında büyük katkı sağlar, organizasyon konusunda çok yeteneklidir. kutupları dengeler, çakraların dengelenmesi için katkı sağlar, tezahür, aksiyon ve netlik sağlar. Daha yüksek seviyeli titreşimleri kanalize etmek için yeterlilik taşır.
 • Ev ve iş yerlerinde negatif frekansların veya travmatik anıların ol’duğu düşünüldüğünde yine hematitlerden destek alabiliriz. Koruyucu özelliği yanı sıra mevcut ol’anı topraklaması büyük kolaylık ve rahatlık sağlar. ev ve iş yerlerinde belirli bir disiplinle konumlandırılması gerekir.
 • Kabus görenler için ideal koruyucudur. Uykusuzluk özellikle anksiyetenin getirdiği uykusuzluk hallerinde çok yararlıdır. 
 • Niyetlerin sevgiyle yaratılması, ilham almak, barış ve dengeyle yaşam sürecine devam etmeyi seçenlere büyük katkı sağlar. konsantrasyon ve zihinsel netlik için ideal destek verir. İş ve kariyer alanlarında ol’umlu etkileriyle güç üretir. Dünya ile bağlantısı nedeniyle finansal alanda büyük katkı sağlar.
 • İlişkiler söz konusu ol’duğunda harika frekansları neşeyle üretir. Hematiti ilişki mıknatısı gibi düşünebiliriz. çocuklarla çok uyumludur. çocukların gelişiminde rehberlik sağlar.
 • Negatifi ortadan kaldıran tüm taşlar gibi hematiti de pozitif enerjiyi arttıran bir taş veya kristalle düzenli ol’arak temas ettirmemiz gerekir. suyu sevmediği için suyla temizlenmesi uygun değildir.

Not: doğal hematitler az da ol’sa manyetik yük taşıyabilir. ***kalp pili taşıyanların dikkat etmesi gerekir.

Doğal taşların şifa verici gücünden faydalanarak ruhsal bedensel hastalıklarınıza şifa bulabilir, maddi manevi zenginlikleri hayatınıza çekebilirsiniz. Stres, kaygı bozukluğu, iş ve özel hayatta sürdürülebilir sağlıklı ilişkiler, negatif enerjilerden korunma, kalp rahatsızlığı, uykusuzluk, eklem ağrıları. 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın