ga('send', 'pageview');
Ana Sayfa / Dua / İş bulmak için okunacak en tesirli dua

İş bulmak için okunacak en tesirli dua

İş bulmak için okunacak en tesirli dua , dua müminin silahıdır. Bu yazımızda,  iş bulmak için okunacak dua , okuyanın yoksulluk görmeyeceği zikir, terfi etmek için okunacak dua , hayırlı bol kazanç elde etmek için okunacak duaları bulabilirsiniz. “Vermek İstemeseydi, İstemeyi Vermezdi” . Dua kulluğun ruhudur, temiz ve samimi bir imanın neticesidir. Çünkü, dua eden insan, duasıyla: Bütün kainata hükmeden, en küçük işlerini ve en gizli arzularını bilen, sesini duyan, her haline aşina, her hareketinden haberdar olan birisinin var olduğunu gösterir. Ve anlar ki, bütün varlıkların seslerini işiten, onlara merhamet eden, dertlerine derman yetiştiren, her şeye erişen, yetişen O’nun kudret elidir. 

İş bulmak için okunacak en tesirli dua

Cuma günü sabah namazına 1 veya 1,5 saat kala abdest alıp, kıbleye karşı dizüstü oturulup, 313 Ayetel Kürsi okunur ve şöyle dua edilirse: “Ey Rabbim bu ayeti kerime hürmetine, Bedir savaşına katılan 313 sahabe hürmetine, Talut’un 313 savaşcı arkadaşı hürmetine, rızkımı temin edebileceğim ve senden başkasına muhtaç olmayacağım bir iş nasip et” diye dua edilirse, Allah c.c. o kişinin duasını kabul eder.

Okuyan yoksulluk görmez

“Sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azimi estağfirullahe ve etübü ileyh”
Kim, bu duayı sabah namazından sonra 100 kere okumaya devam ederse zengin olur ve asla geçim sıkıntısı çekmez.

Terfi etmek için okunacak dua

“Ya Hannanu entellezi ve sigte külli şey’in rahmeten ve ilmen. Ya Hannanu”
Her kim, bu ismi şerifi her gün bin kere okursa, Allah-u Teala onu yükseltir. Dünyevi ve ahiret hususlarında işleri kolaylaşır.

Hayırlı bol kazanç elde etmek için okunacak dua

  • Her gece, Vakıa Suresi’ni okuyan kişi, fakirlik yüzü görmez.
  • Kim, evine girerken, İhlas Suresi’ni okursa, Allah c.c. o eve rızık yağdırır
  • Kim, sabah namazlarından sonra 121 defa Ya Melikü ismi şerifini okumayı vird edinirse, Allah c.c. kısa zamanda, ona kazanç ve rızık kapıları açar.
  • Sabah namazından sonra 129 kere Ya Latif ismi şerifi okunarak sonunda bu dua okunmalıdır.
    “Allahü latıyfün bi ıbadihi yerzüku men yeşaü ve hüvel kaviyyül aziz.”
  • Her gün 20 defa bu dua okunursa kısa zamanda zenginlik kapıları açılır.
    “Ya ilahel alihetir rafiı celaluhu.”

Nasıl ki, görmeyen, duymayan, düşünmeyen, akılsız ve ruhsuz bir varlık olan bir portre, ait olduğu isme göre bir değer kazanıyorsa, Allah’ın harika bir sanat eseri olan insan da, dua ile besmele ile bir değer kazanıyor. Ama, çalışmadan, gayret etmeden sadece dua ederek rızkımızı kazanmayı beklemek yanlıştır. İnsanoğlu, çalışmalı, çabalamalı, dua ederek de takdiri Yüce Yaratıcımız’a bırakmalıdır.

“İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi” kitabı+kişiye özel hazırlanıp yazarımız tarafından kozmik bolluk bereket şifa enerji frekansları ile kodlanan ametist taşı bileklik kargo dahil 70 TL. Kredi kartı ile satın almak için aşağıdaki satın al butonunu tıklayın.

SATIN AL

Kapıda nakit ödeme sistemi ile sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp).  ametist erkek bileklik  , ametist bileklik bayan , bu bileklik hem erkeklerin, hem de bayanların kullanımı için uygundur.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Not: Ametist doğal taş bileklik faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/ametist-dogal-tas-bileklik-faydalari/

Para enerjisini hayatınıza çekmenin yolları başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. 

bim aktüel 

iş bulmak için okunacak en tesirli dua samimiyetle, düzenli olarak okumalısınız.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir