Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Kaygılardan kurtulmak için dua

Kaygılardan kurtulmak için dua

Kaygılardan kurtulmak için dua , vesvese nedir, nasıl kurtulabiliriz. Vesvese, insanın kalbine düşen aslı olmayan şüpheler, kuruntular, kötü düşüncelerdir. Vesvesenin psikiyatrideki karşılığı (bazı yönlerden farklı ise de) obsesyondur. Obsesyon; irade dışı gelen, kişiyi tedirgin eden, benliğe yabancı, tekrarlayan düşüncelere verilen addır. Vesvese, evham, diğer bir adıyla, iç ses, kuruntu, sahibine de çevresine de büyük eziyet verir. Bu eziyetten kurtulmanın yolu, yine dua telkininden geçer. İlahi kanunlara uygun yaşamak, vesveseden kurtulmak, maddi ve manevi anlamda huzurlu bir hayat yaşamanın ilk şartıdır.

Kaygılardan kurtulmak için dua
Kaygılardan kurtulmak için dua

Kaygılardan kurtulmak için dua

  1. Bir bardak suya 786 defa Besmele-i Şerif okunup üflenir ve bu su, 7 sabah aç karnına içilirse vesveseden kurtulunur.
  2. 258 defa bu ismi şerifi, güneş saatinde okuyanlar vesvese hastalığından kurtulur. ُ“Ya Rahıme külli sariyhın ve mekrubin ve gayetehü ve meazehü”
  3. Her gün 500 defa Ya Vahıdü ismi şerifini okuyanlar, vehim ve vesveseden kurtulur.
  4. Kalbinde devamlı şüphe ve vesvese olan kişi Ya Malikel Mülk ismi şerifine devam ederse bu halden emin olur.
  5. Kendisine ibadet esnasında vesvese gelen kişi 209 defa Ya Muksidu ismi şerifini zikrederse, bu hal ondan gider.
  6. 3 Defa “Amenna billahi ve bi rusulihi” duasını okuyan kişiden vesvese gider. ِ
  7. Seher vakti, aşağıdaki esmaları, 41’er defa, kırk gün boyunca okuyan kimse vesveseden, sıkıntıdan ve eziyet verici şeylerden kurtulur. Herkes tarafından sevgi ve saygı görür. ُ“El Melikül aliyyül azıymül muğnil müteali zülcelalil müheyminül kebiyr.”
  8. Bir kimse devamlı bir vesveseden kurtulmak için bu duayı okumaya devam ettiğinde Allah’ın izniyle kurtulur.“Bismillahirrahmanirrahim. Ya Allahu Er- Rakibu El- Hafizu El- Halimu. Ya Allahu El- Hayyul El- Halimu El- A’zimu Er- Raufu El- Kerimu. Ya Allahu El- Hayyu El- Kayyumu El- Kaimu a’la külli nefsin bima kesebet. Hulle beyni ve beyne aduvvi.”
  9. Her sabah bu dua okunur. ْ “Bismillahi. Allahümme Eu’zü bike min hemezati’şşeyatin ve eu’zü bike rabbi en yahsurun.” Bu duayı okuyan aynı zamanda bütün şerlerden Allah’ın izniyle emin olur.
  10. Kalpten, şeytanın vesvesesini çıkarmak için, bu dua sabah akşam 3’er kere okunmalıdır. “Allahümme a’mir kalbi min vesavisi zikrike vatrud anni vesaviseş şeytan.”

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tavsiye Yazılar

anksiyeteden kurtulmak için dua , kaygıdan kurtulma duası , evham duası , takıntı evham duası , takıntılardan kurtulmak için dua .

vesveseden kurtulmak için okunacak dualar , psikolojik takıntılardan kurtulma , korku ve vesvese için okunacak dua , takıntılı düşüncelerden kurtulmak için dua , kaygılardan kurtulmak için dua

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın