Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Defne yaprağıyla hayatına bolluk ve bereketi çek

Defne yaprağıyla hayatına bolluk ve bereketi çek

Defne yaprağıyla hayatına bolluk ve bereketi çek , dikkatimizi neye yoğunlaştırırsak hayatımıza onu çektiğimizi biliyoruz. Bu yazımızda detaylarını anlatacağımız defne yaprağı ritüeli, hayatında bloke olmuş para kanallarının açılmasına, bolluk ve bereketin hayatına akmasına yardımcı olacaktır. Düşüncelerin hayatımızı şekillendiren gücünden daha fazla yararlanmak için kolay ve günlük olarak uygulayabileceğimiz bazı ritüeller var. Ritüel deyince bazılarının aklına, huzursuzluk, olumsuzluk getiren bir uygulama olduğu gelebilir. Aslında, gün içerisinde alışkanlık olarak yaptığımız her şey bir ritüeldir.

Sabah uyandığımızda yapmamız gereken ritüeller

Sabah kalkınca camı açıp 3 defa derin nefes aldıktan sonra gökyüzüne bakarak, “sağlıkla kucakladığın bu yeni güne selam olsun”, diyerek güne başlamak müthiş pozitif hissetmeye yol açacak bir ritüeldir.

Yatak çarşafını camdan silkeleyerek yatağı toplamak. Yatağını toplarken gece boyuna rüyalarda almış olduğun rehberlik için teşekkür etmek tüm enerjini yükseltecektir.

Giyeceklerini giymeden önce camdan silkelemek. Giysilerde biriken bir önceki güne ait tüm enerjiyi silkeleyerek atmak, yine tüm enerjini yükseltecektir.

Defne yaprağıyla hayatına bolluk ve bereketi çek

Defne ağacının spiritüel gücü, defne ağacı çok eski zamanlardan beri iyi şans, bolluk bereket ve başarı sembolü olarak görülmüştür. Defne yaprağı yakmanın aromaterapide çok önemli bir yeri vardır. İçeriğindeki linalol maddesinin panik bozukluğa ve gerginliğe iyi geldiği tıbben yapılan araştırmalar ile kabul görmüştür.

Ezoterik öğretilerde de defne yaprağı, negatif enerjiyi temizlemek, şans ve bereketi arttırmak için kullanılmaktadır. Evinizde düzenli olarak defne yaprağı yakıp dumanını evin içerisinde dolandırdığınız zaman evdeki negatif enerjileri temizleyecek, kokusu ise üzerinizdeki gerginliği ve stresi alacaktır. Bu kadar faydalı bitki ile şimdi hayatınıza nasıl bolluk ve bereketi çekebileceğinize, hayatınıza kolaylıkla daha fazla para akışını nasıl sağlayabileceğinize bakalım

Ritüel 1 yaprağın üzerine yazarak toprağa gömmek

Malzemeler

  • 1 adet yeşil ya da sarı mum
  • 1 adet defne yaprağı
  • Siyah keçeli kalem

Yapılışı

Keçeli kalem ile defne yaprağının üzerine istediğin para miktarını, bolluk, bereket, zenginlik vb kelimeleri yaz. Yaprağı mumun altına koy ve mumu yaka. Mumu yakarken niyetini içinden tekrar et. Örneğin, “para bana rahatlıkla gelir, istediğim miktarda para bana hızla ve kolaylıkla gelir” gibi cümleler kur. Mumu 10 dakika boyunca yak ve meditatif bir müzik ya da bir ilahi eşliğinde bu olumlama cümlelerini içinden söyle. İsteklerin gerçekleşmiş, zenginlik içerisinde yaşıyormuşsun hisleriyle kal. 10 dakika sonra mumu söndürebilirsin. Altındaki yaprağı en yakınındaki bahçedeki toprağa göm. Bu çalışmayı istediğin gerçekleşene kadar istediğin zaman yapabilirsin. Ama en uygun zamanlar yeni ay ve ayın hilal zamanlarıdır.

Ritüel 2 yaprağın üzerine yazarak yakmak

Malzemeler

  • Kibrit
  • Yanmayan kase
  • 1 adet defne yaprağı
  • Siyah keçeli kalem

Yapılışı

Yaprağın üzerine niyetimiz gerçekleşmiş şekilde yazıyoruz. Örneğin, “2.000 TL bana kolaylıkla geldi, şükürler olsun”, gibi bir şey yazabilirsin. Burada önemli olan çok net ve niyetin çoktan gerçekleşmiş gibi bir cümle yazman. Yazdıktan sonra, niyet ettiğin miktarı ellerinde tutuyormuş gibi hayal et. Gözünün önünde niyetini olmuş gibi canlandır. İstediğin kadar miktar paranın cüzdanında olduğunu, banka hesabında olduğunu imajine edebilirsin. Kendi hayal gücüne göre bambaşka şeyler de gözünün önünde canlandırabilirsin. 5-10 dakika bu şekilde gözünde canlandırma yap. Sonrasında yaprağın tamamını kibritle yak. Küllerini camdan rüzgara savur. Rüzgara savururken yaprağın üzerine yazdıklarını bir kez daha zihninde canlandır.

Bu çalışmayı isteğiniz gerçekleşene kadar her gün yapabilir. Hatta isteğiniz gerçekleştikten sonra farklı istekleriniz için de yapabilirsiniz. 

Ritüel 3 yaprağı cüzdanda taşımak

Defne yaprağıyla hayatına bolluk ve bereketi çek

  • 1 defne yaprağı, 
  • Siyah keçeli kalem

Yakın zamanda sana gelmesini istediğin miktarda parayı defne yaprağının üzerine yaz. Örneğin, “5.000 TL” Yaprağı cüzdanına kağıt paraları koyduğun bölüme para gibi yerleştir. Yerleştirirken bu miktar paranın cüzdanında olduğunu gözünün önünde canlandır. Niyetin gerçekleşene kadar yaprağı cüzdanında taşımaya devam et. Niyetin gerçekleştiğinde yaprağı yakabilirsin. Yakarken, sana sunulan bu bolluk ve bereket için Allah’a şükretmeyi, bu niyetinin gerçekleşmesinden duyduğun minneti dile getiren bir dua etmeyi unutma.

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=pMpBum8zmjE

Önemli not 1: Her çalışma herkese uygun olmayabilir. Burada deneme yanılma yöntemi ile hangi ritüelin sizin için etkili olduğunu bulabilirsiniz. Ya da içindeki sesin seni yönlendirmesine göre bir ritüeli uygulayabilirsiniz.

Önemli not 2: Hayatınızı ilahi kanunlara uygun bir şekilde yaşamak, ibadetlerinizi aksatmamak, kul hakkı yememek, insanlara zulüm etmemek  en önemli hayat felsefesiniz olmalıdır.

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kadim kozmik bitkilerin enerjilerinin tezahürü ile 2023 yılına siz de bolluk bereket içerisinde girmek ister misiniz? Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 200 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tavsiye yazılar

 

 

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın