Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Kalp krizi geçiren kişinin yapacakları

Kalp krizi geçiren kişinin yapacakları

KALP KRİZİ GEÇİREN KİŞİNİN YAPACAKLARI…! Çok yorgunsunuz ve canınız da fena halde sıkkın. Birdenbire göğsünüzde, kolunuza ve çenenize doğru yayılmaya başlayan korkunç bir ağrı hissediyorsunuz. En yakın hastaneye sadece on dakikalık mesafedesiniz ama hastaneye ulaşmayı başarıp başaramayacağınızdan bile emin değilsiniz.

Kalp krizi geçiren kişinin yapacakları

 Pek Çok İnsan Kalp Krizi Geçirdiği Sırada Tek Başına Oluyor, Etrafta Yardım Edecek Kimse Bulunmuyor.

Kalp Atışları Düzensizleşen Ve Kendisini Bayılacakmış Gibi Hisseden Birinin Bilincini Yitirmeden Önce Yalnızca 10 Saniye Kadar Zamanı Vardır. Bu Durumda Ne Yapmanız Gerekir?

 Paniğe Kapılmadan Üst Üste Kuvvetlice Öksürmeye Başlayın. Arabanızı Sağa Çekin Motoru Durdurun Dörtlüleri Yakın Arabanın Arkasına Geçip Sırt Üstü Yere Yatın Eğer Solunum Yollarınızda Bir Sıkıntı Yoksa Ayaklarınızı Arabanızın Bagajına Doğru Yukarı Kaldırın Ve Öksürmeye Başlayın Öksürmeden Önce Her Seferinde Derin Bir Nefes Alın;

Öksürükleriniz Güçlü Olsun, Derinden Gelsin Ve Uzun Sürsün, Tıpkı Göğsünüzde Birikmiş Balgamı Atmaya Çalışır Gibi Öksürün. Her İki Saniyede Bir Derin Nefes Alıp Öksürün Ve Bunu Yardım Gelene Dek Yada Kalp Atışlarınız Tekrar Normale Dönene Dek Sürekli Yapın. Sakın Arabanızın İçinde Oturmayın Bu Esnada Sizi Gören İnsanlar Yardım Edeceklerdir Derin Nefes Almak Ciğerleri Oksijenle Doldurur. Öksürmek Kalbe Tazyik Yapar Ve Kan Dolaşımını Rahatlatır. Kalbe Uygulanan Bu Tazyik, Kalbin Normal Ritmine Dönmesini Kolaylaştırır.

Bütün Bunlar Size, Bilincinizi Kaybetmeden Önce Hastaneye Yetişecek Zamanı Tanır. Ayaklarınız Yukarı Doğru Kaldırılmış Olduğundan Vücudunuzdaki Bütün Kan Kalbe Basınç Yapacaktır. Bu Pozisyonda Yatmak Kalbin Normal Çalışmaya Düzenine Geçmesine Yardımcı Olur Bu Konuda Mümkün Olduğunca Çok

Kişiyi Bilgilendirin.

Bu Bilgi Sayısız İnsanın Hayatını Kurtarabilir !!!

Asla, ‘Benim Başıma Gelmez!’ Diye Düşünmeyin. Hayat Tarzımızın Epeyce Değiştiği Şu Son Yıllarda Artık Her Yaşta İnsan Kalp Krizi Geçiriyor… Alternatif Tıp

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kadim kozmik bitkilerin enerjilerinin tezahürü ile 2023 yılına siz de bolluk bereket içerisinde girmek ister misiniz? Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 200 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tavsiye yazılar

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın