Ana Sayfa / Kişisel Gelişim / Çekim yasası, neden aynı kişileri hayatımıza çekiyoruz

Çekim yasası, neden aynı kişileri hayatımıza çekiyoruz

Neden sürekli aynı-benzer kişileri ve olayları hayatımıza çekiyoruz, çekim yasası?

Bunu idrak etmek çok önemli. Bunun yanıtını bulana kadar döngü tekrar edecektir. Bizi üzen insanları hayatımıza çekmeye, maddi manevi sıkıntılar yaşamaya devam edeceğiz. İşlerimizin hep aksi gittiğini, sürekli sıkıntılar ile boğuştuğumuzu gözlemleyeceğiz. Geçmişte ifade edemediğimiz bastırdığımız olaylar ve yaşadığımız travmalar, karşımızdaki kişilerin davranışları olarak yolumuza çıkar.

çekim yasası
çekim yasası

Çekim yasası

📌Karşımızdaki, hayatımızdaki kişilere, eşimize, dostumuza, çocuklarımıza her tepki verdiğimizde bizde dönüşmemiş bir enerji olduğunu fark etmeliyiz. Bu durum çocukluk yıllarından gelen bir tepkiselliktir. O yıllarda ailemiz tarafından, öğretmenlerimizden veya çevremizden ufak tefek olaylarda suçlandığımız zaman, bizler de bunu bilinçaltına kopyalarız. Ve bu bir döngüye dönüşür. Artık, bizde başkalarını suçlamayı öğrenmişizdir. Hayat boyu birilerini suçlar dururuz.

📌Şimdi yapmamız gereken bu davranış şeklini dönüştürmektir. Hayatımızda yaşamış olduğumuz her şeyin kendi sorumluluğumuz olduğunu fark ettikçe tepki gösterme halimiz dönüşmeye başlayacaktır.

📌Tepki göstermek ateşe odun atmak gibidir. Sadece ateşi büyütür, oysa bu ateşi söndürmek amacımız olmalı. Enerjimizi bu şekilde tüketmek anlamsızdır. Fark etmemiz gereken; “ bu olay veya kişi bana neyi anlatmak istiyor?” sorusunu sormak.

📌Yaşadıklarımızın sınav olduğunu hatırlamalıyız. Sürekli benzer olayları veya insanları hayatımıza neden çekiyoruz? Bunu idrak etmek çok önemli. Bu yanıtı bulana kadar döngü tekrar edecektir. Oysa biz sürekli bir suçlu ararız. Çünkü böylece sorumluluğumuz ortadan kalkar.

📌Yaşamda çevremizde olan biten her şeyin sorumluluğunu almadıkça bu sürekli tekrar edecektir. Çünkü içeride ne varsa, dışarıda o olur. Ruh nasılsa evren öyledir. Bu bir yansımadır. İçerisi değişmedikçe dışarıda gördüklerin değişmeyecektir. 

📌Bir danışanım bana “Şu an üçüncü eşimle evliyim ve ilginç olan üç evliliğimde aynı karakterde adamlarla evlendim. Oysa her defasında farklı biri olduklarına inanmıştım. Bu adamlar neden birbirinin aynısı!” diye sormuştu. 🤷‍♀️Anlayamazsın! Çünkü değişmesi gereken SENsin. Sen değişmezsen karşındaki suretler değişse de olaylar/ davranışlar hiç bir zaman değişmeyecektir.

Peki bu durumda ne yapmalı ve nasıl bir yol izlemeliyiz? 

📌Öncelikle sorumluluğu üstünüze alın. Kabule geçin. Orda yaşanılan istemediğiniz karakteri üstlenin.

📌Tepkili davranışlardan vazgeçin. Bilinçaltımızdaki hücrelerimize yerleşmiş ama fark etmediğimiz otomatiğe bağlanmış davranışları, düşünceleri serbest bırakın. “DEĞİŞMEYE HAZIRIM/ DEĞİŞİYORUM/ DÖNÜŞÜYORUM” diyerek onaylayın.

📌Bu yaşadıklarınızın sizin kendinizi tanımanız için bir oyundan/ sistemden ibaret olduğunu fark edin. Karşınızdaki kişilerin birer görevli olduğunu kabul edin. Onlar sadece sisteme hizmet ediyor.

📌Unutmayın yaşamda herkes iyi olamaz. Her şey zıttı ile var olur. Farkındalıkla suretleri ortadan kaldırın ve size gelen mesaja odaklanın. Kendinize sorun;

📌BU YAŞAMIŞ OLDUĞUM DENEYİMDE NE HİSSEDİYORUM?
– Üzgünüm
– Kırgınım
– Canım yanıyor
– Çaresizim
– Yalnızım… gibi. Bunlardan hangisini/ ya da daha fazlasını /siz ne hissediyorsunuz?

📌Duygusal tepkiniz vücudunuzda nereyi tetikliyor? Elleriniz titriyor veya yüzünüz kızarmış, kalbiniz ağrıyor olabilir. Hisleri bastırmadan duyguyu yaşayın. O an’da kalarak acıyı hissedin. Ve şimdi geçmişte bu duyguları (bedensel veya duygusal) ne zaman yaşadınız.

📌Aklınıza gelenleri hatırlayın. Şimdi bu duyguyu kabul ettiğinizi yargılamadan, sinirlenmeden sorumluluk aldığınızı kendinize sesli olarak söyleyin.

📌Derin nefes alın ve …İÇİMDE SAKLI TUTTUĞUM GEÇMİŞ DENEYİMLERİ VE ONDAN GELEN TÜM DUYGULARI KABUL EDİYORUM VE SERBEST BIRAKIYORUM.” diyerek gönderin gitsin. O duyguyla barışın. Sevgiye dönüştürün. VE ŞİMDİ…Kendinize sarılın. ARTIK ÖZGÜRSÜNÜZ.
Kaynak: Gülşah Kocatepe

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

🍀 Hematit Taşının Faydaları 🍀
🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
🍀 Anemi (kansızlık) hastalığını tedavi eder.
🍀 Böbreği sağlıklı tutar.
🍀 Hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder.
🍀 Bel soğukluğunu önler ve iyi gelir.

çekim yasası hayatın temel prensibi , çekim yasası nedir , düşünce gücü ve çekim yasası , en etkili çekim yasası , kuantum çekim yasası , çekim yasası ile aşık etme

Corona virüsünden korunmak için neler yapılmalı başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

çekim yasası , hayatın kurallarını bilir ona göre hareket edersek arzu ettiğimiz huzuru, bolluk bereketi yakalayabiliriz.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın