Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / İnsanlarla iyi ilişkiler kurmanın sırları 1

İnsanlarla iyi ilişkiler kurmanın sırları 1

İnsanlarla iyi ilişkiler kurmanın sırları . İlişkiler deyince aklımıza ilk gelen kendimiz ile olan ilişkimiz aklımıza gelmeli. Kendimiz ile olan ilişkiyi düzelttiğimiz zaman bütün ilişkilerin düzeldiğini görebiliriz. Kendinizle olan ilişkinizi düzelttiğiniz zaman hayallerinizin de ötesinde bir hayat yaşayabilirsiniz. Biz kendimiz ile olan ilişkimizi düzeltmeden başkaları ile olan ilişkilerimizi düzeltmemiz mümkün olmamaktadır. Ne oluyor da kendimiz ile olan ilişkimizi bozuyoruz?

İnsanlarla iyi ilişkiler kurmanın sırları

Ne oluyor da kendimiz ile olan ilişkimizi bozuyoruz?

Bedenimizi yargılamak

Bedenimizi yargılamak, kendimiz ile olan ilişkimizi bozma nedenlerinden bir tanesi. Bedenimizi ne kadar çok yargılarsak, bizim bedenimizi yargılayan o kadar çok insanı bir mıknatıs gibi hayatımıza çekeriz.

Aşırı kaygılı olmak

Aşırı kaygılı olmak bizim kendimiz ile olan ilişkimizi olumsuz etkiler. Çünkü, ya sürekli geçmişe takılmışız ya da gelecek ile ilgili korkularımız, kaygılarımız var demektir. Bu da anda olmamıza engel olduğu için kendimiz ile olumsuz bir ilişki içerisinde olmamıza sebep olur. Bu durum başkaları ile olan ilişkimizi de etkiler.

Başkalarını öncelik yapmak

Kişinin başkalarını hayatında öncelik yapması, kendi kul hakkına girmesidir. Kişinin önceliği, eşi, çocuğu, annesi, babası, kardeşleri, arkadaşları ya da herhangi başka birisi ise kendimiz ile olan ilişkimizi bizzat bozmuş oluruz. Biz kendimize saygı duymadan başka insanlara gereğinden fazla saygı duymak, olması gereken fazlasını başkalarına yapmak, kendimize yaptığımız en büyük haksızlıktır. Dengeyi kuramadığımız zaman ilişkilerimizde ve hayatımızın genelinde sıkıntılar yaşamaya başlarız.

Kendimizi yargılamak

O kadar çok başkalarını düşünerek, başkalarını kendimizden üstün görerek kendimiz ile olan ilişkimizi bozuyoruz. Kendimizi yetersiz, değersiz, suçlu, başarısız, beceriksiz hissettiğimiz her an biz aslında kendimiz ile olan ilişkilerimizi bozuyoruz.

Başkalarını kendimizden üstün görmek

Başkalarını kendimizden üstün kıldığımız an en büyük darbeyi kendimize vurmuş oluruz. Kimi kendimizden daha yetenekli, becerikli görürsek en büyük darbeleri o kişilerden görürüz. Allah (cc) böyle bir şeyi istemiyor. Kim olursa olsun karşındaki kişiye saygı duyabilirsin ama kendini ondan aşağı görme.

Kötülük= kendini vasat gördüğün her an, kendini yozlaşmış gördüğün her an. Bu durumda kötülüğü merkeze ve dünyaya koymuş olursun. Sen kendi merkezine kötülüğü koyduğun zaman dünyaya öyle bir frekans yayarsın ki mıknatıs gibi senin özüne uymayan olayları, sıkıntıları hayatına çekmiş olursun.

Uçakta bile önce oksijen maskesini kendinize sonra çocuğunuza takmanız tavsiye edilir. İnsanın önce kendisine faydası olacak ki, sonra başkalarına faydalı olabilsin.

Rabbimiz, “kimi benden çok seversen onu alırım”, diyor

Tövbe istiğfar

Özümüze uymayan korkular, kaygılar, başarısızlık hissi, yargılar, travmalar, bakış açıları, her ne varsa hepsini iptal ediyorum deyip, bol bol tövbe istiğfar (Estağfirullah) çekmemiz gerekir. Kendi kul hakkımıza girdiğimiz her durum için de kendimizden özür dileyip, Estağfirullah çekmeliyiz.

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Tavsiye Yazılar

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın