Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Bilinçaltı negatif kayıtları temizleme

Bilinçaltı negatif kayıtları temizleme

Bilinçaltı negatif kayıtları temizleme . Kendimize yeni bir sayfa açmak istiyorsak bilinçaltımıza bakmamız gerekiyor. Doğduğumuz andan itibaren bilinçaltımız çalışmaya başlar. Özellikle 0-7 yaş arasında bilinçaltı kodlamalarımız hemen hemen biter. Çoğumuz bunun farkında bile değilizdir. Dışarıdan bize söylenen ve bizim kendi kendimize söylediğimiz her şey bilinçaltımıza gider ve orada kaydedilir. Beyni, vücudumuzu yöneten bilgisayar gibi düşünürsek, bilinçaltı ise bilgisayarın yazılım programıdır. Bilinçaltımız akıl yürütmez, doğru-yanlış, iyi-kötü, hayal-gerçek ayrımı yapmadan kendisine gönderilen her şeyi kaydeder. Bilinçaltımıza yerleşen bilgiler, inançlarımızı, değerlerimizi oluşturarak, tüm hayatımızı etkileyen davranışlarımıza yön verir.

Bilinçaltımızı doğru bilgiler ile programlar isek yüce Yaratıcımız’ın ilahi kanunlarını, ilahi düzenini daha iyi kavrayabilir ve hayatımızı ona göre şekillendirebiliriz. Bu bilinçaltı kodlamaları olumsuz ise tüm hayatımız boyunca kişiler, mekanlar da değişse aynı olumsuz döngüleri yaşamaya devam ederiz. Çocukken anne babalarının kavga edişlerine şahit olmuş kişilerin kendi evliliklerinde de sorun yaşama olasılıkları çok yüksektir. Para aslanın ağzında diye bir söz duymuşsak, büyük ihtimalle parayı çok zor şartlarda kazanırız. Yanlış kodlarla aynı olayları hayatımıza çekeriz. Yeni bir şey yaşamak istiyorsak eski defteri açıp buna sebep olan bilinçaltı kodlarını bulup dönüştürmek gerekir.

Bilinçaltı negatif kayıtları temizleme

Aşağıdaki metni negatif kodlarınızı olumlu kodlarla değiştirmek için çizgisiz beyaz bir kağıda yazın ve 21 gün boyunca akşam uyumadan önce okuyun.

Çevrem tarafından, bilerek ya da bilmeyerek alt ve üst bilincimde oluşturulmuş tüm negatif ve gereksiz kodlamaları, düşünce kalıplarını iptal ediyor, yerlerine bütün olmak bilincini sevgiyle birlikte yerleştiriyorum. Bilerek ya da bilmeyerek alt ve üst bilincimde oluşturduğum tüm gereksiz ve negatif düşünce kalıplarımı iptal ediyorum. Bunların yerini sevgiyle dolduruyorum.

Ben evrenin sonsuz bolluk ve bereketiyle doluyum, sonsuz bolluk ve bereketimi tüm çevreme ve ihtiyacı olanlara kolaylıkla yayıyorum. İşime kolayca odaklanıyorum ve verimli çalışıyorum. Kendimi her zaman ve her yerde özgürce ifade ediyorum. Ben daima en doğru kişiye, en uygun anda, en doğru sözcüklerle, davranışlarla ve sevgiyle kendimi ifade edebilmeyi seçiyorum.

Bugün ve her gün sağlığım durmadan daha iyiye gidiyor. Bugün kendimi sevgiyle ifade etmeyi seçiyorum. Evrenin sonsuz bolluk ve bereketi içindeyim. Ben kendimi tam olduğum gibi seviyor ve kabul ediyorum. Farkında olarak ya da olmayarak kendimde yarattığım tüm engellemeleri iptal ediyorum. Yolumun Yaradanın ışık ve sevgisiyle açılmasını talep ediyorum. Zihnim ve bedenim kusursuz bir dengede. Sağlıklı ve uyumluyum. Geçmişi affediyorum ve serbest bırakıyorum.
Yaradanım tüm ihtiyaçlarımın kaynağıdır.
Şükürler Olsun

21 gün sonra kağıdınızı saklayın.

Kaynak: https://www.instagram.com/p/Cp0B5e7tz8D/  serpilciritci Instagram sayfası

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

🍀 Hematit Taşının Faydaları 🍀
🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
🍀 Anemi (kansızlık) hastalığını tedavi eder.
🍀 Böbreği sağlıklı tutar.
🍀 Hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder.
🍀 Bel soğukluğunu önler ve iyi gelir.

bilinçaltı temizliği eğitimi , bilinçaltı temizleme yöntemleri , bilinçaltı silme , bilinçaltı blokaj temizliği , bilinçaltı temizliği nedir , bilinçaltı temizleme teknikleri .

bilincalti temizligi , bilinçaltı temizleme , bilinçaltı temizliği , bilinçaltı temizleme olumlamalari , serpil ciritçi bilinçaltı temizleme , bilinçalti temizleme , 21 gün bilinçaltı temizliği .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın