Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Boyun fıtığı tedavisi bitkisel

Boyun fıtığı tedavisi bitkisel

Bu kürleri uygulayarak boyun fıtığına şifa bulun!

Boyun fıtığı tedavisi bitkisel , yaşam tarzımız, uzun saatler bilgisayar başında oturarak çalışmamız, ağır yük taşımak, vs gibi nedenlerden dolayı boyun fıtığı, genç, yaşlı hemen hemen herkeste çok sık rastlanan bir rahatsızlık haline geldi. Aşağıda vereceğimiz tarifler ile ameliyat olmadan boyun fıtığından kaynaklanan ağrılardan kısa sürede kurtulacaksınız. 

Boyun fıtığı tedavisi bitkisel - boyun fıtığı kesin çözüm - boyun fıtığı bitkisel tedavi - boyun fıtığı için bitkisel krem - boyun fıtığına ne iyi gelir evde - boyun fıtığına ne iyi gelir - boyun fıtığına bitkisel çözüm - boyun fıtığı alternatif tedavi - boyun fıtığı belirtileri
Boyun fıtığı tedavisi bitkisel

Boyun fıtığı nedir?

Öncelikle, kısaca boyun fıtığı nedir bu konuda bilgi vermek isteriz. Boyun fıtığı, boyun omurlarının arasındaki kıkırdağın omurilik kanalına doğru yer değiştirmesi sonucu oluşan hastalıktır. Omuriliğe ve kola uzanan sinirlere baskı yapar. Omurların arasında boynun hareketini sağlayan diskler, iki kemik dokunun birbirine temas etmesini engellerken aynı zamanda omurga yani kemiklerin üzerine binen yükü de azaltır.

Omurların arasında, boynun hareketlerini sağlayan diskler yer almaktadır. Diskler, içerdiği su ve kollajen yapı sayesinde omurga, yani kemiklerin üzerine binen yükü azalmaktadır. Bu diskler, aynı zamanda, iki kemik dokunun birbirine temas etmesini de engeller. Boyun yeterince korunmadığı durumlarda disk dokusu içerisindeki sıvıyı kaybeder ve sert bir hal alır ve boyun fıtığını olarak adlandırılan rahatsızlığa, ağrılara sebep olur. Disklerin içinde bulunan yumuşak yapının ya da kemiklerin doğal yapısının bozulması ile kola veya omuriliğe giden sinirlerin üzerine binen baskı hastalarda boyun fıtığı belirtilerinin başlamasına sebep oluyor. (www.bimaktuel.net)

Boyun Fıtığı Belirtileri

Boyun fıtığı, omurilik ve sinir köklerini etkileyen, en sık hayatın 30- 40’lı yaşlarda görülmeye başlayan bir hastalıktır. Boyun fıtığının belirtileri fıtığın yerine, hastalığın süresine ve ciddiyetine bağlı olarak farklılık gösterir. Boyun fıtığı belirtileri akciğer ve kalp hastalığı belirtilerinin bazıları ile benzerlik göstermektedir. Bu nedenle dikkatli olmak gerekir. Belirtileri hissettiğimiz an teşhis için mutlaka doktora gitmeliyiz. En sık karşılaşılan boyun fıtığı belirtileri ise aşağıdaki gibidir:

  • Tek taraflı olarak, kola doğru yayılan bir ağrı,
  • Parmak uçlarına doğru artan kolda ve parmaklarda uyuşma ile beraber seyreden ağrı,
  • Ağrı ile birlikte kolda kuvvet kaybı, his kaybı
  • Ele alınan cisimleri düşürmek, taşıyamamak,
  • Dengesizlik ve yürüme güçlüğü.

Boyun fıtığı tedavisi bitkisel

Boyun fıtığı bitkisel tedavi , boyun fıtığının seviyesi, şiddeti farklılıklar gösterir, doktorunuza danışarak aşağıdaki kürleri uygulamanızı tavsiye ederiz.

  1. Ardıç yağı: Boyun fıtığından kaynaklanan ağrının giderilmesinde çok etkilidir. Öncelikle, boynunuzu fön makinesi ya da elektrikli ayaklı bir soba önüne geçerek ısıtmalısınız. Sonrasında, ense kökünüzden başlayarak tüm boynunuza, ağrının olduğu yere ve çevresine sırtınıza doğru fazla bastırmadan hafif masaj yaparak ardıç yağını sürün. Sonrasında, yine aynı şekilde boynunuzu sırtınızı ısıtmalısınız, hatta sıcak bir havlu koymalısınız. Boyun fıtığının tedavisinde çok etkili olan hareketler, egzersizler var, bunları yapın. Bu işlem sabah ve akşam düzenli olarak iyileşme görülene kadar uygulanmalıdır.
  2. Acı elma yağı (adaçayı yağı) ve susam yağı: 1 tatlı kaşığı susam yağı ve yarım tatlı kaşığı adaçayı yağını karıştırın, yukarıda belirttiğimiz şekilde uygulayın
  3. At kestanesi: İçeriğinde at kestanesi olan krem jelleri yukarıda belirttiğimiz şekilde boynunuza, sırtınıza sürmelisiniz.
  4. At kuyruğu: 1 su bardağı klorsuz suyu kaynatın ve 2-3 yemek kaşığı at kuyruğu bitkisini içine atın ve 2-3 dakika kaynattıktan sonra ılınmaya bırakın. Ilındıktan sonra boyun fıtığının olduğu bÖlgeye bu kaynattığınız bitkiyi lapa halinde dıştan sürün. Suyunu da içebilirsiniz. Bu kürü haftada 2-3 defa uygulayın.ılık olarak uygulanacak.
Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Siberıan Health Uyan Nomo Masaj Kremi

UYAN NOMO KREM’ SİBİRYA’DAN GELEN SAĞLIK.  Uçucu yağlar, bitki ekstreleri ve doğal indirgeyici maddelerin oluşturduğu zengin karışım. Organik kükürt ve kondroitin cildin metabolik süreçlerini hızlandırır, doğal ekstreler ve yağlar yatıştırıcı bir etki sağlar ve rahatlık hissi kazandırır.

KİREÇLENME AĞRILARINI, BEL VE BOYUN FITIĞI AĞRILARINI
-EKLEM AĞRILARINI
-SPOR YORGUNLUKLARINI
-KAS, BOYUN TUTULMALARINI
-BEL FITIĞI AĞRILARINI
-EKLEMLERDEKİ SIVIYI DENGELER.

İçindekiler: Sibirya köknar terebentin, Papaya Maya, Karakafes ve kırmızı yabanmersini ekstraktları, Özel yağ kompleksi, Chondrotin, Organik sülfür içerir.
Uygulama: Jeli yumuşak masaj hareketleri ile vücudun problemli bölgelerine uygulayın. Maksimum verimililik en az 2 hafta boyunca , günlük kullanım sonucunda elde edilir.
5-25 °C’de güneş ışığından uzakta saklayınız. Açıldıktan sonra 6 ayda tüketiniz.Sülfat, paraben, fitalat mneral yağ ve sentetik boya içermez.

Not: Ürün gerçekten MUHTEŞEM. Boyun, bel fıtığı ve her türlü eklem ağrılarınızı sürüldükten kısa bir süre sonra gideriyor.

Sipariş için tel: 0532 547 99 57 ya da doğrudan kendiniz üye olup firmanın web sitesinden satın alabilirsiniz Satın almak için bu linke tıklayın lütfen https://tr.siberianhealth.com/tr/bc/index/?ref=2401333219

Corona virüsünden korunmak için neler yapılmalı başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

karaciğer yağlanmasına kesin çözüm başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/karaciger-yaglanmasina-kesin-cozum/

Tibet gençlik iksiri bitkisel kürlimon sarımsak kürü nasıl yapılırlimon sarımsak kürü faydalarıtıbetın genclık sırlarısarımsak limon kürü faydalarılimon sarımsak kürüsarımsak limon kürüsarımsak limon kürü neye iyi gelirsarımsak limon mucizesilimon ve sarımsak kürülimon sarımsak mucizesiTibet gençlik iksiri bitkisel kür ile kısa sürede beden ve ruh sağlığınızda mucizevi iyileşme yaşayacaksınız.

Tavsiye Yazılar

boyun fıtığı kesin çözüm , boyun fıtığı bitkisel tedavi , boyun fıtığı için bitkisel kremboyun fıtığına ne iyi gelir evde , boyun fıtığına ne iyi gelir , boyun fıtığına bitkisel çözümboyun fıtığı alternatif tedavi , boyun fıtığı belirtileri .

Boyun fıtığı tedavisi bitkiselboyun fıtığı kesin çözümboyun fıtığı bitkisel tedaviboyun fıtığı için bitkisel kremboyun fıtığına ne iyi gelir evdeboyun fıtığına ne iyi gelirboyun fıtığına bitkisel çözümboyun fıtığı alternatif tedavi boyun fıtığı belirtileri .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın