Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Florürlü Diş Macunları Hastalıklara Zemin Hazırlıyor

Florürlü Diş Macunları Hastalıklara Zemin Hazırlıyor

Neden florürsüz diş macunları kullanmalıyız ? Diş ve ağız sağlığı, toplum olarak çok ihmal ettiğimiz konulardan biri. Sağlıksız dişler, ağız enfeksiyonları, bir çok sindirim sistemi hastalıklarına, kalp ve damar hastalıklarına, diyabete ve enfeksiyon hastalıklarına zemin hazırlayan etkenlerin başında gelmektedir.

Geçen yıl bu konuda Harvard Üniversitesi‘nde yapılan bir araştırmanın sonuçları oldukça çarpıcı. Bu araştırmaya göre florürün çocukların nörolojik gelişimlerini negatif yönde etkilediği ve doğrudan içme suyuyla alınan florürün çocuklarda zeka gerilemesine neden olabileceğini ortaya koyuyor. Ayrıca florürün, epifiz bezinin salgıladığı birtakım hormon ve nörotransmiterlerin dengesini bozduğu ve bu yüzden yoğun florüre maruz kalan kişilerde davranış bozukluklarına rastlanabildiği belirtiliyor.

florürsüz diş macunları
florürsüz diş macunları

Florürün Zararları

  • Florürün vücutta birikme özelliği var. Özellikle, beyinde ve kemiklerde birikiyor, toksikasyona neden olabiliyor. Bu durumda, depresyon, stres, kalp, damar ve kemik hastalıkları başta olmak üzere birçok hastalığa zemin hazırlıyor.
  • Florür beyinde biriktiği zaman, davranış bozukluklarına, IQ düşüklüklerine yol açabiliyor.
  • Tiroid hormonunda azalmaya sebep olabiliyor.
  • Florür kemiklerde biriktiği zaman, “skeletal florozis” adı verilen romatizma benzeri bir hastalığa neden olabilir. 
  • Florürün bilinen diğer zararlarının ise kurşun emiliminde artma, kolajen yapısında bozulma, hiperaktivite veya letarji, kas hastalıkları, kemik kırıkları, kemik kanseri, genetik hasar, tümör ve kanser eğilimi, sperm hasarı ve doğurganlıkta azalma olduğu kaydediliyor. 

 

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kadim kozmik bitkilerin enerjilerinin tezahürü ile siz de bolluk bereket içerisinde bir hayat yaşamak ister misiniz? Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 150 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit Taşının Faydaları 

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
🍀 Anemi (kansızlık) hastalığını tedavi eder.
🍀 Böbreği sağlıklı tutar.
🍀 Hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder.
🍀 Bel soğukluğunu önler ve iyi gelir.

Tavsiye Yazılar

Not: Diş ağrısını ne keser başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/dis-agrisini-ne-keser/

 

florürsüz diş macunları , Siberian diş macunu , florürsüz diş macunu , florürsüz diş macunu markaları , sensitive florürsüz diş macunu , colgate florürsüz diş macunu , diş macunu florürsüz , florür içermeyen diş macunu markaları .

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın