Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Depresyona en iyi gelen bitki

Depresyona en iyi gelen bitki

Depresyona en iyi gelen bitkiaşağıda vereceğimiz içecek tarifi mucize bir şekilde depresyonun tedavisinde birçok ilaçlardan çok daha etkili olmakta ve kısa sürede depresyondan çıkmanıza yardımcı olmaktadır. Bu dünya hayatı geçici, atalarımızı bir düşünelim, 90 senede 100 sene de yaşasa ahirete intikal ediyor. Maalesef, bu dünya hayatı kalıcı gibi kendimizi hırsa ihtirasa kaptırıyoruz, insanları kırıyor, haksızlık yapıyoruz. Ya da İlahi Yaratılış gayemizi unutup sadece bu dünyada hayatı için çalışıp didiniyoruz. Yaratılış gayemizi anlayıp ona uygun yaşasak, bu dünyanın bir imtihan dünyası olduğunun bilincinde olsak depresyona girme ihtimalimiz çok çok az olur.

depresyon için bitki çaylarıdepresyondan kurtulmadepresyon çayıdepresyon nasıl geçerdepresyona en iyi gelen şeydepresyon hastalığına ne iyi gelirdepresyona iyi gelen içeceklerdepresyondan çıkmanın yolları .

Depresyona en iyi gelen bitki - depresyon için bitki çayları - depresyondan kurtulma - depresyon çayı - depresyon nasıl geçer , depresyona en iyi gelen şey - depresyon hastalığına ne iyi gelir - depresyona iyi gelen içecekler - depresyondan çıkmanın yolları
Depresyona en iyi gelen bitki

Zerdeçalın, sağlık açısından çeşitli faydaları olan, inanılmaz sağlıklı bir baharat olduğu artık hemen hemen herkes tarafında bilinmekte ve kabul edilmektedir. Zerdeçal, antioksidan, iltihaplanmayı giderici, kanseri önleyici, kanser hücrelerini öldüren, anti-bakteriyel, virüsler ile mücadele eden maddelere sahiptir.

Zerdeçal, beyin sağlığı için de mükemmel faydalı bir besindir. Zerdeçalın, depresyon tedavisinde de birçok bilinen tıbbi ilaçlardan çok daha güçlü olduğu yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıkarılmıştır. Bu araştırmalarda, depresyon ilacı olarak kullanılan Prozac’ın aktif maddesi olan fluoxetine’nin ile eşdeğer etkiye sahip maddenin curcumin adı verilen bir maddenin de zerdeçal içerisinde olduğu tespit edilmiştir. Üstelik, yan etkisi de bulunmamaktadır. (Also, Dr. Ajay Goel, Baylor Research Institute and Charles A Sammons Cancer Center, Baylor University Medical Center and study co-author, claimed: “It is a novel and surprising application for this natural medicine.) (www.bimaktuel.net)

 Ayrıca, kalp rahatsızlıkları riskini de azaltmaktadır.

Depresyon içerisinde olan kişilerin beyinlerinde yüksek sevilerde iltihaplanma olduğu tespit edilmektedir. Depresyonda olan kişilerde beyin hücrelerinin yenilenmesi azalmaktadır. Zerdeçal içerisindeki curcumin aktif maddesi iltihap giderici ve hücre yenilenmesini tetikleyici etkiye sahiptir.

Yapılan çeşitli araştırmalarda düzenli olarak zerdeçal kullanımı vücuttaki iltihaplanmayı önlediğini ortaya çıkarmıştır. Aşağıda vereceğimiz zerdeçallı limonata tarifi depresyonun giderilmesinde mükemmel etkilidir.

Kaynaklar ve referanslar:
www.cuisineandhealth.com — Original Article Source
www.homehealthyrecipes.com
myhealthylifeguide.com

Depresyona en iyi gelen bitki , içecek tarifi

Malzemeler:

  • 1 tatlı kaşığı toz zerdeçal (mümkünse taze öğütülmüş),
  • 1 yemek kaşığı organik bal ya da akaağaç şurubu,
  • 1,5 limon suyu
  • 4 bardak arıtılmış ya da canlı su
  • 1 adet kan portakalı suyu

Hazırlanışı:

Cam bir sürahinin içerisini tüm malzemeleri koyun ve karıştırın. İlk sabah aç karna olmak üzere 4’e bölerek bu karışımı içebilirsiniz. (Sabah, öğlen, ikindi, akşam) Bu kürü 21 gün boyunca ara vermeden uygulayın. Her gün taze olarak hazırlanmalı.“İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi” kitabı+kişiye özel hazırlanıp yazarımız tarafından kozmik bolluk bereket şifa enerji frekansları ile kodlanan ametist taşı bileklik kargo dahil 90 TL. Kredi kartı ile satın almak için aşağıdaki satın al butonunu tıklayın.

SATIN AL

Kapıda nakit ödeme sistemi ile sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp).  ametist erkek bileklik  , ametist bileklik bayan , bu bileklik hem erkeklerin, hem de bayanların kullanımı için uygundur.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Not: Ametist doğal taş bileklik faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/ametist-dogal-tas-bileklik-faydalari/

Kaynaklar ve referanslar:
www.cuisineandhealth.com — Original Article Source
www.homehealthyrecipes.com
myhealthylifeguide.com

depresyondan kurtulmak için neler yapmalı , ilaçsız depresyondan kurtulma yolları , depresyondan kurtulmak için şifalı bitkiler , depresyona iyi gelen şeyler , depresyona ne iyi gelir bitkisel .

depresyon için bitki çaylarıdepresyondan kurtulmadepresyon çayıdepresyon nasıl geçerdepresyona en iyi gelen şeydepresyon hastalığına ne iyi gelirdepresyona iyi gelen içeceklerdepresyondan çıkmanın yolları

Hakkında admin