Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Depresyona en iyi gelen bitki

Depresyona en iyi gelen bitki

Depresyona en iyi gelen bitkiaşağıda vereceğimiz içecek tarifi mucize bir şekilde depresyonun tedavisinde birçok ilaçlardan çok daha etkili olmakta ve kısa sürede depresyondan çıkmanıza yardımcı olmaktadır. Bu dünya hayatı geçici, atalarımızı bir düşünelim, 90 senede 100 sene de yaşasa ahirete intikal ediyor. Maalesef, bu dünya hayatı kalıcı gibi kendimizi hırsa ihtirasa kaptırıyoruz, insanları kırıyor, haksızlık yapıyoruz. Ya da İlahi Yaratılış gayemizi unutup sadece bu dünyada hayatı için çalışıp didiniyoruz. Yaratılış gayemizi anlayıp ona uygun yaşasak, bu dünyanın bir imtihan dünyası olduğunun bilincinde olsak depresyona girme ihtimalimiz çok çok az olur.

Depresyona en iyi gelen bitki - depresyon için bitki çayları - depresyondan kurtulma - depresyon çayı - depresyon nasıl geçer , depresyona en iyi gelen şey - depresyon hastalığına ne iyi gelir - depresyona iyi gelen içecekler - depresyondan çıkmanın yolları
Depresyona en iyi gelen bitki

Zerdeçalın, sağlık açısından çeşitli faydaları olan, inanılmaz sağlıklı bir baharat olduğu artık hemen hemen herkes tarafında bilinmekte ve kabul edilmektedir. Zerdeçal, antioksidan, iltihaplanmayı giderici, kanseri önleyici, kanser hücrelerini öldüren, anti-bakteriyel, virüsler ile mücadele eden maddelere sahiptir.

Zerdeçal, beyin sağlığı için de mükemmel faydalı bir besindir. Zerdeçalın, depresyon tedavisinde de birçok bilinen tıbbi ilaçlardan çok daha güçlü olduğu yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıkarılmıştır. Bu araştırmalarda, depresyon ilacı olarak kullanılan Prozac’ın aktif maddesi olan fluoxetine’nin ile eşdeğer etkiye sahip maddenin curcumin adı verilen bir maddenin de zerdeçal içerisinde olduğu tespit edilmiştir. Üstelik, yan etkisi de bulunmamaktadır. (Also, Dr. Ajay Goel, Baylor Research Institute and Charles A Sammons Cancer Center, Baylor University Medical Center and study co-author, claimed: “It is a novel and surprising application for this natural medicine.) (www.bimaktuel.net)

 Ayrıca, kalp rahatsızlıkları riskini de azaltmaktadır.

Depresyon içerisinde olan kişilerin beyinlerinde yüksek sevilerde iltihaplanma olduğu tespit edilmektedir. Depresyonda olan kişilerde beyin hücrelerinin yenilenmesi azalmaktadır. Zerdeçal içerisindeki curcumin aktif maddesi iltihap giderici ve hücre yenilenmesini tetikleyici etkiye sahiptir.

Yapılan çeşitli araştırmalarda düzenli olarak zerdeçal kullanımı vücuttaki iltihaplanmayı önlediğini ortaya çıkarmıştır. Aşağıda vereceğimiz zerdeçallı limonata tarifi depresyonun giderilmesinde mükemmel etkilidir.

Kaynaklar ve referanslar:
www.cuisineandhealth.com — Original Article Source
www.homehealthyrecipes.com
myhealthylifeguide.com

Depresyona en iyi gelen bitki, içecek tarifi

Malzemeler:

  • 1 tatlı kaşığı toz zerdeçal (mümkünse taze öğütülmüş),
  • 1 yemek kaşığı organik bal ya da akaağaç şurubu,
  • 1,5 limon suyu
  • 4 bardak arıtılmış ya da canlı su
  • 1 adet kan portakalı suyu

Hazırlanışı:

Cam bir sürahinin içerisini tüm malzemeleri koyun ve karıştırın. İlk sabah aç karna olmak üzere 4’e bölerek bu karışımı içebilirsiniz. (Sabah, öğlen, ikindi, akşam) Bu kürü 21 gün boyunca ara vermeden uygulayın. Her gün taze olarak hazırlanmalı.

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

🍀 Hematit Taşının Faydaları 🍀
🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
🍀 Anemi (kansızlık) hastalığını tedavi eder.
🍀 Böbreği sağlıklı tutar.
🍀 Hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder.
🍀 Bel soğukluğunu önler ve iyi gelir.

Corona virüsünden korunmak için neler yapılmalı başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

karaciğer yağlanmasına kesin çözüm başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/karaciger-yaglanmasina-kesin-cozum/

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Not: Ametist doğal taş bileklik faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/ametist-dogal-tas-bileklik-faydalari/

Kaynaklar ve referanslar:
www.cuisineandhealth.com — Original Article Source
www.homehealthyrecipes.com
myhealthylifeguide.com

ilaçsız depresyondan kurtulma yolları , depresyona iyi gelen bitkiler , depresyona en iyi gelen şey , depresyondan kurtulma , depresyondan kurtulma yolları , depresyona iyi gelen yiyecekler , ağır depresyona iyi gelen bitkiler

anhedoni den kurtulma , depresyondan kurtulmanın doğal yolları , depresyona iyi gelen bitki çayları , depresyona iyi gelen bitki , depresyona iyi gelen çaylar , bitkisel depresyon ilaçları isimleri . bunalımdan çıkmanın yolları , depresyona iyi gelen bitkiler saraçoğlu , depresyondan çıkmanın yolları , bitkisel depresyon şurubu , depresyon bitkisel tedavi , depresyona ne iyi gelir .

depresyon için bitki çaylarıdepresyondan kurtulma , depresyon çayı , depresyon nasıl geçerdepresyona en iyi gelen şey , depresyon hastalığına ne iyi gelir , depresyona iyi gelen içeceklerdepresyondan çıkmanın yolları .

depresyondan kurtulmak için neler yapmalı , ilaçsız depresyondan kurtulma yolları , depresyondan kurtulmak için şifalı bitkiler , depresyona iyi gelen şeyler , depresyona ne iyi gelir bitkisel .

depresyon için bitki çaylarıdepresyondan kurtulmadepresyon çayıdepresyon nasıl geçerdepresyona en iyi gelen şeydepresyon hastalığına ne iyi gelirdepresyona iyi gelen içeceklerdepresyondan çıkmanın yolları

Hakkında admin

× Mesaj atın