Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Sakinleştirici çaylar , mutluluk veren bitki çayları

Sakinleştirici çaylar , mutluluk veren bitki çayları

Sakinleştirici çaylar , mutluluk veren bitki çaylarıRahatlatıcı,  bitki çayı tarifleri . Günümüzün en önemli sorunlarından biri stres ve sonrasında ortaya çıkan depresyon. İnsanlar birbirlerine karşı inanılmaz sabırsız, inanılmaz saygısız ve kaba. Ölümlü olduklarını unutup hiç ölmeyecekmiş gibi birbirlerini kırıyorlar. Stresin en önemli nedeni olarak ağır çalışma koşulları ve maddi sıkıntılar gösteriliyor. Doğrudur, ağır çalışma koşulları, maddi sıkıntılar aile içi problemlerin ortaya çıkmasına sebep oluyor. Bu durum da, bir süre sonra insanları strese ve depresyona sürüklüyor. Diğer taraftan bakıyorsunuz, her türlü maddi imkana sahip insanlar da stres altında, depresyonda. Yaşadığımız stresin, depresyonun temelinde yediklerimiz, içtiklerimiz geliyor. Doğru beslenme ve uygulayacağımız mutluluk kürleri ile hayatımızdan stresi ve depresyonu atabiliriz. 

Sakinleştirici çaylar , mutluluk veren bitki çayları
Sakinleştirici çaylar , mutluluk veren bitki çayları

Mutluluk bağırsakta başlar

Vücudumuzda üretilen hormonların üretim talimatı beyin tarafından verilir. Depresyonu tetikleyen stres hormonunun üretilme emrini de beyin verir. Beynimizin kimyası psikolojik durumumuzu belirleyen en önemli faktördür. Vücudumuzdaki tüm hücreler ve organlar birbirleriyle iletişim halindedir. Günümüzde yapılan çeşitli araştırmalarda bağırsaklarımızdaki faydalı bakterilerin duygusal durumumuzu etkilediği ortaya çıkarılmıştır. Bu araştırmalar ışığında çoğu depresyon vakasında sorunun bağırsaklarda yaşanan sorunlardan kaynaklandığını söyleyebiliriz.

Yanlış beslenme sonucu, bağırsaklarımızdaki faydalı bakteriler zarar görür. Bunun sonucunda bağışıklık sistemimizden metabolizmaya kadar birçok yaşamsal mekanizma zarar görür. Beynin mutluluk, endişe gibi duyguları kontrol eden bölümüne yanlış sinyaller gider. Bağırsaklarımızda yeteri kadar iyi bakteri yoksa kendimizi mutsuz, huzursuz, stresli hissederiz, depresyona girme olasılığımız artar.

Sakinleştirici çaylar , mutluluk veren bitki çayları

Aşağıda tariflerini vereceğimiz sakinleştirici çaylar , mutluluk veren bitki çayları ile gün boyu kendinizi sakin, huzurlu, mutlu hissetmeniz mümkün.

Mutluluk veren bitki çayları 1 (Ümit Aktaş)

Malzemeler

  • 1 çay kaşığı biberiye
  • 1 çay kaşığı yeşil çay
  • 1 çay kaşığı lavanta

Hazırlanışı

Bitkileri porselen ya da cam bir bardağa koyun. Üstüne kaynar su ekledikten sonra ağzını kapatın. 5 dakika demlendikten sonra için. Günde 3 bardak içebilirsiniz.

Mutluluk veren bitki çayları 2 (Ümit Aktaş)

Malzemeler

  • 1 çay kaşığı lavanta
  • 1 çay kaşığı anason
  • 1 çay kaşığı papatya

Hazırlanışı

Bitkileri porselen ya da cam bir bardağa koyun. Üstüne kaynar 1 bardak su ekledikten sonra ağzını kapatın. 3 dakika demlendikten sonra için. Günde 4 bardak içebilirsiniz.

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Not: Ametist doğal taş bileklik faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/ametist-dogal-tas-bileklik-faydalari/

Tavsiye Yazılar

sakinleştirici bitki çaylarırahatlatan bitki çaylarıdepresyona iyi gelen bitki çaylarısakinleştirici bitki çayları hangileridirmutluluk veren bitki çayları .

ümit aktaş mutluluk kürleristrese ne iyi gelirruh sağlığına iyi gelen bitki çaylarıstrese iyi gelen bitki çaylarırahatlatıcı bitki çayları .

Sakinleştirici çaylar , mutluluk veren bitki çayları ile sağlıklı, huzurlu bir hayat yaşayabilirsiniz

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın