Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Depresyon bitkisel tedavi İbrahim Saraçoğlu

Depresyon bitkisel tedavi İbrahim Saraçoğlu

Depresyon bitkisel tedavi İbrahim Saraçoğlu , insanoğlu dünyaya mükemmel planlanmış bir organizma olarak geliyor. Maalesef, yetişmiş olduğumuz aile, çevre, yaşam koşulları, vs. çeşitli dış etkenlerin etkisi ile yaratılış fıtratına uygun yaşamıyor. Ailemizden ve çevremizden gördüğümüz şekilde yeme-içme alışkanlıkları, yaşam tarzı ediniyor, zihin yapımız, düşüncelerimiz, olaylara bakış açımız, algılamalarımız, hep bu etkenlere göre şekilleniyor. Yaratılış gayemize uygun yaşamayı bırakın, yaratılış gayemizin ne olduğunu bilmeden maddi hedeflere ulaşma peşinde koşturup duruyoruz. Başta istek gibi görünen şeyleri zamanla kafamızda şartlandırıp ihtiyaç haline getiriyoruz. Bu maddi isteklerimize ulaşınca mutlu olacağımızı sanıyoruz ama maalesef isteklerimize ulaşınca geçici bir sevinç, sonrasında yine tatminsizlik. 

Depresyon bitkisel tedavi İbrahim Saraçoğlu - depresyona iyi gelen bitkiler ibrahim saraçoğlu - depresyon bitkisel tedavisi saraçoğlu - ibrahim saraçoğlu depresyon bitkisel çözüm - ibrahim saraçoğlu depresyon ve panik atak kürü

Depresyonun tabi ki sebepleri yukarıda anlattıklarımızın dışında çeşitli fiziksel rahatsızlıklar olabilir. Burada anlatmaya çalıştığımız bilinçaltımıza kaydettiğimiz yanlış kodlamalar nedeni insanlık onuruna yakışır ve yaratılış gayemize uygun yaşamamaktan kaynaklanan psikolojik nedenler. Zararın neresinden dönersek dönelim kardır. Yaratılış gayemizi sorgulayıp ona uygun bir yaşam tarzı ve beslenme alışkanlıkları geliştirmeliyiz.  Doğduğumuz andan itibaren yaşadıklarımız bilinçaltımıza kaydediliyor. Bu kayıtlara göre hayatımız şekilleniyor. Farkındalık oluştuktan sonra da maalesef kafamızdaki ön yargılarımızı birden atamıyoruz. Bu noktada yapılması gereken bilinçaltına yerleşmiş olan olumsuz kayıtları olumlu kayıtlar ile değiştirmektir.

Depresyon bitkisel tedavi İbrahim Saraçoğlu 1

ibrahim saraçoğlu depresyona iyi gelen bitkiler , başında sarıkantaron otu gelmektedir. Depresyonun tedavisinde oldukça etkilidir.

Sarıkantaron

Malzemeler

 • 1 tatlı kaşığı sarıkantaron otu
 • 1 su bardağı su

Hazırlanışı

 • 1 bardak suyu kaynatın. Kaynamakta olan suyun içerisine 1 tatlı kaşığı kantaron otunu koyup 5 dakika daha kaynatın. Ilıyınca günde 1 defa öğle yemeğinden önce için. Eğer, öğlen yemek yemiyorsanız. Sabah kahvaltısından yarım saat önce için. 
 • Bu küre 15 gün boyunca devam edin. 5 gün ara verdikten sonra tekrar 15 gün boyunca aynı şekilde küre devam edin.

İkinci Kür

Kediotu

kedi otu faydaları ibrahim saraçoğlu , depresyonun tedavisinde oldukça faydalıdır.

Malzemeler

 • 1 tatlı kaşığı kediotu
 • 1 su bardağı su

Hazırlanışı

 • 1 bardak suyu kaynatın,
 • Kaynamış suyun içerisine 1 tatlı kaşığı kediotu atıp 5 dakika bekletin, kaynatmayın,
 • 5 dakika sonunda süzün, ılıyınca akşam yemeklerinden 2 saat sonra için,
 • Bu küre 30 gün boyunca devam edin.

HAYATINIZDAKİ DEĞİŞİKLİKLERİ ŞAŞKINLIKLA İZLEYECEKSİNİZ!

KALBİN SİMYASI: Türkiye’de ve dünyada çok satan kitaplar listesinde yer alan, sonradan Müslüman olan Amerikalı yazar Hamza Yusuf’un muhteşem bir kitabı. “Manevî Yaralara Çare Bulmak” konusunda sizlere rehber olacak, baş ucu niteliğinde, her bireye lazım olan bir kitap. Kendisi de önemli bir âlim olan İmam Mevlüd’ün manzum eserinden yola çıkarak, kalbin manevî hastalıklarını teşhis edip bu hastalıklara Kur’ân, gelenek ve ilim eksenli sürdürülebilir tedavi yöntemleri öneriyor.
Sadece arayan ilk 50 kişiye “Kalbin Simyası” kitabı ve “Havlit bileklik” online alışverişlerde kargo dahil 70 TL. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)
Kredi kartı ile satın almak için tıklayın: https://shopier.com/2735002

Havlit Taşı Faydaları:

💎Strese iyi gelir,
💎Son derece sakinleştirici, dinlendirici ve huzur verici bir enerji yayar.
💎Aşırı eleştirel ifadeleri ve davranışları, stresi, öfkeyi, kabalığı azaltır, yumuşatır.
💎Karakterimizdeki sivrilikleri yumuşatır, ılımlı ve uyumlu olmamızı sağlar.
💎Kişinin kendisiyle barışık olmasını sağlar.
💎Uykusuzluk problemlerine iyi gelir.
💎Denge ve uyum sağlar.
💎Kişideki bencilliği, bencilce davranışları giderir.
💎Çalkantılı duyguları ve düşünceleri sakinleştirir, gerilimi azaltır,
💎Güven, ümit ve disiplini artırır.
💎Duyguları açıklamak için cesaret verir.
💎Kanı temizler.
💎Hafızayı güçlendirir.
💎Hormonal sistemi düzenler
💎Kalp problemleri tedavisinde yararlıdır.
💎Diş ve kemik (iskelet) sistemindeki kalsiyum seviyesini dengeler, böylelikle diş ve iskelet sistemi rahatsızlıklarını giderir. Bu nedenle hamile kadınların ve bebek emziren annelerin kullanması önerilir.
💎Kırık ya da çıkık kemiklerde kolay iyileşme sağlar. 
Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

www.hezarfenyayinlari.com

Not: Bronzit taşının faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/bronzit-tasinin-faydalari/

 

 

Depresyona en iyi gelen bitki içecek tarifi başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/depresyona-en-iyi-gelen-bitki/

Ruhumuza ve bedenimize şifa olacak “İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi” kitabını mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. www.hezarfenyayinlari.com

depresyon bitkisel tedavi , kedi otu ibrahim saraçoğlu , kedi otu faydaları ibrahim saraçoğlu , ibrahim saraçoğlu depresyon kürü , depresyona bitkisel çözüm , sarı kantaron ibrahim saraçoğlu .

depresyona bitkisel çözümibrahim saracoglu depresyon kurleridepresyonun bitkisel tedavisidepresyon için bitkisel tedaviibrahim saraçoğlu depresyona iyi gelen bitkileribrahim saraçoğlu depresyon kürü .

Depresyon bitkisel tedavi İbrahim Saraçoğludepresyona iyi gelen bitkiler ibrahim saraçoğludepresyon bitkisel tedavisi saraçoğluibrahim saraçoğlu depresyon bitkisel çözümibrahim saraçoğlu depresyon ve panik atak kürü .

Hakkında admin

Bir yorum

 1. Allah razı olsun. Yeni içmeye başladım, çok faydasını görüyorum. Bunu da okuyun mutlakahttps://www.hayatvesaglik.net/depresyonu-bitiren-dua/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir