Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Depresyon bitkisel tedavi İbrahim Saraçoğlu

Depresyon bitkisel tedavi İbrahim Saraçoğlu

Depresyon bitkisel tedavi İbrahim Saraçoğlu , insanoğlu dünyaya mükemmel planlanmış bir organizma olarak geliyor. Maalesef, yetişmiş olduğumuz aile, çevre, yaşam koşulları, vs. çeşitli dış etkenlerin etkisi ile yaratılış fıtratına uygun yaşamıyor. Çevremizden ve ailemizden gördüğümüz şekilde yeme-içme alışkanlıkları, yaşam tarzı ediniyor, zihin yapımız, düşüncelerimiz, olaylara bakış açımız, algılamalarımız, hep bu etkenlere göre şekilleniyor. Yaratılış gayemize uygun yaşamayı bırakın, yaratılış gayemizin ne olduğunu bilmeden maddi hedeflere ulaşma peşinde koşturup duruyoruz. İlk başlarda, istek gibi görünen şeyleri zamanla kafamızda şartlandırıp ihtiyaç haline getiriyoruz. Bu maddi isteklerimize ulaşınca mutlu olacağımızı sanıyoruz ama maalesef isteklerimize ulaşınca geçici bir sevinç, sonrasında yine tatminsizlik. 

Depresyon bitkisel tedavi İbrahim Saraçoğlu - depresyona iyi gelen bitkiler ibrahim saraçoğlu - depresyon bitkisel tedavisi saraçoğlu - ibrahim saraçoğlu depresyon bitkisel çözüm - ibrahim saraçoğlu depresyon ve panik atak kürü

Depresyonun tabi ki sebepleri yukarıda anlattıklarımızın dışında çeşitli fiziksel rahatsızlıklar olabilir. Burada anlatmaya çalıştığımız bilinçaltımıza kaydettiğimiz yanlış kodlamalar nedeni insanlık onuruna yakışır ve yaratılış gayemize uygun yaşamamaktan kaynaklanan psikolojik nedenler. Zararın neresinden dönersek dönelim kardır. Yaratılış gayemizi sorgulayıp ona uygun bir yaşam tarzı ve beslenme alışkanlıkları geliştirmeliyiz.  Doğduğumuz andan itibaren yaşadıklarımız bilinçaltımıza kaydediliyor. Bu kayıtlara göre hayatımız şekilleniyor. Farkındalık oluştuktan sonra da maalesef kafamızdaki ön yargılarımızı birden atamıyoruz. Bu noktada yapılması gereken bilinçaltına yerleşmiş olan olumsuz kayıtları olumlu kayıtlar ile değiştirmektir.

Depresyon bitkisel tedavi İbrahim Saraçoğlu 1

ibrahim saraçoğlu depresyona iyi gelen bitkiler , başında sarıkantaron otu gelmektedir. Depresyonun tedavisinde oldukça etkilidir.

Sarıkantaron

Malzemeler

 • 1 tatlı kaşığı sarıkantaron otu
 • 1 su bardağı su

Hazırlanışı

 • 1 bardak suyu kaynatın. Kaynamakta olan suyun içerisine 1 tatlı kaşığı kantaron otunu koyup 5 dakika daha kaynatın. Ilıyınca günde 1 defa öğle yemeğinden önce için. Eğer, öğlen yemek yemiyorsanız. Sabah kahvaltısından yarım saat önce için. 
 • Bu küre 15 gün boyunca devam edin. 5 gün ara verdikten sonra tekrar 15 gün boyunca aynı şekilde küre devam edin.

İkinci Kür

Kediotu

kedi otu faydaları ibrahim saraçoğlu , depresyonun tedavisinde oldukça faydalıdır.

Malzemeler

 • 1 tatlı kaşığı kediotu
 • 1 su bardağı su

Hazırlanışı

 • 1 bardak suyu kaynatın,
 • Kaynamış suyun içerisine 1 tatlı kaşığı kediotu atıp 5 dakika bekletin, kaynatmayın,
 • 5 dakika sonunda süzün, ılıyınca akşam yemeklerinden 2 saat sonra için,
 • Bu küre 30 gün boyunca devam edin.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/


Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tavsiye yazılar

Depresyona en iyi gelen bitki içecek tarifi başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/depresyona-en-iyi-gelen-bitki/

Ruhumuza ve bedenimize şifa olacak “İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi” kitabını mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. www.hezarfenyayinlari.com

depresyon bitkisel tedavi , kedi otu ibrahim saraçoğlu , kedi otu faydaları ibrahim saraçoğlu , ibrahim saraçoğlu depresyon kürü , depresyona bitkisel çözüm , sarı kantaron ibrahim saraçoğlu .

depresyona bitkisel çözümibrahim saracoglu depresyon kurleridepresyonun bitkisel tedavisidepresyon için bitkisel tedaviibrahim saraçoğlu depresyona iyi gelen bitkileribrahim saraçoğlu depresyon kürü .

Depresyon bitkisel tedavi İbrahim Saraçoğludepresyona iyi gelen bitkiler ibrahim saraçoğludepresyon bitkisel tedavisi saraçoğluibrahim saraçoğlu depresyon bitkisel çözümibrahim saraçoğlu depresyon ve panik atak kürü .

Hakkında admin

Bir yorum

 1. Allah razı olsun. Yeni içmeye başladım, çok faydasını görüyorum. Bunu da okuyun mutlakahttps://www.hayatvesaglik.net/depresyonu-bitiren-dua/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın