Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Boğaz çakrası nasıl açılır

Boğaz çakrası nasıl açılır

Boğaz çakrası nasıl açılır , boğaz çakrası beşinci çakramızdır, tiroid bezlerine paralel bir konumda boğazımızın  tam ortasında bulunur. Boğaz çakramız kendimizi ifade etmek, iletişim ve kişisel ihtiyaçlar için sorumluluk almakla ilgilidir. Fiziksel olarak iletişim, duygusal olarak bağımsızlık, zihinsel olarak akıcı düşünme ve ruhsal olarak güvenlik duygusu konularını yönetmektedir. İnsanlar ile ilişkilerinde başarılı olan kişilerin, spiker veya sunucuların, öğretmenlerin boğaz çakrasının dengede olduğu görülür. Bu tür kişilere baktığınızda genellikle sözel olarak düşüncelerini çok iyi aktarabilen, hitabeti güçlü, ikna edebilen, özgüven sahibi kişiler oldukları gözlemlenmektedir. 

Öyle anlar olur ki, söylemek istediklerimizi söyleyemediğimiz, düşüncelerimizi ifade etme fırsatımız olmadığı durumlarda adeta boğazımız düğümlenir. Bu şekilde söyleyemediğimiz her şey boğaz çakramızı olumsuz olarak etkiler ve zaman içerisinde çakramızın tıkanmasına sebep olur. Benzer şekilde yaşamak istediğimiz hayat tarzını yaşayamamamız, evimizin, arabamızın stilimizi yansıtmaması veya düşünce tarzımızı geliştiremememiz boğaz çakrasındaki dengesizliklere neden olabilir.

Boğaz çakrası nasıl açılır
Boğaz çakrası nasıl açılır

Vücudumuzdaki çakralarımızın tıkalı olması, dengede olmaması durumunda, vücudumuzdaki enerji akışı düzgün olmamakta, ruh ve beden sağlığımız olumsuz etkilenmektedir. Çakralarımızı aktive etme ve dengelemeye başladıkça, vücudumuzun içerisindeki enerji akışı düzenlenir, üzerimizde oluşan tıkanıklıklar kalkarak, özgüvenimiz yükselir ve Allah’ın izni ile iç huzurumuza kavuşmuş oluruz.

Boğaz çakrasının rengi mavi, mantrası “HAAAM”dır

Boğaz çakra durumları

Boğaz çakrasının az çalışması durumunda: Kişi kendini ifade etmekte zorlanır, düşüncelerini söyleyemez, içine atar. Özsaygı düşüklüğü, kişisel sorumluluklardan kaçma, asosyallik, bu çakranın az çalışmalarının göstergelerindendir.

Boğaz çakrasının çok çalışması durumunda: Kişi gereksiz yere ve çok fazla kendi hakkında konuşur, toplum içinde diğer insanların kendisine odaklanmasını  ister. Sürekli konuşarak ya da davranışları ile bir şekilde odağın kendi üzerinde toplanmasını başarır. Bu tür kişiler içinden geçen her şeyi filitre etmeden, düşünmeden söyleyebilir.

Boğaz çakrasının dengesizliği durumunda: Kendine güven, asosyallik, gevezelik, sorumluluktan kaçma, yalan söyleme alışkanlığı, ifade bozuklukları gibi davranış şekilleri boğaz çakrasının dengesizliğinden olabilir.

Boğaz çakrasının dengeli çalıştığı durumda: Kişi dengeli bir duygusal yaşama sahiptir. Boğaz çakrası aktif olan kişiler, kendini rahatça ifade edebilen, kendine güveni olan, gerektiği yerde gerektiği şekilde davranan ve konuşan, kendi tarzına sahip, kişisel sorumluluklarını bilen, dinlemeyi ve gerektiği zaman konuşmayı bilen insanlardır.

Boğaz çakrası nasıl açılır

Eterik Yağ Terapisi : Boğaz çakrasının olduğu bölgeye sabah kalktığımız zaman lavanta, nane, papatya, ekinezya, kişniş gibi bitki özlü yağlar ile 30 saniye kadar hafifçe masaj yapmak, boğaz çakrasını etkinleştirmeyi destekleyecektir.

Şifa Taşı Terapisi : Aquamarin, turkuaz, kalsedon gibi taşlar vücudumuza değecek şekilde kolye, bileklik olarak taşınabilir.

Meditasyon:

  • Aşağıdaki şekildeki dizlerinizin üzerine oturun.

  • Aşağıdaki resimde görüldüğü şekilde baş parmaklarınız hariç diğer parmaklarınızı içeriden birbirine kenetleyin. Baş parmaklarınızın uçları birbirine dokunsun ve bunları biraz yukarı kaldırın.

 

  • Boğazınızın alt bölümünde yer alan boğaz çakranızın temsil ettiği bölgeye zihninizde odaklan.

  • Alçak sesle fakat net, anlaşılır bir şekilde “HAAAM” kelimesini tekrarlayın. Bu esnada rahat-relax olunmalı, boğaz çakra nedir, boğaz çakrasının önemi ve dengede olduğunda hayatımızı nasıl etkilemesi gerektiği düşünülmeli.
  • Yaklaşık 5-10 dakika, tamamen rahatlayana, zihniniz berraklaşana, susana kadar bu meditasyona devam edin.
  • Bu meditasyon günün aynı saatlerinde sessiz bir ortamda yapılmalıdır. Sabah namazı sonrası en uygun vakittir.
Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tavsiye yazılar

Bağışıklık Sistemini Güçlendiren, Yorgunluk ve Grip Savar MÜTHİŞ BİR ÜRÜN

SIBERIAN NOVAMIN TAKVİYE EDİCİ GIDA VE VİTAMİN KOMPLEKSİ

65 ülkede ürünleri satılan, dünyaca ünlü, SIBERIAN WELLNESS firmasından MUCİZEVİ bir ürün.
Ürün 23 yıllık klinik araştırmalar sonucunda Rus bilim adamı Vladimir Nikolaevich tarafından geliştirilmiştir.
2015 yılında ürün Profesör T. S. Morozkina tarafından tekrar güncellenmiştir.
🌍 Tüm vücutta şekli değişmiş bozulmuş hücreleri onarır ve yoğun A, E, C vitaminleri içerir.
🌍 Bağışıklık sistemini güçlendirir.
🌍 Kronik yorgunluğa iyi gelir.
🌍 Grip ve soğuk algınlığına karşı vücut direncini arttırır, hastalık durumunda hızlı iyileşme sağlar.
🌍 Enfeksiyonların vücuda girmesini engeller.
🌍 Güçlü antioksidan özelliği ile kanserden korur, yaşlanmayı önler.
🌍 Mide ve onikiparmak bağırsağı ülserinin önlenmesinde etkilidir.
🌍 Kalp sağlığını korur.
🌍 Sporcuların kaslarını daha iyi performans sunması için uyarır.
🌍 Nörolojik rahatsızlıkları olanlara rahatlatıcı etki yapar.
🌍 Göz ve merkezi sinir sisteminin fonksiyonlarının destekler.
🌍 Sindirimi destekler.
🌍 Kaslarda hücre hasarlarını onarır.
🌍 Egzersiz esnasında yağ yakımı arttırarak zayıflamayı hızlandırır.
🌍 Kemoterapi görmüş hastalarda bağışıklık çöker, karaciğer zarar görür, Novomin ise böyle durumlarda tam destek sağlar.
🌍 Su – tuz dengesini sağlar.
*** Detaylı bilgi için 0212 284 19 41-0532 547 99 57nolu telefonlardan bizi arayabilir, çağrı atabilir, WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.

Neden Siberian Wellness ürünlerini kullanmalısınız?

*Siberian Wellness firması, 1996 yılında Novosibirsk’te kurulmuştur. Tüm bu yıllar içerisinde en geniş kapsamlı patentli gıda takviyeleri ve cilt bakımı ürünleri geliştirmekte ve üretmektedir.
* Ürünlerinin temelinde uzun yıllar Baykal ve Gornıy Altay’da yetişen otların benzersiz özellikleri yatmaktadır.
* Siberian Wellness, firmasının ürünleri, doğal bitkisel ham maddeler kullanılarak üretilmekte ve dünyanın 65 ülkesinde satılmaktadır.
* Yüksek teknolojiler, doğal içerikler ve eko-yaklaşım ile üretilen ürünler, başta FDA olmak üzere uluslararası kabul görmüş kalite standartları firması tarafından onaylanmış, belgelere sahiptir.
* Bu nedenle, bizler ürünleri içimiz rahat güvenle ve memnuniyetle kullanıyor ve herkese şiddetle tavsiye ediyoruz.

Tavsiye Yazılar

çakralar nasıl açılır , çakra nedir nasıl açılır , çakra nasıl açılır , çakra açma yöntemleri , çakra açma meditasyonu , boğaz çakra olumlamaları , boğaz çakra taşları , çakra açma teknikleri , çakra meditasyonu

Boğaz çakrası nasıl açılır , boğaz çakrası nasıl şifalandırılır , boğaz çakrası nasıl dengelenir , boğaz çakrası temizliği .

 

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın