Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Tırnak mantarına çözüm

Tırnak mantarına çözüm

Tırnak mantarına çözüm , basit bir rahatsızlık olarak görünen ayak tırnaklarındaki ya da parmak aralarındaki mantar aslında birçok hastalığın ortaya çıkmasına zemin hazırlar. Bu nedenle, hafife alınmamalı, mutlaka tedavisi yapılmalıdır. Tırnak mantarının tedavisi uzun sürer, kolay kolay geçmez. Çirkin görüntüsünün yanı sıra sağlığımıza yapmış olduğu olumsuz etkilerini de göz önüne alarak tedavi için ısrarlı ve kararlı olmamız gerekir, tedaviye hiç ara vermeden devam etmeliyiz. Tırnak mantarı bitkisel tedavisi nasıl yapılır aşağıda sizler için doğal, evde hazırlayabileceğiniz tarifleri sıraladık. Bunun yanı sıra Siberian Wellness firmasının ürünlerini de kullanmanızı tavsiye ederiz, tırnak mantarına ne iyi gelir .

Tırnak mantarına çözüm - tırnak mantarına ne iyi gelir - ayak mantarına ne iyi gelir , ayak tırnak mantarına ne iyi gelir - tırnak mantarı nasıl geçer - ayak tırnak mantarı tedavisi
Tırnak mantarına çözüm

Öncelikle şunu belirtmek isteriz, basit olarak görünen ayak tırnaklarındaki ya da parmak aralarındaki mantar birçok hastalığın tetikçisidir. Tırnak mantarının tedavisi uzun sürelidir, çirkin görüntüsünün yanı sıra sağlığımıza yapmış olduğu olumsuz etkilerini de göz önüne alarak tedavi için ısrarlı ve kararlı olmamız gerekir, tırnak mantarı bitkisel tedavisi .

Tırnak Mantarının Sebepleri

Ayağımızda ya da tırnaklarımızda kaşıntıya ve çirkin görüntüye, mantar olarak nitelendirilen bir takım zararlı bakteriler neden olmaktadır. Bu bakteriler nemli ortamlarda hızla çoğalmaktadır. Ayak mantarına engel olmak ve kurtulmak için ayak temizliğine önem vermeliyiz. Her gün temiz çorap giymeli ve ayaklarımızı yıkadıktan sonra kurulayıp çorap giymeliyiz.

Tırnak mantarına çözüm

1) Çay Ağacı Yağı

Çay ağacı yağı, ayak tırnağında ortaya çıkan mantarın, kafa derimizde ortaya çıkan kepeğin ve birçok mantarın tedavisinde çok etkilidir. 

Malzemeler

 • 1 çay kaşığı zeytinyağı,
 • 1 çay kaşığı portakal yağı,
 • 2 çay kaşığı çay ağacı yağı,

Hazırlanışı

Yukarıdaki yağları cam bir kasede, tahta bir kaşıkla karıştırın ve sonrasında kapaklı küçük bir şişeye koyun. Yukarıdaki karışımı, kulak temizleyicisi ile günde 3 kez tırnaklarınıza sürmelisiniz.

2) Hindistan Cevizi Yağı

Tırnak mantarına çözümHindistan cevizi yağı, ayak tırnağında oluşan mantarın doğal tedavisi için başka bir alternatiftir. Günde 2 kez hindistan cevizi yağını doğrudan tırnaklarınıza sürebilirsiniz. 

Hindistan cevizi yağı, çatlamış, kurumuş deri üzerine de sürülebilir.

3) Sirke

Tırnak mantarına çözüm , sirke ve karbonat karışımı ayak tırnağında oluşan mantarın tedavisinde oldukça etkilidir. Bir yemek kaşığı elma sirkesini yarım çay kaşığı karbonat ile karıştırıp, küçük bir şişeye koyup, günde 3 kez ayak tırnaklarınıza sürebilirsiniz.

Başka bir alternatif olarak, leğen içerisine ılık su, 2 yemek kaşığı elma sirkesi, 1 çay kaşığı karbonat koyup, ayaklarınızı 15-30 dakika kadar bu suda bekletebilirsiniz.

Yukarıda vermiş olduğumuz tarifleri düzenli olarak her gün, minimum 6 ay boyunca uygulamalısınız. Ayak mantarının tedavisi uzun süreli bir tedavidir. Tamamen mantardan kurtulmak istiyorsanız, sabırlı ve ısrarlı olmalısınız.

4) Ayak mantarına kına iyi gelirmi

ayak mantarına kına iyi gelirmi , tırnak mantarına kına iyi gelirmikına ayak mantarına iyi gelir mikina ayak mantarina iyi gelirmi , sorularının cevabı “evet” kına ayak mantarına iyi gelir. 

Malzemeler

 • 1 litre su,
 • 5 tatlı kaşığı toz kına

Hazırlanışı

1 litre suya 5 tatlı kaşığı toz kınayı koyun ve 20 dakika fokur fokur kaynatın. Ilıyınca mantarlı bölgeyi yıkayın. Kınalı suyu leğene koyup ayaklarınızı 10 dakika bu suda bekletebilirsiniz. Ayaklarınız kına rengine boyanacaktır, bilginiz olsun. Böylece o bölgedeki inatçı mantar iyileşme yoluna girer. Bu uygulamaya en az 1 ay devam edin ve mümkün olduğu kadar temiz oksijeni ayağınızdan eksik etmeyin. Kına sayesinde ayak mantarını bir ay içerisinde silebilirsiniz.

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

🍀 Hematit Taşının Faydaları 🍀
🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
🍀 Anemi (kansızlık) hastalığını tedavi eder.
🍀 Böbreği sağlıklı tutar.
🍀 Hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder.
🍀 Bel soğukluğunu önler ve iyi gelir.

Siberian Wellness’tan Muhteşem Bir Ürün, ONARIM JELİ

Tırnak mantarına çözüm
Tırnak mantarına çözüm
 • Temiz bitkisel ve uçucu yağların Sibirya arı propolisi, polen ve arı sütü ile etkili birleşimi yatıştırıcı etki sağlar.
 • Mantar oluşumunun önlenmesinde ve tedavisinde kullanılabilir.
 • Sedef, Egzema, pityriasis rosea gibi rahatsızlıkların ciltte oluşturduğu tahribatın giderilmesinde kullanılabilir.
 • El ayak topukta oluşan çatlakların iyileşmesi için kullanılabilir.

*** Ürün fiyatı 34 TL. Detaylı bilgi ve sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57

ÜRÜN SİTESİNE GİT

İçeriğinde bulunan: 

 • Nane Yağı : Kan dolaşımını normalleştirir.
 • Lavanta Yağı : Cildin üzerindeki ferhlatıcı,yenileyici rejeneratif etki gösterir.
 • Sibirya Köknarı Yağı : Anti-enflamatuar, Antiseptik ateş düşürücü, venöz konjesyon (Varis) önleyici etkiye sahiptir.
 • Susam yağı, Bal, Biberiye Ekstraktı, Köknar özsuyu, Arı sütü, Bakterisidal: Yara iyileştirici anti-enflamatuar, Antifungal, imunolojik etki sağlar.
 • Sandal Ağacı Yağı, Zeytin Yağı, Okaliptüs yağı: Cildi Gençleştirici etkilere sahiptir, Cildi tazeler ve canlandırır. Cildin kuruluğunu, Sertliğini,iltihabını ortadan kaldırır. Cilde elastikiyet kazandırır.

Neden Siberian Wellness ürünlerini kullanmalısınız?

*Siberian Wellness firması, 1996 yılında Novosibirsk’te kurulmuştur. Tüm bu yıllar içerisinde en geniş kapsamlı patentli gıda takviyeleri ve cilt bakımı ürünleri geliştirmekte ve üretmektedir.
* Ürünlerinin temelinde uzun yıllar Baykal ve Gornıy Altay’da yetişen otların benzersiz özellikleri yatmaktadır.
* Siberian Wellness, firmasının ürünleri, doğal bitkisel ham maddeler kullanılarak üretilmekte ve dünyanın 65 ülkesinde satılmaktadır.
* Yüksek teknolojiler, doğal içerikler ve eko-yaklaşım ile üretilen ürünler, başta FDA olmak üzere uluslararası kabul görmüş kalite standartları firması tarafından onaylanmış, belgelere sahiptir.
* Bu nedenle, bizler ürünleri içimiz rahat güvenle ve memnuniyetle kullanıyor ve herkese şiddetle tavsiye ediyoruz.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

“İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi” kitabı+kişiye özel hazırlanacak olan ametist taşı bileklik kargo dahil 90 TL. Kapıda nakit ödeme sistemi ile sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp). www.hezarfenyayinlari.com

SATIN AL

Not: Ametist doğal taş bileklik faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/ametist-dogal-tas-bileklik-faydalari/

Not: Bağırsak temizleme detoksu başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/bagirsak-temizleme-detoksu/

Etiketler

Tırnak mantarına sirke , tırnak mantarına ne iyi gelirayak mantarına ne iyi gelirayak tırnak mantarına ne iyi gelirtırnak mantarı nasıl geçerayak tırnak mantarı tedavisi . Tırnak mantarına kesin çözümayaktaki mantara ne iyi gelir .

tirnak mantarina ne iyi gelirtırnak mantarına hangi bitki iyi gelirtırnak mantarı tedavisitırnak mantarına en iyi gelen ilaç . Tırnak mantarına en iyi gelen ilaçen iyi tırnak mantarı ilaçlarıen iyi tırnak mantarı ilaçları , 

tırnak mantarına hangi ilaç iyi gelirtırnak mantarına sirke iyi gelir mitırnaktaki mantara ne iyi gelir . Vicks tırnak mantarına iyi gelir miayak tırnağı mantarına ne iyi gelirtırnak mantarına ne iyi gelir bitkisel .

tırnak mantarına iyi gelen bitkiler , tırnak mantarına bitkisel çözümtırnak mantarı kesin çözüm . Vicks tirnak mantarina iyi gelir misirke tırnak mantarına iyi gelir mi . 

tırnak mantarına kına iyi gelir mielma sirkesi tırnak mantarına iyi gelir mitırnak kalınlaşmasına ne iyi gelirtırnak mantarı bitkisel tedavisi .  

Tırnak mantarına çözüm , ayak tırnağı mantarı tedavisitırnak mantarı nasıl iyileşirtırnak mantarına vicksayak tırnak mantarı tedavisi bitkisel çözüm , yukarıda vermiş olduğumuz tarifler umarız mantarın tedavisine kesin çözüm olur.

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın