Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Sedef hastalığına iyi gelen bitkisel ilaçlar

Sedef hastalığına iyi gelen bitkisel ilaçlar

Sedef hastalığına iyi gelen bitkisel ilaçlar , sedef hastalığı ile mücadele edip sonuç alamayan insanların sayısı oldukça fazla. Aslında, doğru yöntemler uygulanır ise sedef hastalığı kontrol altına alınabilir, tedavi edilebilir. Sedef hastalığının sebebinin ne olduğu tam olarak bilinemese de, sedef hastaları incelendiğinde bazı ortak bulgulara rastlanmaktadır. Bu bulgular şunlardır.

 • Sedef hastalarının genellikle bağışıklık sistemleri zayıftır.
 • Genel olarak kilo problemleri gözlemlenmektedir.
 • D vitamini seviyesi % 100’e yakın düşük hastalardır. Yaz döneminde genelde sedef hastalığının geçtiğini görülür, bu da D vitamini ile ne kadar ilişkili olduğunu gösterir.
 • Sedef hastalarının hemen hepsinde insülin direnci, gizli şeker veya şeker hastalığı mevcuttur. Bunun tanısının çok iyi konması gerekir.
 • Ayrıca sedef hastalığında gıda intoleransı çok fazla hassas değildir ama bağırsak flora bozukluğu çok ön plandadır.
 • Sedef hastalarının hemen hepsinde bağırsak kandidası ya da bağırsak mantarı mevcuttur.
Sedef hastalığına iyi gelen bitkisel ilaçlar
Sedef hastalığına iyi gelen bitkisel ilaçlar

Yukarıda saydıklarımızın tedavisi yapılarak, diyet, vitamin terapisi ve dermatoloji ile doğru orantılı bir tedavi programı izlendiğinde  sedef, egzama hatta vitiligo gibi sorunların tamamen ya da önemli ölçüde ortadan kalktığı görülmektedir.

Sedef hastalığına iyi gelen bitkisel ilaçlar

TRIMEGAVITALS Kır iğdesi ve bata-karoten içeren takviye edici gıda

Sedef hastalığına iyi gelen bitkisel ilaçlar
Sedef hastalığına iyi gelen bitkisel ilaçlar

Siberian Wellness’tan muhteşem bir ürün. İçeriğindeki beta-karaton, E vitamini, B vitamini, C vitamini ve Omega 7 sayesinde sedef, egzama ve diğer cilt hastalıkları başta olmak üzere birçok hastalığın tedavisinde müthiş sonuçlar alınmaktadır. Nasıl mı?

 • Beta-karoten bir antioksidan olarak kabul edilmesinin yanı sıra A vitamininin öncüsüdür. Bu madde sağlıklı cildin korunmasına yardımcı olur ve aynı zamanda göz sağlığında da önemli bir rol oynar. Beta karoten, karaciğerde A vitaminine dönüştürüldükten sonra, gece görüşü için gerekli bir pigment olan rodopsine çevrilmek üzere gözün retina tabakasına taşınır. Az ışıklı ortamlarda görme durumu, bu pigment vasıtasıyla gerçekleşmektedir. Gerekli miktarda beta-karoten tüketen bireylerde maküler dejenerasyon, koroner arter hastalığı, inme ve diğer yaşa bağlı hastalık risklerinin azaldığına dair görüşler vardır.
 • Beta karoten bağışıklık sistemini destekleyerek vücudun enfeksiyonlara karşı mücadele etmesini sağlar. Damar sertliğini ve kalp krizi riskini azaltır. Kötü kolesterolün damarlarda oluşturduğu oksidatif zararları engeller. Karotenin tokluk hissi vermesi ve metabolizma hızının kontrolünde etkili olmasından dolayı zayıflama ürünlerinin çoğu beta-karoten içerir. Beta-karoten hücre yenilenmesine yardımcı olur, cildin kurumasını ve erken yaşlanmayı önler.
 • Beta karoten, deride kanser hücresi oluşumunu engeller. Antioksidan özelliği ile zararlı, doymamış yağ radikallerini de etkisiz hale getirir. Güneşin zararlı UV-B ışınlarına karşı koruyucudur, bronzlaşmayı hızlandırır ve kalıcılığını sağlar.

TRIMEGAVITALS diğer faydaları

 • İçeriğindeki yabani iğde, vücudumuzu enfeksiyonlardan ve bakteri toksinlerinden koruyan, birçok besin ögesinin vücutta kullanılmasına yardımcı olan C vitamininden oldukça zengindir. Yabani iğde aynı zamanda önemli bir antioksidan olan E vitamini de içerir.
 • İçeriğindeki sağlıklı yağ asitleri ve B vitaminleri demans ve Alzheimer hastalıklarının engellenmesinde önemli rollere sahiptir. Bağırsak duvarını güçlendirip sindirimi rahatlatır. Mide ve bağırsaktaki ülseratif lezyonların önlenmesi ve kabızlıkta etkilidir. Metabolizmayı hızlandırarak, vücudun insülin hassasiyetini artırır. Böylece vücut glikozu yağ olarak depolamak yerine, enerjiye dönüştürür ve kilo kontrolü kolaylaşır. Vücudun kollajen üretimini artırarak cilde esneklik kazandırır, kırışıklıkları giderir, hücre zarını fiziksel ve duygusal stresten korur, saç ve ciltte kuruluğu önler. Sedef, egzama, akne, cilt lekeleri ile zor iyileşen yaralarda etkilidir.
 • Yabani iğde, doğadaki tek Omega 7 (Palmitoleik asit) kaynağı olma özelliği olan meyvedir.  Omega 7, kan şekerini düzenleyerek tip 2 diyabete yakalanma riskini azaltır. 
 • Yüksek Omega 7 yağı, metabolik sendrom hastalarında da oldukça faydalıdır. Yabani iğdede bulunan
  fitosteroller, koroner kalp hastalıklarında önemli bir risk faktörü olan kolesterolün azaltılmasına yardımcı olur. Karaciğer yağlanmasını azaltır. Hücre ve kas yapımında, beyin fonksiyonlarının düzenlenmesinde önemli görevleri olan vücut için gerekli aminoasitleri içerir. 
 • İçerdiği yüksek C vitamini sayesinde kırmızı kan hücrelerinin temel bileşeni olan demir emilimini artırır. Buna bağlı olarak kan akışını düzenler ve damarlardaki kolesterol plağı birikimini önler, böylece kalp krizi ve inme riski azalır.

TRIMEGAVITALSÜrün Fiyatı 45 TL

Sipariş için tel 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 ya da doğrudan kendiniz üye olup firmanın web sitesinden satın alabilirsiniz Satın almak için bu linke tıklayın lütfen https://tr.siberianhealth.com/tr/bc/index/?ref=2401333219

Not: Bağırsak temizleme detoksu başlıklı yazımızı okumanızı da tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/bagirsak-temizleme-detoksu/

sedef hastalığına kesin çözüm , Sedef hastalığına iyi gelen bitkisel ilaçlar

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın