Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Bağırsaklardan ve Vücuttan Toksinleri Atan Zayıflama ve Sağlık İksiri

Bağırsaklardan ve Vücuttan Toksinleri Atan Zayıflama ve Sağlık İksiri

Vücudumuzun sağlıklı bir şekilde fonksiyonlarını yerine getirebilmesi için toksinlerin bağırsaklarımızdan atılması çok önemlidir. Aşağıda tarifini vereceğimiz zencefil, elma ve limon suyu karışımı ile inanılmaz hızlı bir şekilde bağırsaklarınızdan ve vücudunuzdan toksinleri atabilirsiniz. Bu karışım aynı zamanda zayıflamak isteyenler için müthiş etkili.
Vücudumuzun genel sağlığı, hastalıklara karşı direncimizin artması, hastalık durumunda da hızlı bir şekilde iyileşmek için bağırsaklarımızın temizlenmesi, toksinlerden arınması çok önemlidir. Özellikle, kilosu normalin üzerinde obezite problemi yaşayanlar için bağırsakların temizlenmesi hayati öneme sahiptir.

Günlük hayatımızda karşılaştığımız aşırı yorgunluk, halsizlik, stres, vs çeşitli hastalıkların sebebi bağırsaklarımızın toksinler ile kaplı olmasıdır. Bu durum giderilmez ise çeşitli kanser türlerinin ortaya çıkmasına, ciddi sağlık problemleri yaşamamıza neden olabilir.

Sağlıklı bir yaşam sürmek için ilk yapmanız gereken, bağırsakları toksinlerden arındırmak olmalıdır. Aşağıda tarifini vereceğimiz bu karışım ile kısa sürede bağırsaklarınızı temizleyebilirsiniz.

Zencefil-Elma-Limon ile Detoks Tarifi

Malzemeler

  • 1 fincan organik elma suyu
  • 2 yemek kaşığı organik limon suyu
  • 1 yemek kaşığı zencefil suyu
  • Yarım çay kaşığı deniz tuzu
  • yarım fincan saf su
Hazırlanışı
  • Elma, zencefil ve limon suyunu hazırlayın
  • Suyu ılık olacak şekilde ısıtın (kaynak olmasın)
  • Ilık suyun içerisine deniz tuzunu ilave edin ve karıştırarak eritin
  • Elma, limon ve zencefil suyunu ekleyerek karıştırın
Kullanımı
Her sabah kahvaltıdan önce, aç karna bu karışımdan 1 bardak için. Bu karışımı her sabah taze olarak hazırlayın. Bu küre 15 gün devam etmelisiniz. Karışım içerisindeki elma ve limon suyu, çok zengin mineraller, antioksidanlar ve vitaminler içerir. Bu bakımdan, bu karışım bağırsakları temizlemenin yanı sıra, bağışıklık sistemimizi güçlendirerek hastalıklara ve enfeksiyonlara karşı vücudumuzu korur, vücudumuzdan zararlı toksinlerin atılmasını sağlar. Özellikle bu kürü uygularken gün içerisinde bol bol su içmelisiniz.
Kaynak: http://www.organicandhealthy.org/


Please follow and like us:

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

21