ga('send', 'pageview');
Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Ya Kuddüs Esmasının faziletleri

Ya Kuddüs Esmasının faziletleri

Ya Kuddüs Esmasının faziletleri , evham, kaygı, korku, ruhsal bunalım, vesvese, panik atak ve kurgulardan kurtulmak için kaç kere zikredilmeli? Ya Kuddüs her türlü noksanlardan çok uzak, pak, temiz, zaaf, gaflet ve hatadan münezzeh olandır O, Celle Celalühu… Her şeyi tertemiz yapan ve kendisi her türlü lekeden pek uzak, her türlü hata, gaflet ve acizlikten uzak, eksiklikten beri, akıl ve hayalin düşündüğü, hissin duyduğu ve duymadığı her türlü ayıp ve eksiklerden çok uzak, mutlak kemal sahibidir.

“Göklerde ve yerde olanların tümü, Melik, Kuddüs, Aziz, Hakim olan Allah’ı tesbih eder.” (Cuma Suresi,1)

Ya Kuddüs Esmasının faziletleri
Ya Kuddüs Esmasının faziletleri

Ya Kuddüs Esmasının Faziletleri

Havassı, Esrarı ve İlahi Enerjisi

  • Her kim “Ya Kuddüs” ism-i şerifini 21 veya 41 gün, 170 kere zikrederse evham, kaygı, korku, ruhsal bunalım, vesvese, panik atak ve kurgulardan kurtulur.
  • Bu ism-i şerifi zikretmeye devam eden kimsenin Cenab-ı Hakk ahlakını güzelleştirir.
  • Günde 100 defa “Ya Kuddüs” ism-i şerifini okuyan, kalbin manevi hastalıklarından kurtulup, insanlar arasında sevilen, saygı duyulan kişi olur.
  • Her kim işlerinin kendi isteği doğrultusunda olmasını ve bütün zarar ve endişelerin kaybolmasını istiyorsa bu ism-i şerifi adeti olmaksızın “Ya Kuddüsün” şeklinde zikretmelidir.
  • Her kim bu ism-i şerifi her gün zeval vaktinde yani öğlen ezanı zamanında 100 kere okursa kalbi safi olur.
  • Kıymeti çok yüce olan bu ism-i şerifin zikriyle meşgul olan kimseden Cenab-ı Hakk her türlü şehveti, kötü istekleri giderir. Kalbini de hüsnü ahlak ve nuraniyyeti esrar (güzel huylar ve nurlu sırlar) ile doldurur.
  • Her kim bu ism-i şerifi gecenin sonunda yani imsaktan önce 1000 kere okursa cisminden ve kalbinden bütün belalar zail olur (kaybolur).
  • Hulus-i kalp ile bir kimse her gün 100 kere “Ya Kuddüs” ism-i şerifini zikreylerse kalbi sıkıntı, endişe ve acı veren her türlü olumsuz düşünce ve kaygıdan temizlenir.
  • Bir kimse cuma namazından sonra “Ya Kuddüs” ism-i şerifini ekmek üzerine yazıp onu yerse meleklerin sıfatlarını görür.
  • İçki, zina ve kumara müptela olan bir kimseye “Ya Kuddüs” ism-i şerifinin vefkini safran, misk ve gül suyu karışımı mürekkeple bir kağıda yazılıp üzerinde taşınmalı. Ayrıca, her gün bir bardak suya 170 kere “Ya Kuddüs” esma-i şerifini okuyup nefes ederek içmeye devam ettirilirilmeli.

Kaynak: İlahi Enejiler ve Metafizik Çözüm kitabı www.hezarfenyayinlari.com

“İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi” kitabı+kişiye özel hazırlanacak olan ametist taşı bileklik kargo dahil 80 TL. Kapıda nakit ödeme sistemi ile sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp). www.hezarfenyayinlari.com

Not: Ametist doğal taş bileklik faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/ametist-dogal-tas-bileklik-faydalari/

Not: Bolluk bereket, sağlık, kısmet kesesi başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/bolluk-bereket-saglik-kismet-kesesi/

Tavsiye Yazılar

Tavsiye Yazılar

Ya Kuddüd fazileti , Ya Kuddüd anlamı , Ya Kuddüs zikri , Ya Kuddüs esması , Ya Kuddüs kaç kere okunmalı , Ya Kuddüs faziletleri.

Ya Kuddüs kaç kere çekilmeli , Ya Kuddüs esmasi , Ya Kuddüs esması faziletleri , Ya Kuddüs Esmasının faziletleri .

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir