Ana Sayfa / Esmaül Hüsna / Ya Kuddüs Esmasının faziletleri

Ya Kuddüs Esmasının faziletleri

Ya Kuddüs Esmasının faziletleri , evham, kaygı, korku, ruhsal bunalım, vesvese, panik atak ve kurgulardan kurtulmak için kaç kere zikredilmeli? Ya Kuddüs her türlü noksanlardan çok uzak, pak, temiz, zaaf, gaflet ve hatadan münezzeh olandır O, Celle Celalühu… Her şeyi tertemiz yapan ve kendisi her türlü lekeden pek uzak, her türlü hata, gaflet ve acizlikten uzak, eksiklikten beri, akıl ve hayalin düşündüğü, hissin duyduğu ve duymadığı her türlü ayıp ve eksiklerden çok uzak, mutlak kemal sahibidir.

“Göklerde ve yerde olanların tümü, Melik, Kuddüs, Aziz, Hakim olan Allah’ı tesbih eder.” (Cuma Suresi,1)

Ya Kuddüs Esmasının faziletleri
Ya Kuddüs Esmasının faziletleri

Ya Kuddüs Esmasının Faziletleri

Havassı, Esrarı ve İlahi Enerjisi

  • Her kim “Ya Kuddüs” ism-i şerifini 21 veya 41 gün, 170 kere zikrederse evham, kaygı, korku, ruhsal bunalım, vesvese, panik atak ve kurgulardan kurtulur.
  • Bu ism-i şerifi zikretmeye devam eden kimsenin Cenab-ı Hakk ahlakını güzelleştirir.
  • Günde 100 defa “Ya Kuddüs” ism-i şerifini okuyan, kalbin manevi hastalıklarından kurtulup, insanlar arasında sevilen, saygı duyulan kişi olur.
  • Her kim işlerinin kendi isteği doğrultusunda olmasını ve bütün zarar ve endişelerin kaybolmasını istiyorsa bu ism-i şerifi adeti olmaksızın “Ya Kuddüsün” şeklinde zikretmelidir.
  • Her kim bu ism-i şerifi her gün zeval vaktinde yani öğlen ezanı zamanında 100 kere okursa kalbi safi olur.
  • Kıymeti çok yüce olan bu ism-i şerifin zikriyle meşgul olan kimseden Cenab-ı Hakk her türlü şehveti, kötü istekleri giderir. Kalbini de hüsnü ahlak ve nuraniyyeti esrar (güzel huylar ve nurlu sırlar) ile doldurur.
  • Her kim bu ism-i şerifi gecenin sonunda yani imsaktan önce 1000 kere okursa cisminden ve kalbinden bütün belalar zail olur (kaybolur).
  • Hulus-i kalp ile bir kimse her gün 100 kere “Ya Kuddüs” ism-i şerifini zikreylerse kalbi sıkıntı, endişe ve acı veren her türlü olumsuz düşünce ve kaygıdan temizlenir.
  • Bir kimse cuma namazından sonra “Ya Kuddüs” ism-i şerifini ekmek üzerine yazıp onu yerse meleklerin sıfatlarını görür.
  • İçki, zina ve kumara müptela olan bir kimseye “Ya Kuddüs” ism-i şerifinin vefkini safran, misk ve gül suyu karışımı mürekkeple bir kağıda yazılıp üzerinde taşınmalı. Ayrıca, her gün bir bardak suya 170 kere “Ya Kuddüs” esma-i şerifini okuyup nefes ederek içmeye devam ettirilirilmeli.

Kaynak: İlahi Enejiler ve Metafizik Çözüm kitabı www.hezarfenyayinlari.com

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kadim kozmik bitkilerin enerjilerinin tezahürü ile siz de bolluk bereket içerisinde bir hayat yaşamak ister misiniz? Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 200 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Not: Hematit taşının faydaları başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/hematit-tasinin-faydalari/

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Evham, kaygı, korku, ruhsal bunalım, vesvese, panik atak ve kurgulardan, kalbin manevi hastalıklarından kurtulup, insanlar arasında sevilen, saygı duyulan kişi olmak için bu esma belirtilen zaman ve terkip ile zikredilmeli.

Tavsiye Yazılar

ya kuddüs 1000 , ya kuddüs esması , ya kuddüs havassı , ya kuddüs esması fazileti .

Ya Kuddüd fazileti , Ya Kuddüd anlamı , Ya Kuddüs zikri , Ya Kuddüs esması , Ya Kuddüs kaç kere okunmalı , Ya Kuddüs faziletleri.

ya kuddüs esmasının fazileti , ya kuddüs fazileti ve sırları , kuddüs esmasının fazileti .

Ya Kuddüs kaç kere çekilmeli , Ya Kuddüs esmasi , Ya Kuddüs esması faziletleri , Ya Kuddüs Esmasının faziletleri .

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın