Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Doğal Diş Beyazlatıcı

Doğal Diş Beyazlatıcı

doğal diş beyazlatıcı , macun ile dişleriniz hem sağlıklı olacak hem de bembeyaz parlayacak. Özellikle, aşırı şeker, siyah çay, kahve tüketen ve sigara içen  kişilerin dişleri sarıdır. Dişleri sarı olan insanlar, gülümsemekten kaçınırlar, utanırlar. Pahalı, içerisinde kimyasal maddeler bulunan diş beyazlatıcıları kullanmadan, tamamen doğal ürünleri kullanarak hazırlayacağınız bu karışım ile sağlıklı dişlere kavuşarak kısa bir sürede dişlerinizi beyazlatabilirsiniz.
Aşağıda tarifini vereceğimiz macun, hem doğal ürünler ile hazırlanır, hem çok ucuz, hem de 2 dakika gibi bir süre etkili olur. (http://bimaktuel.net/)

doğal diş beyazlatıcı - doğal diş beyazlatma - diş beyazlatma yöntemleri - evde diş beyazlatma - diş beyazlatma evde - diş beyazlatma evde nasıl yapılır - evde diş beyazlatma yöntemleri
doğal diş beyazlatıcı

Doğal Diş Beyazlatıcı

Malzemeler: 

  • Hindistan cevizi yağı
  • Karbonat

Hazırlanışı:

Eşit miktarlarda hindistan cevizi yağı ve karbonatı cam bir kavanoz içerisinde karıştırınız. Hazırladığınız bu macunu buzdolabında ya da banyoda saklayabilirsiniz.
Kullanımı

Hazır diş macunu yerine, hazırladığınız bu doğal macun ile dişlerinizi fırçalarsanız, kısa bir süre sonra dişlerinizin sağlıklı bir şekilde beyazladığını ve pırıl pırıl olduğunu göreceksiniz.
Kaynak: naturalandhealthyworld.com

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Ayrıca, aşağıdaki yazılarımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

doğal diş beyazlatma , diş beyazlatma yöntemleri , evde diş beyazlatma , diş beyazlatma evde , diş beyazlatma evde nasıl yapılır , evde diş beyazlatma yöntemleri , Aşağıda tarifini vereceğimiz, doğal diş beyazlatıcı
Doğal diş beyazlatıcı
hazırlarken kullandığınız Hindistan cevizi yağını, dudak çatlaklarını da iyileştirmek için kullanabilirsiniz.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir