Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Diş beyazlatma evde nasıl yapılır

Diş beyazlatma evde nasıl yapılır

Diş beyazlatma evde nasıl yapılır , aşağıda vereceğimiz bitkisel karışım ile doğal bir şekilde dişlerinizi beyazlatabileceksiniz. Bembeyaz dişlere ve sağlıklı gülüşe sahip olmayı kim istemez ki. Günümüzde çay, kahve, sigara ve diğer içeceklerin dişlerin sararmasına, diş yüzeyinde lekelerin oluşmasına sebep olduğunu hemen hemen herkes bilir. Dişlerinize düzenli aralıklarla uygulayacağınız doğal diş beyazlatma yöntemleri ile sağlıklı ve bembeyaz dişlere sahip olabilirsiniz.

Yüce Yaratıcımızın kainat eczanesi sağlıklı bir şekilde yaşamamız için bize her türlü imkanları sunuyor. Maalesef, insanoğlu olarak bizler sürü psikolojisi ile yaşıyoruz. Doğal ürünler kullanarak sağlıklı bir şekilde yaşamak varken tembellik yapıyoruz. 

Doğal bitkisel ürünler kullanarak sağlıklı bir şekilde dişlerimizi beyazlatmak mümkün. Tabi ki, öncelikle diş sağlığımıza, diş temizliğimize önem vermeliyiz.

Diş Beyazlatma Evde Nasıl Yapılır

Sirke

Sirke, insan sağlığı için çok önemli bir besin maddesidir. Peygamber Efendimiz bir hadis-i şerifinde “sirke ne güzel katıktır” diye buyurmuştur. Elma sirkesi, bilinen en iyi doğal diş beyazlatıcılar arasında yer alır. Elma sirkesinin dişlerde sararmalarına neden olan diş plaklarını çözücü bir kimyasal etkiye sahip olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bu nedenle, elma sirkesini dişleri beyazlatmak amacı ile evde hem kolayca hem de sağlıklı bir şekilde kullanabiliriz. Bunun dışında, elma elma sirkesinin dişlere başka faydaları da vardır. Ayrıca, elma sirkesi diş eti çekilmesine bitkisel çözüm olur ve dişteki kahverengi lekeleri de giderici doğal bir etki oluşturur.

Karbonat

Karbonatın dişe faydaları, Karbonatın cilde, sağlığa faydaların yanında dişe de faydaları vardır. Karbonat iyi bir temizleyici olduğu için ağızdaki bakteri ve mikropları da öldürür. Karbonat tozu, ağzın pH seviyesini dengeleyerek diş eti iltihabı için çok faydalı olur. Asidik ya da bazik özelliklere sahip karbonat tozu her ortamda pH seviyesini nötralize eder. Böylece ağız içinde bakteri ve diğer mikropların büyümesine ve hayatta kalmasına engel olur.

Malzemeler

  • 1 tatlı kaşığı karbonat
  • Çeyrek çay kaşığı tuz
  • Yarım çay kaşığı elma sirkesi (Karbonatı macun haline getirecek kadar)

Hazırlanışı

1 çay kaşığı karbonatı çeyrek çay kaşığı tuz ile karıştırın. İçerisine yarım çay kaşığı elma sirkesini ekleyin ve tahta bir kaşık ile macun haline gelene kadar karıştırın. 

Kullanımı

Macun haline gelen bu karışıma diş fırçanızı bandırıp çok fazla bastırmadan dişlerinizi fırçalayın. 2 dakika boyunca çok fazla bastırmadan yavaş hareketlerle dişlerinizi fırçalayın. Çok fazla bastırırsanız karbonat dişlerinizi çizebilir. Sonrasında ılık suyla ağzınızı çalkalayın. 

İstediğiniz beyaz dişlere kavuşabilmeniz için haftada 2 ya da 3 kez bu uygulamayı düzenli olarak yapmalısınız. 

Bu karışımda yer alan karbonat ve tuzun belirtilen miktardan fazla olmamasına ve bastırmadan, yavaş hareketlerle dişlerinizi fırçalamaya ve belirtilen süreyi aşmamaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde dişlerinizin yüzeyi çizilerek zarar görebilir, diş etleriniz tahriş olabilir.

Bu karışımı uygulamaya başladıktan kısa bir süre sonra dişleriniz beyazlamaya başlayacaktır. Bu arada, çay, kahve ve sigara tüketimini de azaltmalısınız.

Ayrıca, dişlerinizin çürümesini, iltihaplanmasını ve diş eti hastalıklarına yakalanmayı istemiyorsanız, düzenli olarak 1 bardak su içerisine 1 çay kaşığı elma sirkesi koyarak ağzınızı çalkalamalısınız.  

Kaynak:https://www.youtube.com/watch?v=epPlTQEFRhk&app=desktop

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu


Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “Lapis Lazuli bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 90 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/5360612

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Lapis Lazuli Taşının Faydaları:

Lapis Lazuli tek bir taş değil, taşlar birleşimidir. Bünyesinde LAZURİT, HOYNİT, SODALİT, KALSİT, NOSELİT, PİRİT taşları ve bu taşlara ait mineraller bulunur.
💎Bünyesinde bulundurduğu birçok mineralden dolayı lapis lazuli taşının çok yönlü bir iyileştirici özelliği vardır.
💎İşyerinizde evinizde kullanabilirsiniz. Lapis, evinize huzur, sevgi ve bereket getirir.
💎Kişinin ruhsal çöküntüden kurtulmasına yardımcı olur.
💎Troid bezlerinin düzenli çalışmasına yardımcı olur. .
💎Kullanan kişilere canlılık hissi verir.
💎Kaygı azaltıcı özelliğe sahiptir.
💎Zihni berraklaştırır ve ruhunuzun gerçeğe ulaşma arzusunu kuvvetlendirir.
💎Kaygıyı, aşırı hüznü ve neşesizliği ortadan kaldırır.
💎Kullanan kişilere olumlu bir bakış açısı kazandırır.
💎Yaydığı çok güçlü enerji nedeniyle görmezden geldiğiniz olaylara sağlıklı bakmanızı sağlar.
💎Özelikle gırtlağa, boğaza ve ses tellerine iyi gelir.
💎Kemikleri kuvvetlendirerek, iskelet sitemini güçlü tutar.
💎Kişinin bakış açısını genişletir ve gerçek bilgiye ulaşmasına sağlar.
💎Odaklanma sorununu ortadan kaldırarak, derin düşünmenize yardımcı olur.
💎Tansiyonu dengede tutar.
💎İletişim ve fiziksel yetenekleri kuvvetlendirerek, yüksek seviyede tutar.
💎Kişinin zihnini açarak, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar..
💎MS, kemik erimesi, iltihap ve ateşli şişlikler de kullanılır.
💎İşitme bozukluğu tedavisinde kullanılır.
💎Vertigo baş dönmesi karşı etkili taşlar arasındadır
💎Katarakt için yararlı olan lapis lazuli, görme bozukluğu tedavisinde de kullanılır.

Tavsiye yazılar

doğal diş beyazlatma , bitkisel diş beyazlatma , evde diş beyazlatma doğal diş beyazlatma yöntemleri , karbonatla diş beyazlatma

diş sararması nasıl geçer evde , diş beyazlatma nasıl yapılır evde , evde diş beyazlatma nasıl yapılır , diş beyazlatmak için evde ne yapılır , dişleri beyazlatmak için ne yapılır evde . diş temizliği evde nasıl yapılır , karbonat diş beyazlatma nasıl yapılır , ev tipi diş beyazlatma nasıl yapılır , diş temizliği nasıl yapılır evde .

Diş beyazlatma evde nasıl yapılır , doğal diş beyazlatma , bitkisel diş beyazlatma , evde diş beyazlatma , doğal diş beyazlatma yöntemleri , karbonatla diş beyazlatma yukarıda verdiğimiz tarif ile hem bembeyaz hem de sağlıklı dişlere sahip olacaksınız.

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın