Ana Sayfa / Kişisel Gelişim / Dünyanı Değiştirmek İstiyorsan Önce Kelimelerini Değiştir

Dünyanı Değiştirmek İstiyorsan Önce Kelimelerini Değiştir

Dünyanı Değiştirmek İstiyorsan Önce Kelimelerini Değiştir. Bir sözcüğü telâffuz etmek bir düşünceyi uyandırmaktır ve onu mevcut kılmaktır. Sözcükler iletişim kurmaktan çok daha fazlasına sahip.. Enerjileri var. Frekansları var. Doğru kelimeleri kullanmak titreşim frekansınızı da yükseltecektir. Kendinizi olumlu cümlelerle güçlendirebilir şu an bulunduğunuz noktadan çok daha yukarıya taşıyabilirsiniz. İnsan sözünün manyetik gücü, dünyadaki her tezahürün başlangıcıdır. Şu ana kadar kullandığımız negatif cümleleri bilinçaltımızdan temizlemek için söylemeniz gereken olumlama cümlesini aşağıda sizlerle paylaşacağız.

Louise Hay ise “Kelime olarak dışarıya saldığım şeylerin deneyim olarak bana geri döneceğini kimse bana öğretmedi” diyerek insanların sözleriyle hayatlarını nasıl etkilediğine dikkat çekmeye çalışıyor.

Kişisel ve ruhsal gelişim yolculuğumun miladı bu farkındalığı elde etmemle başladı diyebilirim. Konuştuklarımızla kendimize adeta büyü yapıyorduk. Ağzımızdan çıkan her söz bir anlaşma imzalamamıza neden oluyordu. Düşünmeden konuştuğumuz her dakika daha sonraki günlerin deneyimini oluşturuyoruz.

Bu yüzden bir an evvel kötü kelimeleri, iddialı ve hayata meydan okuyan cümleleri ve başkalarını kırıcı sözleri lügatinizden atın. Hayatınızı değiştirmek istiyorsanız gerçekten ama gerçekten önce kelimelerinizi değiştirmekle işe başlayın. Şu ana değin yaptığınız tüm olumsuz anlaşmaları iptal edin ve yerine yenilerini koyun. Bunun için şu aşağıdaki olumlama metnini her gün kendi kendinize tekrar edebilirsiniz. Buna en az 21 gün hiç ara vermeden devam edin.

Dünyanı Değiştirmek İstiyorsan Önce Kelimelerini Değiştir

21 günlük olumlama

“Bugüne değin; bilerek veya bilmeyerek yaptığım ve benim ilerlememe engel olan tüm sözle kendimi düğümlediğim anlaşmalarımı iptal ediyorum.”

“Çevrem tarafından, bilerek ya da bilmeyerek alt ve üst bilincimde oluşturulmuş tüm negatif ve gereksiz kodlamaları, düşünce kalıplarını iptal ediyorum

Farkında olarak ya da olmayarak kendimde yarattığım tüm engellemeleri iptal ediyorum.

Farkında olarak ya da olmayarak kendime koyduğum tüm blokeleri kaldırıyorum.

Geçmişi, geçmişimdeki herkesi ve kendimi sevgiyle affediyorum ve serbest bırakıyorum”

Bilinçaltı emirlere uymayı seviyor.

Nasıl bir hayat istiyorsak bilinçaltına şimdiki zaman kipi ile söylememiz gerekiyor. Ancak, istemediklerimizden hiç söz etmemekte fayda var. Çünkü olumsuzluk ekleri ters etki verebiliyor.

Bir insana kırmızı bir araba düşünme dediğinizde aklına gelen ilk şey kırmızı bir araba olur. Bunun gibi “Yapma, etme, gitme vs..” gibi cümleler sadece isteği artırır.

Bu yüzden birine yapma dediğimizde aslında onun bilinçaltına yap emri veririz bilmeden.

Şimdi Ben (isminizi söyleyin)…… diyerek başladığınız cümlenin geri kalan noktalı bölümünü ne ile doldurduysanız bilinçaltı onu gerçekleştirmek için elinden geleni yapıyor.

Bu dünyada hepimize yetecek kadar bolluk ve bereket var.

O zaman

Şimdi BEN bugünden itibaren HAYATIMI, SAĞLIK, HUZUR, BOLLUK- BEREKET- AŞK, SEVGİ, BAŞARI, NEŞE içerisinde geçirmeye niyet ediyorum..

Sağlık, Neşe, Bolluk ve Bereket içinde yaşıyorum…
Rızkımı sevgi ile kabul ediyorum… İhtıyacım olan her şey bana ihtiyacım olduğu anda geliyor.
Ve BEN sevgiyle şükrederek kabul ediyorum.
ŞÜKÜRLER OLSUN!

Nur Demir

Kaynak: https://www.milliyet.com.tr/pembenar/nur-demir/dunyani-degistirmek-istiyorsan-once-kelimelerini-degistir-2694911

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 200 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit Taşının Faydaları 

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.
🍀 Anemi (kansızlık) hastalığını tedavi eder.
🍀 Böbreği sağlıklı tutar.
🍀 Hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder.
🍀 Bel soğukluğunu önler ve iyi gelir.

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın