ga('send', 'pageview');
Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Migren tedavisi bitkisel çözüm

Migren tedavisi bitkisel çözüm

Migren tedavisi bitkisel çözüm , migren, vücudumuzu halsiz bırakan, günlük yaşamsal faaliyetlerimizi sürdürmemize engel olacak şekilde şiddetli bir baş ağrısıdır. Migren, vücudumuzda bazı minerallerin eksikliği sonucunda ortaya çıkar. Vücudumuzun susuz kalması ve bazı gıdaların tüketilmesi migreni tetikler. Su içme ihtiyacı duymamamız vücudumuzun susuz kalmadığı anlamına gelmez. Susamamız, su içme ihtiyacı hissetmemiz, ancak vücudumuzdaki sıvı miktarının organlarımızın düzgün çalışması için gerekli olan sıvı miktarının altına düşmesi sonu ortaya çıkar.

Migren tedavisi bitkisel çözüm - migren ağrısına ne iyi gelir bitkisel - migren bitkisel tedavi - migrene ne iyi gelir doğal - migren ağrısını geçirmenin en kolay çözümü - migren ağrısına bitkisel çözüm
Migren tedavisi bitkisel çözüm

Vücudunuzun susuz kalıp kalmadığını anlamak için idrarınıza bakmalısınız:

 • Eğer idrarınız renksiz ve herhangi bir tortu yoksa vücudunuzda yeteri kadar su var demektir.
 • Eğer idrarınız sarı renkte ise vücudunuz susuz kalmış demektir.
 • Eğer idrarınız koyu ya da portakal renginde ise vücudunuz aşırı derecede susuz kalmış demektir.

Kadim tıp bilginlerinin söylediği bir söz vardır, “genelde insanlar hasta değildir, sadece vücutları susuz kalmıştır. Organlarımızın faaliyetlerini düzgün olarak sürdürebilmesi, ruh ve beden sağlığımız için içtiğimiz suyun miktarı ve kalitesi hayati öneme sahiptir. Canlı su nasıl elde edilir , başlıklı yazımızı mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/canli-su-nasil-elde-edilir/

Vücudumuz susuz kalınca ne olur?

 • Orta seviyede vücudumuzun susuz kalması, bedensel olarak, deride kuruluk, yorgunluk, kan basıncında değişiklikler, idrar çıkışında azalma, burunda ve ağızda kuru sümüksü zar, ruhsal olarak da, davranışlarda dengesizlik, tutarsızlık, sezgilerde ve karar vermede bozukluk gibi rahatsızların ortaya çıkmasına neden olabilir.
 • Vücudun kronik olarak ve aşırı bir düzeyde susuz kalması, astım, alerji, migren, baş ağrısı, stres, sırt ağrısı, yüksek kan basıncı ve organlarımıza zarar verici çeşitli hastalıkların ortaya çıkmasına neden olur.

Eğer, siz de migrenden çekiyorsanız, ağrı kesicilere müracaat etmeden aşağıda tarifini vereceğimiz karışımı mutlaka içmelisiniz.

Migren tedavisi bitkisel çözüm

Aşağıda vereceğimiz bitkisel tarif ile migren ağrısına bitkisel çözüm bulabilecek, ağrılarınızdan kurtularak, çok daha sağlıklı bir şekilde yaşamınızı sürdürebileceksiniz.

Malzemeler:

 • Çeyrek çay kaşığı pembe Himalaya tuzu,
 • 2 yemek kaşığı limon suyu,
 • İnce bir dilim taze rendelenmiş zencefil,
 • Buzdolabında dondurulmuş çeyrek rendelenmiş limon kabuğu,
 • 1 bardak su,
 • 1 çay kaşığı organik bal (isteğe bağlı)

Hazırlanışı:

Önceden buzdolabında dondurmuş olduğunuz çeyrek limonun kabuğunu ve taze zencefili rendeleyin. Limon suyunu, limon kabuğu rendesini, tuzu 1 bardak suyun içerisine koyun ve çözülene kadar karıştırın. Arzu ederseniz bal ilave ederek tatlandırabilirsiniz. Bu karışımı içtikten hemen sonra 1 bardak da sade su içmelisiniz. Sonrasında da, 1 saat boyunca her 10 dakikada bir 1 bardak sade su içmelisiniz. Bu tarifi uyguladıktan sonra Allah’ın izni ile migreninizin geçtiğini göreceksiniz.

Bu karışım ile vücudunuzun ihtiyacı olan elektrolitleri, mineralleri ve besinleri alarak kısa sürede bağışıklık sisteminiz güçlenecek, vücudunuz alkali hale gelecek, kendinizi daha enerjik ve daha huzurlu hissedeceksiniz.

Kaynak: juicing-for-health.com“İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi” kitabı+kişiye özel hazırlanacak olan ametist taşı bileklik kargo dahil 80 TL. Kapıda nakit ödeme sistemi ile sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp). www.hezarfenyayinlari.com

Not: Ametist doğal taş bileklik faydaları başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/ametist-dogal-tas-bileklik-faydalari/

Not: Bolluk bereket, sağlık, kısmet kesesi başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/bolluk-bereket-saglik-kismet-kesesi/Tavsiye Yazılar

migrene iyi gelen bitki çayları , migren ağrısına bitkisel çözümmigrene kesin çözüm bulundumigrene kesin çözümmigrene iyi gelen bitkilermigrene bitkisel çözümmigren için bitkisel tedavimigren tedavisi bitkisel çözüm

migren ağrısına ne iyi gelir bitkiselmigren bitkisel tedavimigrene ne iyi gelir doğal , migren ağrısını geçirmenin en kolay çözümümigren ağrısına bitkisel çözüm .

Migren tedavisi bitkisel çözüm , başlıklı bu yazımızı paylaşırsanız diğer insanların da şifa bulmasına vesile olmuş olursunuz.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir