Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Denenmiş çok etkili hacet duası

Denenmiş çok etkili hacet duası

Denenmiş çok etkili hacet duası . Sabah namazından sonra 100 kere okuyanın ne muradı varsa yerine gelecek, denenmiş, mühim bir dua. Bazılarının duaları ya da bazı yaptığımız dualar neden kabul olmuyor? Vermek istemeseydi istemeyi vermezdi. Dua ederken önemli olan, şüphe duymamak. Eğer, istediğim şey helal ve kimsenin hakkına girmiyorsa, duamızı ettikten sonra olup olmayacağı konusunda şüpheye düşmemeliyiz. Duamızı ettikten sonra olmuş gibi Yüce Yaratıcımıza şükretmeliyiz. Allah’a tam bir tevekkül içerisinde duamızı etmeliyiz. Sonrasında, artık o ettiğimiz duayı düşünmeyi bırakmalıyız. Neden duam kabul olmadı, ne zaman duam kabul olacak gibi, vesvese, kaygı içerisine girmemeliyiz. Örneğin, çiftçi domates tohumunu toprağa eker, gerekenleri yapar, sular, vs. Sonrasında, toprağı açıp, tohum yeşerdi mi, yeşermedi mi, iki de bir bakmaz. Bilir ki, vakti geldiğinde domates tohumları filizlenecek, gün yüzüne çıkacaktır. Dua ettikten sonra da aynı şekilde elimizden geleni yaptıktan sonra gerisini Allah’ın takdirine bırakmalıyız.

Denenmiş çok etkili hacet duası

Arapça okunuşu

«بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ، لَا حَوْلَ وَلَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللهِ الْعَلِي الْعَظِيمِ، يَا قَدِيمُ، يَا قَائِمُ، يَا دَائِمُ، يَا فَرْدُ، يَا وِتْرُ، يَا صَمَدُ، يَا أَحَدُ يَا وَاحِدُ، يَا حَيُّ، يَا قَيُّومُ، يَا حَلِيمُ يَا ذَا الْجَلَالِ وَالْإِكْرَامِ!»

Türkçe Okunuşu

Bismillâhirrahmânirrahîm. Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm. Yâ kadîmu Yâ kâimu Yâ dâimu Yâ ferdü Yâ vitru Yâ samedü Yâ ehadü Yâ vâhidü Yâ hayyu Yâ kayyûmu Yâ halîmu Yâ zel celâli vel ikrâm.

Okunma Zamanı ve Adedi

Sabah namazından sonra 100 kere

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Satın almak için linki tıklayın: shopier.com/14668678

Kozmik bolluk bereket bitkilerinin ve kozmik bolluk bereket tılsımının yer aldığı kese + İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi kitabı arayan ilk 72 kişiye kargo dahil 250 TL. Kese, yazarımız tarafından kişinin ismi ile kişiye özel kozmik bolluk bereket, kısmet, şifa frekans enerjisi ile kodlanacaktır. Allah’ın izni ile bu kese, ruhsal negatif enerjilerden arınmanıza, maddi manevi hayatınızdaki blokajların kaldırılmasına, hayatınıza bolluk, bereketi, huzuru, sağlığı çekmenize, iş, evlilik kısmetinizin açılmasına vesile olacaktır. Kese sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için tel 0212 284 19 41-0532 547 99 57 (WhatsApp)

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, çalışma masanızda, kol çantanızda bulundurmanız için “bolluk bereket, sağlık, huzur, celbi rızk, kısmet, ruhsal negatif enerjilerden arınma, blokajların kaldırılması için kese”.

Evrende herkese yeter kadar bolluk ve bereket var. Yeter ki, biz istemesini ve çekmesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına kodlanarak uyumlandığınız zaman artık o gerçeklik size ait olur.

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Tavsiye yazılar

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın