Ana Sayfa / Kişisel Gelişim / Şansı Kendine Çekmek İstiyorsan?

Şansı Kendine Çekmek İstiyorsan?

Şansı Kendine Çekmek İstiyorsan? Niye kıskanır insan? Kendinde olmadığı için. Dolayısıyla, “kıskançlık” bir yokluk enerjisidir. Yokluğa odaklanan kişi kendini daha da kıtlık bilincine sokar. Yaşamına bir düğüm koyar. Nefret, kıskançlık, öfke gibi duygular düşük titreşimli olduğu gibi bloke edicidir. Etrafında negatif manyetik bir enerji alanı oluşturur ve daha da olumsuz olayları ve kişileri mıknatıs gibi çekmeye başlarsınız.

Evrene verdiğiniz her şeyin kat be katını siz alırsınız. İyilik gönderirseniz hiç ummadığınız bir anda yaptığınız iyiliğin karşılığını bulursunuz. Birisine, para yardım etseniz on katı size geri döner. Refahın sırrı budur!

Ayrıca, eğer siz sürekli kendinizi mutsuz hisseden bir insansanız, çevrenizi de mutsuz edersiniz.

Doğal olarak bir süre sonra da çevrenizde kimse kalmaz.

Ben ne kadar mutlu, huzurlu ve aydınlık isem çevreme de o enerjiyi yayarım. Ve tıpkı kelebeklerin ışık etrafında buluşması gibi kendi enerjimdeki insanlarla buluşurum. Sizin ışığınız ve çekim gücünüz etrafınızdakileri çeker. Unutmayın, öfke, nefret ve kıskançlık enerjisiyle dolu olan kimse bütün kötü ve benzer enerjileri kendine çeker. Sonra, neden tüm aksilikler hep beni buluyor demeyin!

Rhonda Byrne Çekim yasası kitabında şöyle der.

“Çekim yasası yapışkandır. Başkalarının iyi şansına sevindiğiniz zaman onların şansı size de yapışır.

Başka bir insandaki bir şeyi beğendiğinizde ya da takdir ettiğinizde onları kendinize yapıştırırsınız.

Ama biri hakkında olumsuz düşünür ya da konuşursanız o olumsuzlukları da kendinize yapıştırırsınız ve hepsini hayatınıza alırsınız.

Hayat bana iyi davranıyor diye düşünüp hissederseniz hayatınızı iyileştirecek kişileri ve olayları kendinize çekersiniz.

Şu an düşünmekte olduklarınız gelecekte yaşantımızı oluşturmakta. Üzerinde en çok düşündüğünüz ya da odaklandığınız şey hayatınız olarak karşınıza çıkacaktır.

İnsanların istediklerini elde edememelerinin tek sebebi olmasını istedikleri şey yerine olmamasını istedikleri şeyler üzerine düşünüyor olmalarıdır.

Kendinizi sevmek zorunda olmanızın nedeni kendinizi sevmediğiniz takdirde mutlu olmanızın imkansız olmasıdır. Kendinizden hoşnut olmadığınız zaman hayatta sizin için var olan tüm iyilik ve sevgiyi bloke etmiş oluyorsunuz.

Hayat senaryonuzu kendiniz yazın. Arzu etmediğiniz şeyler gördüğünüzde onları düşünmeyin, onları yazın, onlarla konuşun, onları uzaklaştırın, dikkatinizi arzu edilmeyen şeylerden uzaklaştırın. Arzu edilen şeylere odaklayın.

Başkalarının şansını başarısını, mutluluğunu, güzelliğini, ilişkisini vs. kıskanmayın.

Onlar adına sizde mutlu olun. Ancak böyle yaptığınız sürece şansı kendinize çekmiş olursunuz.

Kaynak: http://nrlstyle.blogspot.com/2018/06/sans-kendine-cekmek-istiyorsan.html

HAYATINIZDAKİ DEĞİŞİKLİKLERİ ŞAŞKINLIKLA İZLEYECEKSİNİZ!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “mavi kuvars taşı bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 85 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için bu web sitesini ziyaret edin: https://www.shopier.com/6925750

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Mavi kuvars taşının faydaları

💎 Mavi kuvars, enerji dengeleyici bir taştır.
Negatif enerjileri toplar ve iyileştirir, orijinal durumuna getirir.
Korkunun ve kaygının sebep olabileceği tüm olumsuzluklara karşı birebirdir.
💎 Stresi azaltır ve yok eder.
💎 Kişiye canlılık ve cesaret verir.
💎 Sınavlar ve topluluk önünde yapılacak konuşmalar öncesinde kullanılması tavsiye edilir.
💎Aşırı enerjiyi dengeler, duyguların aşırıya kaçmasına engel olur ve dizginler.
💎 Sakin kalmanıza yardımcı olur.
💎 İletişimi ve sezgileri de kuvvetlendirir.
💎 Kişinin ruhundaki liderlik özelliğini de ön plana çıkarır.
💎 Gücü açığa çıkaran bir taştır. Kendinizde ön plana çıkarmak istediğiniz özelliğiniz için yada dileğinizin gerçekleşmesi için kullanabilirsiniz.

Corona virüsünden korunmak için neler yapılmalı başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

karaciğer yağlanmasına kesin çözüm başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. https://www.hayatvesaglik.net/karaciger-yaglanmasina-kesin-cozum/

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/ilahisifa/

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir