Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / memedeki kistler için bitkisel çözüm

memedeki kistler için bitkisel çözüm

Memedeki kistler için bitkisel çözüm , kist, tümoral oluşumlar  olarak adlandırılan meme lezyonları kadınların yaklaşık yüzde 70’inde hayatın değişik dönemlerinde görülebilir. Eğer, tedavisi yapılmaz ise kötü huylu tümöre dönüşme ihtimali vardır. Aşağıda vereceğimiz bitkisel kür tarifi ile bu kistlerden kurtulabilirsiniz.

memede iyi huylu kitle tedavisi , göğüs kisti bitkisel tedavi , memedeki kitle için bitkisel kür , memede kitle tedavisi , memede kist tedavisi , memede kitle bitkisel tedavisi , memede kist bitkisel tedavi , fibrokist bitkisel tedavi kürü .

Memedeki kistler için bitkisel çözüm

Tarifini vereceğim bu kür çevremdeki birçok kişi tarafından denemiş ve hepsinde iyileşme gözlenmiştir.

Malzemeler:

  • Taze ve koyu renkli olan 20-300 gram kadar brokoli,
  • Yarım litre su

Hazırlanışı:

Yarım litre suyu kaynatın. Kaynamakta olan suyun içerisine brokoliyi atın. Ağzı kapalı olarak kısık ateşte 6 dakika haşlayın. Sonrasında, kapağı açık olarak ılımaya bırakın. Yarısını sabah kahvaltısından 20 dakika önce aç karnına için. Kalan yarısını da öğle yemeğinden önce aç karna için.

21 gün boyunca her gün taze olarak hazırlayın ve için. 21 günün sonunda 3 gün ara verin ve tekrar 21 boyunca aynı şekilde her gün taze olarak hazırlayıp için.

Please follow and like us:

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir