Ana Sayfa / SAĞLIKLI YAŞAM / Access consciousness ile izin ver

Access consciousness ile izin ver

Access consciousness ile izin ver , aşağıdaki sizinle paylaşacağımız uygulaması çok basit bit teknikle, hayatınızda yaşamış olduğunuz olumsuzlukları, blokajları kaldırabiliriz. İsteklerinize ulaşarak, arzuladığınız şekilde maddi ve manevi anlamda huzurlu, bolluk içerisinde bir yaşam sürebilirsiniz. Hayatımızda kullandığımız en tehlikeli kelimelerden bir tanesi “asla” dır. Adeta büyülü bir sözcüktür, “asla yapmam” dediğimiz şeyleri, gün gelir yapar hale geliriz. “Asla bu benim başıma gelmez” dediğimiz şeyleri bir bir yaşarken kendimizi buluruz.

Access consciousness ile izin ver

Peki, bilinçsizce kullandığımız “asla” kelimesi nedeni ile yaşadığımız olumsuzlukları nasıl olumluya dönüştürebiliriz. Öncelikle, yaşadığımız olumsuzlukların farkına varıp, geçmişte bunun ile ilgili olumsuz bir cümle kullandık mı, bu benim başıma asla gelmez, dedik mi, bir düşünmeliyiz. Bu hayatta her şeyin olabilme, başımıza gelebilme olasılığına izin vermeliyiz. Şimdi bunu bir örnek ile açıklayalım. 43 kg olan birisi, ben asla 55 kg olmam dediği zaman, bir bakmışsınız 75 kg olmuş.

Bu yaşadığımız olumsuzluğu fark ettiğimiz zaman yapmamız gereken, “geçmişte asla bu kiloya ulaşmam demiş olabilirim ama kilolu olmaya izin veriyorum ama ben … da olmayı seçiyorum“, diye sık sık tekrar etmek olmalıdır. Başka örnek bir cümle, “Hayatta kötü insanlar da olabilir, ben onların varlığını kabul ediyorum ama ben iyi insanlarla olmayı seçiyorum, niyet ediyorum, iyi insanları hayatıma davet ediyorum“.

İzin verme hali, hayatta “asla” dememe hali, bütün imtihanlara halihazırda hazır olma fakat imtihanın kolayını seçme hali. “Kilo ile imtihan olmaya da gönüllüyüm ama ben kolaylıkla, neşeyle, sağlıklı ve bilinçli bir şekilde… kg’da olmaya niyet ettim. Sen bunu kolaylaştır. Ya Rabbi, bu imtihana da gönüllüyüm ama kolayını seçiyorum. Bunu kolaylıkla dönüştürmeyi seçiyorum. Bununla ilgili bakış açılarımı, hükümlerimi, kararlarımı, yargılarımı iptal ediyorum”.Bu tür cümleleri kurmanın yanı sıra bol bol “Estağfirullah” çekmeliyiz. Bu şekilde, geçmişte “asla” dediğimiz konudaki hükmümüzü, kararımızı, yargımızı iptal edip, temizlemiş oluyoruz.

Parayı hayatımıza çekme konusunda örnek verelim. “Allah’ım parasızlık ile imtihan olmaya da gönüllüyüm ama ben kolaylıkla, neşeyle, sağlıklı ve bilinçli bir şekilde helalinden yağmur gibi bol kazanç elde etmeye niyet ettim, seçiyorum. Buna engel olan ne varsa iptal ediyorum. Sen bunu kolaylaştır. Ya Rabbi, bu imtihana gönüllüyüm ama kolayını seçiyorum. Bu yaşadığım maddi sıkıntıları kolaylıkla dönüştürmeyi seçiyorum. Allah’ım ben ne yaparsam, ne olursam kolaylıkla, neşeyle helalinden bol para kazanabilirim? Hayatıma kimi ya da neyi eklersem kolaylıkla para kazanırım? 

Nasılları Allah’a bıraktığımız zaman Allah öyle cevaplar gönderiyor ki isteklerimize kolaylıkla kavuşuyoruz. Biz izin verdikten sonra Allah (cc), alan açıyor.

Büyük konuşmamak, yargılamamak gerekiyor. Bu nedenle, de bol bol “Estağfirullah” çekmeliyiz. Ağzımızdan çıkan sözleri kendi kaderimiz yapıyoruz. Ağzımızdan hayr söz çıkmayacaksa susmalıyız.

Kaynak: https://www.instagram.com/secilce.accessbars.regresyon/

 

Hayatınızdaki değişiklikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz!

Kişiye özel hazırlanan, yazarımız tarafından Kozmik şifa enerji frekansları ile kodlanan “hematit bileklik ve İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” kitabımız kargo dahil 250 TL. Sınırlı sayıda hazırlanacaktır. Sipariş için 0212 284 19 41 – 0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir, Instagram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. @ilahisifa Satın almak için linki tıklayın shopier.com/3806937

ÜRÜN SİTESİNE GİT

Hematit taşının faydaları

🍀 Sinir sistemini düzenleyerek stresi giderir.
🍀 Negatif enerjilerden ve nazardan korur.
🍀 İş ve özel hayatta sürdürülebilir, sağlıklı ilişkilerin ortaya çıkmasında çekim gücü vardır.
🍀 Aşırı duygulanma ve heyecanları sakinleştirir.
🍀 Zihni berrak hale getirir, akıl ve zeka kıvraklığı sağlar.
🍀 Karar verme güçlüklerine çok faydalıdır.
🍀 Enerji ve canlılık verir. Çekim gücü fazla olduğundan, kişisel çekim, neşe, cesaret ve istek verir.
🍀 Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler.
🍀 Eklem romatizması ağrılarını hafifletir.
🍀 İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
🍀 Dalağı temizler, doğru çalışmasını sağlar.
🍀 Göz sağlığı için faydalıdır.
🍀 Karaciğer sağlığı için yararlıdır.
🍀 Mide sağlığı için yararlıdır.
🍀 Kanı temizler, sağlıklı tutar.

Peki size nasıl güveneceğiz?

İnsanların internetten alışveriş yaparken doğal olarak akıllarına şu soru takılıyor, “ürünü satın alacağım yer güvenli mi, anlatıldığı şekilde ürünü gönderecekler mi?” Hakkımızda bilgi almak için, aşağıdaki linki tıklayarak bizi Instagram’dan takip etmenizi, sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, kitaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için www.hezarfenyayinlari.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Instagram’da bizi takip etmek için tıklayın: https://www.instagram.com/ilahisifa/

instagram logo ile ilgili görsel sonucu

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Mesaj atın